11369 відвідувачів онлайн
3 967 23

Меркель подзвонила Путіну, говорили про Донбас, - Кремль

Про це повідомляє пресслужба Кремля, інформує Цензор.НЕТ.

"Висловлено ​​заклопотаність відсутністю прогресу в реалізації Мінських домовленостей 2015 року, а також рішень "нормандської четвірки" за підсумками саміту в Парижі в 2019 році", - сказано в повідомленні.

Крім того, наголошено на важливості активізації переговорного процесу в Тристоронній контактній групі і в "нормандському форматі".

"Президент Росії знову наголосив на доцільності налагодження прямого діалогу Києва з Донецьком і Луганськом, спрямованого, зокрема, на узгодження кроків щодо послідовного виконання мінського комплексу заходів", - наголошується в повідомленні.

Сторони також обговорили актуальні питання боротьби з пандемією, Сирію і Лівію.

Топ коментарі
+9
Готуйтеся зустрічати Плотніцково і Пушиліна у ВР.
показати весь коментар
09.06.2020 19:03 Відповісти
+8
Кого они лечат? Ясен пень обсуждали достройку СП-2.
показати весь коментар
09.06.2020 19:03 Відповісти
+8
Меркель позвонила Путину, говорили о Донбассе, - Кремль - Цензор.НЕТ 6755
показати весь коментар
09.06.2020 19:16 Відповісти

Завантаження...