11054 відвідувача онлайн

Меркель і Путін по телефону обговорили реалізацію Мінських угод

Як повідомив речник німецького уряду Штеффен Зайберт, головною темою розмови було "втілення мінських домовленостей задля мирного розв'язання конфлікту на Сході України", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

За словами Зайберта, лідери двох країн також обговорили питання збройного ембарго щодо Ірану та поточну ситуацію в Лівії.

У повідомленні про розмову на сайті Кремля зазначається, що Путін акцентував увагу на "контрпродуктивності спроб української сторони спотворити зміст мінських домовленостей". Путін стверджує, що Київ намагається вибірково виконувати свої зобов'язання в рамках мінських домовленостей, а це, мовляв, заводить у глухий кут переговорний процес.

У Кремлі запевняють, що під час розмови обидві сторони дали "негативну оцінку нещодавнім заявам офіційних осіб України про необхідність перегляду мінського "Комплексу заходів", а також підтвердили безальтернативність мінських домовленостей. Сторони наголосили на важливості повної та безумовної реалізації "Комплексу заходів", а також рішень, ухвалених на самітах "нормандської четвірки", у тому числі в Парижі в грудні 2019 року.

Путін та Меркель, кажуть у Кремлі, висловилися за "активізацію роботи на цьому напрямку, перш за все по лінії помічників лідерів Росії, ФРН, Франції та України".

Топ коментарі
+19
Без Украины...о Украине...это достижение осла и его зеленого стада...
показати весь коментар
15.07.2020 20:02 Відповісти
+13
І знову без України? Це все, що треба знати про видатні досягнення найвеличнішого президента Всесвіту в міжнародній політиці!
показати весь коментар
15.07.2020 20:03 Відповісти
+9
какая разница. Без осла , или с ослом .
показати весь коментар
15.07.2020 20:10 Відповісти

Завантаження...