8507 відвідувачів онлайн

Брифінг МОЗ щодо ситуації з коронавірусом. ВIДЕО

Міністерство охорони здоров'я поінформувало про кількість хворих, а також заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні.

Цензор.НЕТ пропонує трансляцію брифінгу.

Топ коментарі
+3
А какой смысл в этих ежедневных брифингах?? Зачем??
Написать тоже самое в инете будет более информативно...чем этот ежедневный цирк на камеры...
показати весь коментар
08.08.2020 09:36 Відповісти
+1
Имитация активной деятельности министерства.
показати весь коментар
08.08.2020 09:40 Відповісти
+1
Когда снимают не штатные фотографы ОП...
Нате вам соблюдение масочного режима в день когда побит антирекорд по ковиду.

Брифінг МОЗ щодо ситуації з коронавірусом - Цензор.НЕТ 1589

Брифінг МОЗ щодо ситуації з коронавірусом - Цензор.НЕТ 5986
показати весь коментар
08.08.2020 09:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Краще скажи як там "Велике будівництво" за рахунок фонду боротьби з вірусом.
показати весь коментар
08.08.2020 09:28 Відповісти
Шмаркля ловить хайп на реформах часів Пороха і волонтерів.

Брифінг МОЗ щодо ситуації з коронавірусом - Цензор.НЕТ 7664
показати весь коментар
08.08.2020 09:58 Відповісти
Брифинг Минздрава по ситуации с коронавирусом - Цензор.НЕТ 1896
показати весь коментар
08.08.2020 09:28 Відповісти
З "Фонду на боротьбу з коронавірусом" витрачено лише 5% на медицину. Чи було б це можливо, якщо б сарс-ков-2 був дійсно дуже небезпечним?
показати весь коментар
08.08.2020 09:29 Відповісти
Русская логіка. Доказом польоту Гагаріна у Космос було те, що його зустрічали у багатьох країнах. Якби не літав, то його б не зустрічали.
показати весь коментар
08.08.2020 10:24 Відповісти
І лукашенківся класика - якби білоруське молоко було б радіоактивним, то його б не купували.
показати весь коментар
08.08.2020 10:33 Відповісти
Брифинг Минздрава по ситуации с коронавирусом - Цензор.НЕТ 2491
показати весь коментар
08.08.2020 09:34 Відповісти
А какой смысл в этих ежедневных брифингах?? Зачем??
Написать тоже самое в инете будет более информативно...чем этот ежедневный цирк на камеры...
показати весь коментар
08.08.2020 09:36 Відповісти
Имитация активной деятельности министерства.
показати весь коментар
08.08.2020 09:40 Відповісти
Зарплату хоть как-то пытается отработать...
показати весь коментар
08.08.2020 10:01 Відповісти
Цирк им ближе по духу.
показати весь коментар
08.08.2020 10:11 Відповісти
Когда снимают не штатные фотографы ОП...
Нате вам соблюдение масочного режима в день когда побит антирекорд по ковиду.

Брифінг МОЗ щодо ситуації з коронавірусом - Цензор.НЕТ 1589

Брифінг МОЗ щодо ситуації з коронавірусом - Цензор.НЕТ 5986
показати весь коментар
08.08.2020 09:54 Відповісти
Кто эти богоизбранные участники встречи?
показати весь коментар
08.08.2020 10:02 Відповісти
Бе.Бе.Бе. Му-Му-Му- Бе.Бе.Бе.
показати весь коментар
08.08.2020 12:16 Відповісти