Оплата штрафів ТЦК у додатку "Резерв+" запрацює до кінця червня, – Черногоренко

Міністерство оборони планує запустити функцію з оплати штрафів за порушення військового обліку у додатку "Резерв+" до кінця червня.
Про це заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко розповіла в інтерв’ю DOU.
"Ми готуємося до запуску оплати штрафів у "Резерв+". Думаю, це буде одне з цифрових досягнень року. Не треба буде йти в ТЦК, брати рахунок, звертатися в банк і повертатися з квитанцією. Людина зможе зробити це в декілька кліків. Це сильно зменшить навантаження на операторів ТЦК. Плануємо запуститися у кінці червня", – сказала Черногоренко.
Вона уточнила, що у додатку вказуватимуть причину порушення військового обліку, на що зараз вказує червона стрічка з надписом "схоже, у вас проблеми з військовим обліком".
"Плануємо нову функціональність, де буде вказана причина порушення. На кшталт "не явився на оповіщення", "не пройшов ВЛК" тощо. Якщо людина порушила правила, у неї з’явиться кнопка "сплатити штраф". Якщо її натиснути, побачить віконце "Якщо ви добровільно сплачуєте штраф, можна це зробити з 50% знижки", – пояснила заступниця міністра.
За її словами, після цього користувач зможе перевірити точність даних, на основі яких автоматично формується заява про визнання порушення, яку можна буде підписати онлайн і направити до ТЦК та СП в електронному вигляді.
"Заява надходить до ТЦК та СП, опрацьовується і виноситься постанова. Після цього користувач має змогу оплатити штраф через платіжну систему", – додала Черногоренко.
Вона зауважила, що квитанція про сплату штрафу зберігатиметься в реєстрі "Оберіг".
Заступниця міністра уточнила, що на першому етапі через "Резерв+" можна буде сплатити штрафи за неоновлення даних вчасно, згодом додадуть інші категорії.
Як повідомлялося, Міністерство оборони до кінця 2025 року також планує запустити підписання контракту зі Збройними силами України в онлайн-режимі через додаток "Резерв+".
Одне лише питання - коли вже в Резерв+, можна буде онлайн посидіти в окопі та онлайн отримати нагороду від Зеленського? Коли вже таку демо версію відкриють для загалу? Кошовий з Пікаловим, ще в 2022 її протестували і сказали, що все працює.
це те саме, що АТБ чи Рукавичка в односторонньому порядку тебе штрафувати буде за те, що ти у них карточку не оновив, і таким чином "порушив правила обліку кліжнтів"!! і ше в поліцію звертатися на "розшук" тебе!! це профанація юридична, навіть не "колізія" - це явний "конфлікт інтересів"!!
а касирки з АТБ-Рукавички підходять до цивільних, пакують у коробки, і доставляють в свої магазини, де поацюють, і примушують там мити підлогу, виставляти товари на полиці.....
Так і тут -
відверто і цинічно знущаються з цивільних мужчин, причому ті, хто давав присягу їх і захищати, бо жив та зиве за їхні податки!
Держава мрій зеленського!!! тоталітарна, поліцейська, диктатура та щискримінація мужчин по признаку статі та віку.. яку просто сказали "не вважається дискримінацією"... на рівному місці!