10529 відвідувачів онлайн

У "Резерв+" можна буде підписати контракт із ЗСУ: функція з’явиться до кінця 2025 року

Понад 1 млн осіб авторизувалися у Резерв+

Міністерство оборони України планує до кінця 2025 року розширити функціонал застосунку "Резерв+", дозволивши підписання контракту зі Збройними силами України в онлайн-режимі.

Про це в інтерв’ю DOU повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, передає Цензор.НЕТ.

"До кінця року в "Резерв+" ми втілимо також смартконтракти. Можна буде долучитися до війська, підписавши контракт прямо в телефоні. Як, умовно, ми ознайомлюємося з ліцензійними угодами в Apple. Це має бути настільки ж просто", - зазначила Черногоренко.

Завантаження...