8709 відвідувачів онлайн

Лукашенко про страйкарів на заводах: 150, навіть 200 осіб погоди не роблять

"Президент" Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, вважає, що робітники, які страйкують на білоруських підприємствах, "погоди не роблять".

Про це сказав Лукашенко на зустрічі з колективом МЗКТ в понеділок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "БелТА".

"Я знаю, незважаючи на те, що дехто бродить. Ну, 150 на якомусь підприємстві, навіть 200 погоди не роблять, по-перше", - сказав він.

Як йому доповіли, "в цілому заводи працюють".

"По-друге, треба розуміти, що "поганий" президент тримав зайву чисельність, щоб людей не викидали на вулицю. Виходити потрібно з цього. Хто хоче працювати, хай працює. Не хочуть працювати, що ж, ми їх не змусимо", - додав він.

Топ коментарі
+10
у Шоушенка уже явно выраженный шизофренический бред...
показати весь коментар
17.08.2020 11:07 Відповісти
+9
"Во-вторых, надо понимать, что "плохой" президент держал лишнюю численность, чтобы людей не выбрасывали на улицу.

Лукашенка , с какого перепуга ты решил , шо ты президент ? Ты самозванец и гавно на палочке
показати весь коментар
17.08.2020 11:10 Відповісти
+5
Цензор, а где же формулировка "захвативший власть в Беларуси" ?!?
показати весь коментар
17.08.2020 11:08 Відповісти

Завантаження...