10485 відвідувачів онлайн
12 698 45

Причиною вибуху в київській багатоповерхівці попередньо є газ: зруйновано 4 поверхи, - ДСНС

Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства, передає Цензор.НЕТ.

"21 червня о 10:00 у Дарницькому районі на вул. Григоренка, 41 у дев'ятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші з подальшим руйнуванням міжповерхових перекриттів 4, 5, 6, 7 поверхів.

На місці події працюють співробітники ДСНС і Національної поліції.

Від ДСНС залучено 46 людей особового складу та 9 одиниць техніки.

Топ коментарі
+16
Порошенко уже вызвали по этой теме в ДБР????
показати весь коментар
21.06.2020 11:06 Відповісти
+15
Зеля уже дал указание прокурорше Венедиктовой искать след Порошенко
показати весь коментар
21.06.2020 11:10 Відповісти
+7
Скоріше за все жителі цього будинку забули виключити газ. З такими людьми треба встановлювати датчики наявності газу у повітрі в будинках.
показати весь коментар
21.06.2020 11:17 Відповісти

Завантаження...