11393 відвідувача онлайн
4 677 24

Зеленський про участь Путіна у другому Саміті миру: Він боїться виїжджати з РФ. Можливо, до цього моменту в Кремлі буде вже інша людина

Зеленський про участь Путіна у Саміті миру

Президент Володимир Зеленський вважає, що російського диктатора Путіна може і не бути на другому Саміті миру.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю Bloomberg, передає Цензор.НЕТ.

"Якщо наступний Саміт миру буде йти по тому плану, який ми передбачаємо. Другий саміт передбачає, що буде план з усіма пунктами, як ми бачимо закінчення війни. І на нашому боці буде світ, ми працюємо саме в такому напрямку. Цей план, якщо він буде готовий, ми організовуємо другий Саміт миру. І там повинні бути представники РФ. А хто це буде, ми подивимось", - сказав він.

Інтерв'юерка запитала президента, чи це буде Путін.

"А я не впевнений. Мені здається, що він боїться виїжджати з Росії. Він тільки їздить в ті країни...", - відповів глава держави.

"А є можливість, щоб хтось був замість Путіна? Розглядається такий варіант? Що замість Путіна хтось буде в Росії. Може до цього моменту вже в Кремлі буде інша людина. Що ж, значить буде інша", - підсумував Зеленський.

Топ коментарі
+10
Саме страшне те, що ще майже 50% довбойобів в Україні не розуміють(не хочуть!!), що оцей хрипатий поц у спайці з пуйлом і це він винен у такій кількості втрат життів та територій України!
І що б воно там не плело своїм поцарським язиком - все зводиться до виконання умов оманської зради - здача України! І шоб воно зараз не казало чи робило - все приносить тільки шкоду Україні. А бидло продовжує чавкати і...вірити зраднику начолі України. Країна суіцидників.
А ще, вони ж ще вважають, що "вибори не на часі"! Чого? Ще не всіх вбили, вигнали, посадили?
показати весь коментар
04.07.2024 11:44 Відповісти
+6
Ну провів один саміт, завалі хлєбало і пасивно на нього посилайся. На другий стільки лідерів не приїде, несмішних клованів здатних **** по роялю вдарити будь-де достатньо.
Єсть лі жизнь на марсє, нєт лі жизні на марсе, наукє нєізвєстно. А от що ти піздабол вже починає дойобувати і найадекватніші з країн!
показати весь коментар
04.07.2024 11:30 Відповісти
+5
показати весь коментар
04.07.2024 11:29 Відповісти

Завантаження...