8343 відвідувача онлайн
15 966 125

Байден захворів на коронавірус

Джо Байден

Президент США Джо Байден отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише видання CNN.

"Сьогодні вдень у президента з’явилися симптоми недуги у верхніх дихальних шляхах, включаючи нежить і непродуктивний кашель із загальним нездужанням", - йдеться в записці лікаря Байдена, наданій прессекретарем Білого дому Карін Жан-П’єр.

Лікар додав, що президенту провели тестування на COVID-19 і результати були позитивними. Та зазначив, що Байден отримав першу дозу ліків Paxlovid і самоізолювався у своєму будинку в Рехобот-Біч, штат Делавер, відповідно до вказівок Центру контролю та профілактики захворювань США.

Білий дім підтвердив інформацію через півтори години після того, як президент мав з'явитися на конференції разом із генеральною директоркою UnidosUS Джанет Мургіа.

"Я щойно розмовляла телефоном з президентом Байденом. І він поділився своїм глибоким розчаруванням через те, що не зміг приєднатися до нас сьогодні вдень. Президент був на багатьох заходах, як ми всі знаємо, і щойно отримав позитивний результат на Covid", - сказала Мургія присутнім.

Топ коментарі
+34
Якраз те, що треба для того, щоб змінити кандидата. Є поважна причина
показати весь коментар
18.07.2024 01:57 Відповісти
+29
загалом американська допомога на сьогодні складає вже біля 150 млрд. дол. !!!!

це для невдячних свиней
показати весь коментар
18.07.2024 02:38 Відповісти
+25
Помолимось за здоровья пана Президента !
Він любить Україну !
показати весь коментар
18.07.2024 02:07 Відповісти

Завантаження...