8354 відвідувача онлайн
2 119 46

Скасування переведення годинників на літній час не вплине на загальну ситуацію зі світлом в Україні, - Міненерго

Переведення годинників

Скасування переходу на літній час не вплине на ситуацію зі світлом в Україні, оскільки споживання електроенергії не збільшиться. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телемарафону заявив  заступник міністра енергетики Микола Колісник.

"Ситуація залишається стабільною і це аж ніяк негативно не вплине", – сказав Колесник.

Заступник міністра також не прогнозує збільшення споживання електроенергії після скасування переведення годинників.

Нагадаємо, 16 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який скасовує переведення часу в Україні з зимового на літній.

Згодом, Громадська організація "Академія наук вищої школи України" звернулася до президента Володимира Зеленського із закликом накласти вето на закон про скасування переходу на літній час.

Проте академіки Національної академії наук України підтримали скасування переведення годинників та заявили, що це правильним та корисним для здоров'я українців. Також науковці закликали припинити критику законопроєкту.

Топ коментарі
+9
ЗЕЛЕНІ ВІДЧУВАЮТЬ СЕБЕ ВОЛОДАРЯМИ ЧАСУ.
НЕВДОВЗІ БУДУТЬ НАМАГАТИСЬ ЗОВСІМ ЗУПИНИТИ, АБИ ЧЛЕНОГРАЙ ПРАВИВ ВІЧНО.
показати весь коментар
22.07.2024 12:22 Відповісти
+9
Не знаю, на что она вплине, але свитанок у пив на третю ночи у червни мени не подобаеться.
показати весь коментар
22.07.2024 12:34 Відповісти
+7
Коли починають заспокоювати - стрьомно стає.
показати весь коментар
22.07.2024 12:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЗЕЛЕНІ ВІДЧУВАЮТЬ СЕБЕ ВОЛОДАРЯМИ ЧАСУ.
НЕВДОВЗІ БУДУТЬ НАМАГАТИСЬ ЗОВСІМ ЗУПИНИТИ, АБИ ЧЛЕНОГРАЙ ПРАВИВ ВІЧНО.
показати весь коментар
22.07.2024 12:22 Відповісти
а даже змешиться???)))
показати весь коментар
22.07.2024 12:22 Відповісти
Коли починають заспокоювати - стрьомно стає.
показати весь коментар
22.07.2024 12:24 Відповісти
Зате за кацапським часом житимемо. Все за ''завєтами ЗЄліча''.
показати весь коментар
22.07.2024 12:28 Відповісти
Зимовий час навпаки відрізняється від моськовського часу -1 год ,а зараз літній рівний моськовському!! Загалом про що дискутувати,це що нагальніша проблема України ??))
показати весь коментар
22.07.2024 12:34 Відповісти
за прийнятим ВР дебільним принципом влітку сонце буде вставати о 3 ночі (коли всі сплять), а сідати о 20 вечора (коли пік активності), як це не збільшиться споживання електроенергії ???

в Америці доречі діє Daylight Savings - там чомусь переходять на літній і назад

отже чи хтось пояснить ЧОМУ ***** ВР це прийняла ?
показати весь коментар
22.07.2024 13:09 Відповісти
і в чому проблема, що в 3 годині вставатиме сонце? графіг робочого часу можна змістити на годину, і все буде добре, чи це для тебе дуже складно?
показати весь коментар
22.07.2024 17:13 Відповісти
складно. Я лягаю о 3ій ночі
показати весь коментар
22.07.2024 23:41 Відповісти
Стули пельку,гнида ,потвора кремлівської селекції !!))
показати весь коментар
22.07.2024 13:26 Відповісти
Ти ц інкуй базар гнида і не дивуйся почувши відповідну твоєї відповідь,ти "бестолковкою" думаєш коли ображаєш людину??))
показати весь коментар
22.07.2024 13:38 Відповісти
До чого тут Москва! За зимовим часом літом сонце зійде о ТРЕТІЙ НОЧІ, а о ВОСЬМІЙ ВЕЧОРА вже наступить темна ніч, це якась економічна ДИВЕРСІЯ проти України.
Ясним днем який настане вночі люди будуть спати, а раннім вечором о восьмій годині прийдеться жити при електричному світлі!
Хто це придумав являється російським ДИВЕРСАНТОМ!
показати весь коментар
22.07.2024 13:22 Відповісти
Подивися часові пояси по Грінвічу !!))
показати весь коментар
22.07.2024 13:27 Відповісти
Думай головою, а не дивись на чужу дурість, тобі потрібен ясний день о третій ночі і ніч о вочсьмій вечора?
показати весь коментар
22.07.2024 13:29 Відповісти
Тобто весь світ живе за Грінвічем тому що дурні??))
показати весь коментар
22.07.2024 13:33 Відповісти
Я тебе ще раз запитую, відповідай на запитання конкретно, ти хочеш спати в ясний день який настане о третій ночі, а раннім вечором о 20.00 ходити з ліхтариком, чи може ти о 20.00 вже лягаєш спати, а прокидаєшся о третій ночі?
До чого тут словечка "Грінвічі", є природна реальніть і всіляка дурість придумана приматами.
показати весь коментар
22.07.2024 13:48 Відповісти
Зараз в мене поганий сон,роки ,що поробиш!! Працював водієм ,з вільним графіком ,тобто їхав тоді коли потріно,тому спав коли була можливість,а до цього працював на заводі з 2-охзмінним,режимом ,друга зміна закінчувалась опівночі !!))
показати весь коментар
22.07.2024 13:57 Відповісти
Весь світ живе за Гринвичем? Румунія і Молдова, які західніше від України, живуть за GMT+3. Страни Балтіїї поки що переводять годинник, але коли Європа це зупинить, вони залишаться в тому ж "літньому" часі. Бо так зручно для людей, працюючих 8-17 або 9-18 годин.
показати весь коментар
22.07.2024 15:11 Відповісти
о восьмій темна ніч, коли, взимку?
показати весь коментар
22.07.2024 17:14 Відповісти
Влітку, на зимньому часі!
показати весь коментар
24.07.2024 14:19 Відповісти
це мабуть за екватором
показати весь коментар
25.07.2024 20:06 Відповісти
Не знаю, на что она вплине, але свитанок у пив на третю ночи у червни мени не подобаеться.
показати весь коментар
22.07.2024 12:34 Відповісти
А в чому проблема починати роботу раніше і закінчувати раніше? Ніякої проблеми!
показати весь коментар
22.07.2024 12:55 Відповісти
можна взагалі не спати, звісно, ти скажи чому в США діє принцип переходу на літній час, а в Україні його відмінили ?
показати весь коментар
22.07.2024 13:11 Відповісти
Як що жити в сели, то проблем нема. Але в коллективи нужно узгодити пожелания всех. Это проблема.
показати весь коментар
22.07.2024 13:13 Відповісти
Це коли ти пенсіонер і робота твоя на городі, то можна і розпочати раніше, а якщо робота з 9.00 до 18.00 то не проблема розпочати її в 3 години ночі, але з роботи підеш о 18.00
показати весь коментар
22.07.2024 13:19 Відповісти
Після введення закону зростуть прибутки Ахметова та інших посередників у енергетичній сфері. Тому що зростуть витрати на електрику у вечірні години навесні, влітку та восени. Це матиме "особливо відчутний ефект" в умовах постійних відключень електроенергії. Дякуємо зедедушке!
показати весь коментар
22.07.2024 12:37 Відповісти
так.. як крали на закупивлях енергоатому так й будемо красти
показати весь коментар
22.07.2024 12:46 Відповісти
Споживання не збільшиться, тому що збільшаться відключення.
показати весь коментар
22.07.2024 12:51 Відповісти
Збільшаться відключення - збільшаться тарифи.
Розмір прибутку повинен залишатися незмінним
показати весь коментар
22.07.2024 13:20 Відповісти
Тепер зебоби змусять заплатити власників двозонних або трьохзонних електричних лічильників за їх переналаштування або заміну.
показати весь коментар
22.07.2024 12:57 Відповісти
Единственное правильное решение зедротов, ******* эти скачки времени и зимнее время лучше летнего, даже летом.
показати весь коментар
22.07.2024 12:57 Відповісти
Мені до лампочки, який час-зимовий,літній. Тільки нехай відмінять вже це переведення часу.
показати весь коментар
22.07.2024 13:03 Відповісти
тоді чому в США принцип переведення на літній час діє ?

відповідай, ботяра !

показати весь коментар
22.07.2024 13:12 Відповісти
Мне как-то пох шо там делают со временем в штатах.
показати весь коментар
22.07.2024 14:33 Відповісти
Що ти мелеш, за зимовим часом літом сонце зійде о ТРЕТІЙ НОЧІ, а о ВОСЬМІЙ ВЕЧОРА вже наступить темна ніч, це якась економічна ДИВЕРСІЯ проти України.
показати весь коментар
22.07.2024 13:17 Відповісти
Настурні кроки: скасувати зиму, скасувати Україну, скасувати покарання корупцію (вже зроблено).
показати весь коментар
22.07.2024 13:10 Відповісти
За зимовим часом літом сонце зійде о ТРЕТІЙ НОЧІ, а о ВОСЬМІЙ ВЕЧОРА вже наступить темна ніч, це якась економічна ДИВЕРСІЯ проти України.
Ясним днем який настане вночі люди будуть спати, а раннім вечором о восьмій годині прийдеться жити при електричному світлі!
Хто це придумав являється російським ДИВЕРСАНТОМ!
показати весь коментар
22.07.2024 13:20 Відповісти
Олігархи підкупили псевдовчених, щоб таким чином заробляти на біді українського народу, бо немає нічого гіршого, як цей "зимовий час", який дуже поганий навіть взимку.
показати весь коментар
22.07.2024 13:28 Відповісти
Переходи якраз і вводились для економії електроенргії та кращого використання світлового дня. Скасовуйте, придурки!
показати весь коментар
22.07.2024 13:30 Відповісти
Треба б було скасувати перехід на зимовий час, а не на літній. Ідіотизм повний.
показати весь коментар
22.07.2024 17:37 Відповісти
Тупорылое зелёное быдло. Где таких ублюдков только берут. Понятно,что партия формируется по кацапскому принципу,т.е царь должен быть самым умным. А так как Вова Писюнграйка,когда обычно люди должны учиться,работал дурачком и членом по роялях стучал. Поэтому и имеем партию отборных дебилов