8436 відвідувачів онлайн

Меркель і Путін по телефону обговорили реалізацію Мінських угод

Меркель і Путін по телефону обговорили реалізацію Мінських угод

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель провела у середу, 15 липня, телефонну розмову із президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої обговорювалася ситуація на Донбасі.

Як повідомив речник німецького уряду Штеффен Зайберт, головною темою розмови було "втілення мінських домовленостей задля мирного розв'язання конфлікту на Сході України", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

За словами Зайберта, лідери двох країн також обговорили питання збройного ембарго щодо Ірану та поточну ситуацію в Лівії.

У повідомленні про розмову на сайті Кремля зазначається, що Путін акцентував увагу на "контрпродуктивності спроб української сторони спотворити зміст мінських домовленостей". Путін стверджує, що Київ намагається вибірково виконувати свої зобов'язання в рамках мінських домовленостей, а це, мовляв, заводить у глухий кут переговорний процес.

У Кремлі запевняють, що під час розмови обидві сторони дали "негативну оцінку нещодавнім заявам офіційних осіб України про необхідність перегляду мінського "Комплексу заходів", а також підтвердили безальтернативність мінських домовленостей. Сторони наголосили на важливості повної та безумовної реалізації "Комплексу заходів", а також рішень, ухвалених на самітах "нормандської четвірки", у тому числі в Парижі в грудні 2019 року.

Путін та Меркель, кажуть у Кремлі, висловилися за "активізацію роботи на цьому напрямку, перш за все по лінії помічників лідерів Росії, ФРН, Франції та України".

Топ коментарі
+19
Без Украины...о Украине...это достижение осла и его зеленого стада...
показати весь коментар
15.07.2020 20:02 Відповісти
+13
І знову без України? Це все, що треба знати про видатні досягнення найвеличнішого президента Всесвіту в міжнародній політиці!
показати весь коментар
15.07.2020 20:03 Відповісти
+9
какая разница. Без осла , или с ослом .
показати весь коментар
15.07.2020 20:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Без Украины...о Украине...это достижение осла и его зеленого стада...
показати весь коментар
15.07.2020 20:02 Відповісти
какая разница. Без осла , или с ослом .
показати весь коментар
15.07.2020 20:10 Відповісти
Порохоботы все никак не оставят Зе в покое..Научились уже лайки себе ставить....Скажите как может Зеленский повлиять на то чтобы Меркель и пуцин не обсуждали Украину без него? Я могу ответить -- НИКАК...Поэтому называйте Зеленского ослом а народ быдлом, это в тысячу раз лучше того что было при вашем патроне --порохнявом..который последнюю сорочку с Украины готов был снять, который готов был делать деньги на крови украинских солдат...
показати весь коментар
16.07.2020 01:40 Відповісти
А Україна де? Чи вони про Хабаровськ мову вели?
показати весь коментар
15.07.2020 20:03 Відповісти
Фрау Меркель, женіть Моль на куй!
показати весь коментар
15.07.2020 20:03 Відповісти
Мінєстаранаканфлікта обговорювали з німцями "мінські домовленості"...А що там обговорювати? Це ж -домовленості,а не закон України ухвалений ВР. Напевно ***** клянчило якісь поблажки взамін на "північний потік"
показати весь коментар
15.07.2020 20:59 Відповісти
І знову без України? Це все, що треба знати про видатні досягнення найвеличнішого президента Всесвіту в міжнародній політиці!
показати весь коментар
15.07.2020 20:03 Відповісти
Договорённости, они на то и договорённости. Как они могут быть "безальтернативными", если стороны общаются и находят всех устраиваемые решения, если конечно некоторые хотят их найти, а не время тянуть, авось Украина пойдёт на попятную. Но нет
показати весь коментар
15.07.2020 20:06 Відповісти
та ладно...а не "северный поток - 2" ? ))))
больше ж им обсуждать то и не чего...только Украину... ага!!!
показати весь коментар
15.07.2020 20:07 Відповісти
Те, що росія без України розмовляє ми зрозуміли. Але ,тому це робить Німеччина?
показати весь коментар
15.07.2020 20:13 Відповісти
И криворагульного писюниста дружно похерили.
Это не Порох,без которого такие вещи не обсуждались.
Писюнист из тв пусть узнает. Если хочет.
показати весь коментар
15.07.2020 20:15 Відповісти
Путин должен вывести войска и вооружения! По другому война не закончится! Так должны говорить власти Украины!
показати весь коментар
15.07.2020 20:18 Відповісти
«Путин и Меркель, утверждают в Кремле, высказались за "активизацию работы на этом направлении, прежде всего по линии помощников лидеров России, ФРГ, Франции и Украины".Источник: https://censor.net/n3208350

А в Берліні, що утвєрждают?
показати весь коментар
15.07.2020 20:37 Відповісти
да он **...тый...


ботоксная обезьяна с ядерной кнопкой из Нигерии в снегах.


Меркель і Путін по телефону обговорили реалізацію Мінських угод - Цензор.НЕТ 4467
показати весь коментар
15.07.2020 20:41 Відповісти
Путин 16 июля намерен принять участие в церемонии закладки боевых кораблей для ВМФ россии в оккупированной Керчи. Эти боевые корабли ранее закладывал Рогозин. Видимо, решили перезаложить - для надежности. https://ru.krymr.com/a/news-putin-priedet-v-kerch/30727552.html
В Керчи на заводе "Залив" усиленно готовятся к приезду путина.
Еще с 12 июля там начали глушить мобильную связь и неделю ежедневно моют дорожку от вертолетной площадки к цеху.
Большинство сотрудников отправили на четыре дня домой, оставили только проверенных и благонадежных. Тем сотрудникам, которых оставляют на заводе, сообщили, что несколько дней до приезда путина они проведут на заводе без выхода за территорию.
Сцарь и холопы… https://twitter.com/KrimRt/status/1282328243396382720
показати весь коментар
15.07.2020 22:14 Відповісти
Царь всея Русидо скончания века! Аминь....
показати весь коментар
15.07.2020 21:01 Відповісти
Делать вьіводьі по информации из Кремля глупо . Не думаю , что Меркель реально беспокоится о вьіборах на Донбассе и прочей мишуре им.Штанмайера. Она практик , и наверняка потрепала Вольдемара по более существенньім вопросам - пунктам по "безопасности" Минских соглашений , которьіе РФ и не думала вьіполнять.
показати весь коментар
15.07.2020 21:07 Відповісти
Обсуждают Украину без Украины как когда то Чехословакию это достижение осла.
показати весь коментар
15.07.2020 21:11 Відповісти
Польшу делят. Украину уже поделили.
показати весь коментар
15.07.2020 21:24 Відповісти
СП-2 вони обговорювали, ми то так, відмазка...
показати весь коментар
15.07.2020 21:48 Відповісти
Обгоаорили долю України, без присутності України...
Бубочка величніший з лідАрів...
показати весь коментар
15.07.2020 22:33 Відповісти
"Меркель і Путін по телефону обговорили реалізацію Мінських угод..."

Чому вони не обговорили по телефону дату коли ***** повинен повіситись?
показати весь коментар
16.07.2020 00:52 Відповісти