ВПК України продовжує активно працювати. Сьогодні виробляємо дуже потужно САУ "Богдана", - Зеленський

Вітчизняний військово-промисловий комплекс активно працює над забезпеченням потреб української армії. Зокрема, наразі налагоджено виробництво самохідних артилерійських установок "Богдана".
Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час пресконференції, інформує Цензор.НЕТ.
Він зауважив, що налагоджено роботу з виробництва далекобійної зброї.
За словами Зеленського, на сьогодні українські підприємства з виробництва артилерійських систем виробляють більше озброєння, аніж інші європейські заводи.
Виробляємо сьогодні дуже потужно САУ "Богдана". Я можу сказати, що із заводів у Європі з виробництва артилерійських систем виробляється найбільше нашим підприємством", - наголосив президент.
Також глава держави згадав про вітчизняну далекобійну зброю. Він запевнив, що у цьому напрямі робота триває.
Раніше повідомлялося, що перші 18 українських самохідних артилерійських установок 2С22 "Богдана", які спонсорує Данія, надійдуть в Україну найближчими місяцями.
Тоді ще цей діяч причіндаліми на роялі грав
Спочатку ти, урод, зупинив ВСЕ, а тепер вішаєш оте своє "потужно" на вуха лохам з отих 73%, які вже божаться, що не голосували за тебе! Блдь, виродок...потужний!