Орбан проситиме у Трампа про виняток з нових нафтових санкцій проти Росії, – Reuters

Зустріч Орбана та Трампа

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан домагатиметься для країни винятку з американських санкцій на російську нафту, аргументуючи це залежністю енергопостачання від трубопровідних мереж.

За його словами, питання енергетики має бути вирішене на зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, яка має відбутися за тиждень, повідомляє Reuters.

Орбан раніше повідомляв, що обговорюватиме санкції проти російських компаній "Роснєфть" та "Лукойл", а також прагнутиме укласти ширшу економічну угоду зі Сполученими Штатами.

Він підкреслив, що має переконати Вашингтон у специфічній вразливості Угорщини щодо постачання нафти.

Раніше повідомлялось, що прем’єрка Японії відкинула вимогу Трампа відмовитися від російського газу через поточні енергетичні потреби країни. Тема російського СПГ порушувалася під час двосторонніх переговорів у Токіо, і Такаїчі просила Вашингтон зважати на енергобезпеку Японії. Російський СПГ забезпечує близько 9% японського імпорту, а компанії Mitsui та Mitsubishi мають частки у російському проєкті Sakhalin-2.

Топ коментарі
+7
Енергопостачання тут ні до чого - ця жаба просто заробляє гроші на переробці кацапської нафти.
показати весь коментар
31.10.2025 11:26 Відповісти
+5
Який тоді сенс в тих санкціях? Потрібно розхерачити ті нафтопроводи до того як ця вугорська жаба не вмовила Тампона піти на це
показати весь коментар
31.10.2025 11:31 Відповісти
+2
Орбан називає Тампона другом, але купувати нафту і інші ресурси у сша не хоче, а навпаки співробітничає з ворогом Америки. То яка ж це млять дружба. Орбан як і Фіцо просто мають Тампона за дурака. Невже Тампон цього не розуміє чи йому про це ніхто не розказує
показати весь коментар
31.10.2025 11:33 Відповісти

Завантаження...