Мішель про поїздку Орбана до Путіна: Угорщина не має повноважень взаємодіяти з РФ від імені ЄС

Глава Євроради Шарль Мішель заявив, що під час поїздки в Росію, прем'єр Угорщини Віктор Орбан не має мандату говорити з Путіним від імені ЄС.
Про це Мішель написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.
Він наголосив, що що Угорщина, яка за ротаційним принципом з початку липня головує у Раді Євросоюзу, не має мандату на взаємодію з Росією від імені ЄС.
"Європейська Рада має чітку позицію: Росія - агресор, Україна - жертва. Жодні дискусії про Україну не можуть відбуватися без України", - підкреслив Шарль Мішель.
Раніше повідомлялось, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан через кілька днів після візиту до Києва хоче відвідати з візитом Москву.
вже й в Оман їздити не треба та брехати - вітьок за мзду малую маляви буйлу відвезе
.