8842 відвідувача онлайн
3 517 12

Мішель про поїздку Орбана до Путіна: Угорщина не має повноважень взаємодіяти з РФ від імені ЄС

Глава Євроради Шарль Мішель

Глава Євроради Шарль Мішель заявив, що під час поїздки в Росію, прем'єр Угорщини Віктор Орбан не має мандату говорити з Путіним від імені ЄС.

Про це Мішель написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

Він наголосив, що що Угорщина, яка за ротаційним принципом з початку липня головує у Раді Євросоюзу, не має мандату на взаємодію з Росією від імені ЄС.

"Європейська Рада має чітку позицію: Росія - агресор, Україна - жертва. Жодні дискусії про Україну не можуть відбуватися без України", - підкреслив Шарль Мішель.

Раніше повідомлялось, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан через кілька днів після візиту до Києва хоче відвідати з візитом Москву.

Топ коментарі
+6
Орбана в 90 тупо купив Сьома Могілевич. Факт корупції був добре задокументований і описаний.
показати весь коментар
04.07.2024 21:22 Відповісти
+4
во как !

вже й в Оман їздити не треба та брехати - вітьок за мзду малую маляви буйлу відвезе

.
показати весь коментар
04.07.2024 21:03 Відповісти
+4
мадярський циган везе куйлу відповідь "зеленого слуги" ,на його пропозицію, про закінчення війни на умовах куйла...
показати весь коментар
04.07.2024 21:27 Відповісти

Завантаження...