Відсутність води в Криму - це наслідок дій Росії як країни-окупанта, - Кулеба

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Позиція дуже проста, вона зафіксована в міжнародному праві, де є чітке правило, що ситуацію на окупованій території контролює і несе повну відповідальність за неї держава-окупант. Відповідно, відсутність води в Криму - це наслідок дій Російської Федерації як держави-окупанта, за які вона несе повну відповідальність. І кримчани мають висувати ці претензії саме Російській Федерації", - сказав він.
На думку міністра, не можна йти на якісь поступки в цьому питанні, якщо не відбувається реальна деокупація Кримського півострова, а Україна не має достатньо гарантій того, що вона успішно завершиться, а не зупиниться на півдорозі.
"Доки не буде українського прапора в Сімферополі і Севастополі, води в Північно-Кримському каналі не буде!" - підсумував міністр.