7370 відвідувачів онлайн
9 022 111

Київ хоче провести другий Саміт миру за участю Росії до виборів у США, - Bloomberg

Глобальний саміт миру у Швейцарії

Київ хоче провести другу зустріч для досягнення мирного врегулювання в Україні до виборів у США, які відбудуться в листопаді. Цього разу за участю Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Bloomberg.

Видання зазначає, що Київ прагне організувати зустріч до виборів у США, оскільки стурбований можливим поверненням Дональда Трампа в Білий дім. 

У розмові з журналістами один з українських чиновників підтвердив прагнення провести другий саміт перед виборами в США. Своєю чергою представники країн Заходу заявили виданню, що будь-яка зустріч має бути ретельно організована з чіткою метою та керованими очікуваннями.

У керівництві США висловили сумніви, що подібний саміт за участю України та РФ можна буде організувати у такі стислі терміни.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський днями заявив про бажання України провести другий Глобальний саміт миру у 2024 році.

Топ коментарі
+40
Нелох і зелена Ко збираються здати Україну якнайшвидше. Оманський договірняк виконується
показати весь коментар
11.07.2024 06:36 Відповісти
+26
Спішать здати, поки раша не розсипалася. І навіть забули про Охмадит.
показати весь коментар
11.07.2024 06:56 Відповісти
+22
Країна у жопі! Фронт у жопі! А воно - саміт і знову у ту саму жопу заглядати збирається... Ну, це уже клініка...
показати весь коментар
11.07.2024 06:59 Відповісти

Завантаження...