9949 відвідувачів онлайн
5 361 24

Посол Маркарова про замах на Трампа: Усі винні мають бути притягнуті до відповідальності

Дональд Трамп

Всі причетні до замаху на експрезидента США Дональда Трампа мають бути притягнуті до відповідальності.

Про це посол України в США Оксана Маркарова написала у соцмережі X, інформує Цензор.НЕТ.

"Україна приголомшена, дізнавшись про жахливий напад у Батлері, штат Пенсильванія. Наші молитви та побажання якнайшвидшого одужання Дональду Трампу і молитви всім родинам невинно постраждалих. Терору і насильству не повинно бути місця. Усі винні мають бути притягнуті до відповідальності", - зазначила вона.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що під час виступу Трампа на мітингу в Пенсільванії, ймовірно, пролунали постріли. Згодом Трамп заявив, що поранений у вухо і втратив багато крові.

Топ коментарі
+22
Чому Маркарова розписується за всю Україну?
Я,наприклад,більше приголомшений ударом рашистів по Охматдиту,ніж замахом на Трампа.Або ударами КАБами по Харкову .Або забороною США бити по військовим базам,звідки вилітають їхні корита знищувати Україну.
показати весь коментар
14.07.2024 07:47 Відповісти
+9
Це вона з власній ресторації прохрюкала?
показати весь коментар
14.07.2024 07:50 Відповісти
+8
Класний спосіб набрати голосів на виборах, затіняючи шлейф криміналу. Не новий спосіб. У нас в жалєйки грається багато чиновників, коли їх беруть за сраку.
показати весь коментар
14.07.2024 08:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Точно, що Вальцман (Порошенко) замовив. Давайте, зелені, фас!
показати весь коментар
14.07.2024 07:32 Відповісти
Мовчи, дура! Не соромь Україну.
показати весь коментар
14.07.2024 11:54 Відповісти
За замахи вже нагороджували?
показати весь коментар
14.07.2024 07:37 Відповісти
Нарешті.
Хтось, будь ласка, розбудіть Зелю.
показати весь коментар
14.07.2024 07:46 Відповісти
Не важко. Оно мабуть у кумарє. Десь о 13 притомніть.
показати весь коментар
14.07.2024 07:51 Відповісти
Чому Маркарова розписується за всю Україну?
Я,наприклад,більше приголомшений ударом рашистів по Охматдиту,ніж замахом на Трампа.Або ударами КАБами по Харкову .Або забороною США бити по військовим базам,звідки вилітають їхні корита знищувати Україну.
показати весь коментар
14.07.2024 07:47 Відповісти
А это Трамп запрещает бить по раше?
А она как и Зеля должны реагировать на это правильно, ведь это с большой вероятностью будущий президент США и далее с ним прийдётся иметь дело
показати весь коментар
14.07.2024 15:40 Відповісти
Хто наркОманському заважає надавати накази, щоб бити британськими шторм шедами? Там дальність те , що треба. Воно привід шукає, щоб їх не застосовувати, бо малорос-зрадник, торчок. А ви всю інфу із марахфету отримуєте??? Там ті ж самі тези просувають, які ви пишите.
показати весь коментар
14.07.2024 17:58 Відповісти
Це вона з власній ресторації прохрюкала?
показати весь коментар
14.07.2024 07:50 Відповісти
Дешевий цирк з дешевими акторами.
показати весь коментар
14.07.2024 07:51 Відповісти
Класний спосіб набрати голосів на виборах, затіняючи шлейф криміналу. Не новий спосіб. У нас в жалєйки грається багато чиновників, коли їх беруть за сраку.
показати весь коментар
14.07.2024 08:12 Відповісти
"на єго мєстє мог би буть зєля!" - сказала маркарова )))
показати весь коментар
14.07.2024 08:21 Відповісти
Пуйло не притягнеш!
показати весь коментар
14.07.2024 08:31 Відповісти
І Маркарова почала вказувати, що повинні робити правоохоронні органи США!
А щось не чуть тебе про нашу кровопролитну війну, про Охматдин
показати весь коментар
14.07.2024 08:58 Відповісти
А як же "замах" на праву руку Найвєлічайшого Шифіра? Невже злочинець буде не покараний? Та і весь світ про це чув і знає, коли Чотирижди Боневтік говорив про це з трибуни ООН.
показати весь коментар
14.07.2024 09:01 Відповісти
показати весь коментар
14.07.2024 12:39 Відповісти
В замаху на трампа винен трамп!
показати весь коментар
14.07.2024 09:09 Відповісти
А самого Трампа буде притягнуто за його витівки?
показати весь коментар
14.07.2024 09:15 Відповісти
А я очікував, що вона виявить надзвичайну стурбованність...
показати весь коментар
14.07.2024 09:35 Відповісти
Дуже нагадує , як дві каплі води "постановку із траєкторією Івано-Франківського яйця.???
показати весь коментар
14.07.2024 09:42 Відповісти
Одно ясно, теперь у Байдена нет ни единого шанса, нужен популярный человек и срочно, иначе Трамп победит.
Кто из актеров Голливуда играл президента и сейчас за демократов? ))
показати весь коментар
14.07.2024 09:43 Відповісти
"Усі винні мають бути притягнуті до відповідальності" - посолка Маркарова про замах на Трампа:

Це ніби наші внутряні органи зі своїм "відкрита кримінальна справа" щодо замаху на Трампа.

Ця наша Маланка завжди щось не впопад ляпне...
показати весь коментар
14.07.2024 09:46 Відповісти
жесть, это наш ковпак партизанет