Меркель подзвонила Путіну, говорили про Донбас, - Кремль

Про це повідомляє пресслужба Кремля, інформує Цензор.НЕТ.
"Висловлено заклопотаність відсутністю прогресу в реалізації Мінських домовленостей 2015 року, а також рішень "нормандської четвірки" за підсумками саміту в Парижі в 2019 році", - сказано в повідомленні.
Крім того, наголошено на важливості активізації переговорного процесу в Тристоронній контактній групі і в "нормандському форматі".
"Президент Росії знову наголосив на доцільності налагодження прямого діалогу Києва з Донецьком і Луганськом, спрямованого, зокрема, на узгодження кроків щодо послідовного виконання мінського комплексу заходів", - наголошується в повідомленні.
Сторони також обговорили актуальні питання боротьби з пандемією, Сирію і Лівію.
Топ коментарі
+9 кацахол
показати весь коментар
09.06.2020 19:03 Відповісти Посилання +8 Олег Петренко #465160
показати весь коментар
09.06.2020 19:03 Відповісти Посилання +8 Mganga Zambezi
показати весь коментар
09.06.2020 19:16 Відповісти Посилання