6380 відвідувачів онлайн

Дружина президента Зеленського захворіла на коронавірус

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на сторінці в мережі Facebook повідомила пресслужба Офісу Президента.

При цьому перша леді почувається добре і не має жодних симптомів хвороби. Зараз Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні. Її ізолювали від інших членів сім'ї.

Президент України Володимир Зеленський і діти також пройшли тестування, їхні результати негативні.

Під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також, відповідно до вимог протоколу безпеки, регулярно проходила тестування на COVID-19. Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативні.

Де та коли саме могло відбутися зараження – поки що невідомо, проводиться епідеміологічне розслідування. Всім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендовано дотримуватися самоізоляції та по можливості також пройти тестування.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський хотів заразитися коронавірусом, щоб на власному прикладі продемонструвати людям, "що це страшно".

Дружина президента Зеленського захворіла на коронавірус 01

Топ коментарі
+161
хай виздоравливает. Ей еще передачи в СИЗО носить.
показати весь коментар
12.06.2020 14:06 Відповісти
+119
Зеленская получила положительный тест на COVID-19, - Офис Президента - Цензор.НЕТ 7252
показати весь коментар
12.06.2020 14:14 Відповісти
+65
Не міг Порох вірус підкинути, він гуманна людина. Зебілам він лише в штани сере
показати весь коментар
12.06.2020 14:16 Відповісти

Завантаження...