Причиною вибуху в київській багатоповерхівці попередньо є газ: зруйновано 4 поверхи, - ДСНС

Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства, передає Цензор.НЕТ.
"21 червня о 10:00 у Дарницькому районі на вул. Григоренка, 41 у дев'ятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші з подальшим руйнуванням міжповерхових перекриттів 4, 5, 6, 7 поверхів.
На місці події працюють співробітники ДСНС і Національної поліції.
Від ДСНС залучено 46 людей особового складу та 9 одиниць техніки.
Топ коментарі
+16 Kenwood HiFi
показати весь коментар
21.06.2020 11:06 Відповісти Посилання +15 Frol Fedoroff
показати весь коментар
21.06.2020 11:10 Відповісти Посилання +7 Ali Hasan
показати весь коментар
21.06.2020 11:17 Відповісти Посилання