11238 відвідувачів онлайн
11 627 86

Посадовці США зв’яжуться з українською стороною щодо ситуації в Курській області, - Кірбі

Курськ

Посадовці США планують зв'язатись  з українськими колегамигами, щоб обговорити ситуацію в Курській області РФ.

Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Bloomberg.

Кірбі сказав, що посадовці США "зв'яжуться з нашими українськими колегами, щоб отримати трохи краще розуміння" ситуації в Курській області.

Водночас він зазначив, що в цьому зв’язку американська сторона не змінила своєї політики щодо дозволу Україні використовувати американську зброю "для боротьби з безпосередніми загрозами через кордон".

Ситуація у Курській області РФ

Нагадаємо, 6 серпня Міноборони РФ повідомило про бої в Курській області.

Влада Курської області заявила про "спроби прориву кордону".

Згодом Міноборони РФ запевнило, що просування ЗСУ вглиб території РФ у Курській області немає.

У мережі було опубліковано відео, на якому група російських військовополонених йде під конвоєм дорогою в Курській області РФ

Диктатор Володимир Путін назвав події "черговою масштабною провокацією".

Топ коментарі
+31
На*уа з українськими колегами? 😲 Хіба Курськ на сьогодні - то Україна? 🤔Хай з кацапами зв'язуються. Нас там нема.
показати весь коментар
07.08.2024 19:26 Відповісти
+26
В смислє? Якого поніманія? підірваної Каховської дамби? ЧИ ЯКОГО ПОНІМАНІЯ????
показати весь коментар
07.08.2024 19:29 Відповісти
+25
таваріщь саліванов лежить обосцаний від страху - послав замість себе кірбі
показати весь коментар
07.08.2024 19:32 Відповісти

Завантаження...