1 966 15

Адміністрація морських портів отримала нового керівника. Що про нього відомо?

Адміністрація морських портів отримала нового керівника

Головою держпідприємства "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) призначено Миколу Кравчука.

Відповідний наказ підписав віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, повідомляє пресслужба АМПУ.

Перед цим Кабмін звільнив Миколу Кравчука з посади керівника Держслужби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства. Він очолював Держслужбу з 2 липня 2025 року, до цього з листопада 2024 року був першим заступником її голови. У 2022-2024 роках працював на керівних посадах у КП "Київблагоустрій" та очолював Обухівську РДА Київської області.

Як повідомлялося, у листопаді 2025 року Мінрозвитку звільнило Олександра Семиргу з посади голови АМПУ, він обіймав цю посаду із січня минулого року. Тоді у міністерстві також обіцяли створити наглядову раду в АМПУ.

Топ коментарі
+12
"2022-2024 роках працював на керівних посадах у КП "Київблагоустрій" та очолював Обухівську РДА Київської області." - ДУЖЕ досвідчений по морським портам
показати весь коментар
10.02.2026 17:26 Відповісти
+8
Обухівський район завжди був у фаворі,що до землі....ліси, тиша....деребаньділяночки помаленьку, а потім у Київ на великі обсяги
показати весь коментар
10.02.2026 17:28 Відповісти
+8
інтелект " наліцо".
показати весь коментар
10.02.2026 17:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скільки заплатив портрету? Розцінки ми вже знаємо. Не переплатив часом? Хвилююся...
показати весь коментар
10.02.2026 17:20 Відповісти
чергова Zельона корабельна сосна
показати весь коментар
10.02.2026 17:22 Відповісти
інтелект " наліцо".
показати весь коментар
10.02.2026 17:49 Відповісти
Типу, як у анекдоті
....Тиж нічого не знав....
І знати не хочу, а бабло що було до ранку у цьому кабінеті....
показати весь коментар
10.02.2026 17:23 Відповісти
показати весь коментар
10.02.2026 17:26 Відповісти
"2022-2024 роках працював на керівних посадах у КП "Київблагоустрій" та очолював Обухівську РДА Київської області." - ДУЖЕ досвідчений по морським портам
показати весь коментар
10.02.2026 17:26 Відповісти
Головне правильно було земелькою керувати в Обухівському районі... Там дуже "морська земелька" для блатних та пухлих гаманців...
показати весь коментар
10.02.2026 17:51 Відповісти
Крім двірників-інтелектуалів до Янелоха в команду немає бажаючих. Навіть депутати тікають. Конверт ж стухли. А для декого,страшно сказати,геть зникли. Що ж їм,за зарплату ходити на роботу? От ці "новіє ліца"і будуть забезпечувати наповнення конвертів для "слуг". Не моряк,не плавав? Але ж і не тоне.
показати весь коментар
10.02.2026 20:00 Відповісти
Такий же досвідчений, як і попередний!
показати весь коментар
11.02.2026 08:53 Відповісти
і обидва призначені Zельоними гнидами - саме в цьому сенс.
показати весь коментар
11.02.2026 09:11 Відповісти
Обухівський район завжди був у фаворі,що до землі....ліси, тиша....деребаньділяночки помаленьку, а потім у Київ на великі обсяги
показати весь коментар
10.02.2026 17:28 Відповісти
Відповідний наказ підписав Олексій Кулеба...

А Кулєбу підписав Єрмак.

Тобто, цьому новопризначеному чуваку можна одразу рубати обидві руки по самі яйця.
показати весь коментар
10.02.2026 18:27 Відповісти
За субординацію мовчіть. Це для янелохівців таємниця недосяжна.
показати весь коментар
10.02.2026 20:01 Відповісти
Одразу видно що інтелектуал зеленого призову. Чесні очі і загрібущі ручки.
показати весь коментар
10.02.2026 20:35 Відповісти
Цінний фахівець в "морській справі". Так і живемо--коли 95 квартал "керує" країною.
показати весь коментар
11.02.2026 04:25 Відповісти
Чекаємо на ще більш потворну та колосальну корупцію у морський сфері. Все як завжди.
показати весь коментар
11.02.2026 04:27 Відповісти