11182 відвідувача онлайн

Відсутність води в Криму - це наслідок дій Росії як країни-окупанта, - Кулеба

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Позиція дуже проста, вона зафіксована в міжнародному праві, де є чітке правило, що ситуацію на окупованій території контролює і несе повну відповідальність за неї держава-окупант. Відповідно, відсутність води в Криму - це наслідок дій Російської Федерації як держави-окупанта, за які вона несе повну відповідальність. І кримчани мають висувати ці претензії саме Російській Федерації", - сказав він.

На думку міністра, не можна йти на якісь поступки в цьому питанні, якщо не відбувається реальна деокупація Кримського півострова, а Україна не має достатньо гарантій того, що вона успішно завершиться, а не зупиниться на півдорозі.

"Доки не буде українського прапора в Сімферополі і Севастополі, води в Північно-Кримському каналі не буде!" - підсумував міністр.

Топ коментарі
+19
І як тут не згадати Генадія Москаля зі своєю крилатою фразою.
показати весь коментар
03.07.2020 15:08 Відповісти
+13
"мочу хай п'ють" ©
показати весь коментар
03.07.2020 15:08 Відповісти
+13
Любопытно, что русня вообще молчит о днепровской воде, но наши великие слуги народа каждый день об этом талдычат
показати весь коментар
03.07.2020 15:14 Відповісти

Завантаження...