Посадовці США зв’яжуться з українською стороною щодо ситуації в Курській області, - Кірбі

Посадовці США планують зв'язатись з українськими колегамигами, щоб обговорити ситуацію в Курській області РФ.
Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Bloomberg.
Кірбі сказав, що посадовці США "зв'яжуться з нашими українськими колегами, щоб отримати трохи краще розуміння" ситуації в Курській області.
Водночас він зазначив, що в цьому зв’язку американська сторона не змінила своєї політики щодо дозволу Україні використовувати американську зброю "для боротьби з безпосередніми загрозами через кордон".
Ситуація у Курській області РФ
Нагадаємо, 6 серпня Міноборони РФ повідомило про бої в Курській області.
Влада Курської області заявила про "спроби прориву кордону".
Згодом Міноборони РФ запевнило, що просування ЗСУ вглиб території РФ у Курській області немає.
У мережі було опубліковано відео, на якому група російських військовополонених йде під конвоєм дорогою в Курській області РФ
Диктатор Володимир Путін назвав події "черговою масштабною провокацією".