8331 відвідувач онлайн
7 251 22

В градирні Запорізької АЕС росіяни підпалили автомобільні шини у великій кількості, - голова Нікопольської РВА Євтушенко

Підпал шин на ЗАЕС

Росіяни влаштували провокацію на окупованій Запорізькій АЕС - підпалили велику кількість автомобільних шин.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко, передає Цензор.НЕТ.

"Росіяни підпалили в градирні автомобільні шини у великій кількості. Можливо, це провокація, або спроба створити паніку в населених пунктах на правому березі колишнього водосховища", - написав Євтушенко з посиланням на власні джерела.

Водночас, за його словами, ЗАЕС працює в штатному режимі, наскільки це можливо в умовах окупації.

Довідка 

Градирня - споруда у вигляді вежі для охолодження води атмосферним повітрям. Застосовується головним чином у системах оборотного водопостачання промислових підприємств (на шахтах, у хімічній, у атомній та іншій промисловості) та кондиціонування повітря.

Топ коментарі
+23
Від страху кацап вже не знають що придумати,отже потрібно давити гадину..Тим більше сьогодні Кадирівських ішаків наловили буде обмінний фонд на Азовців
показати весь коментар
11.08.2024 21:30 Відповісти
+14
аГоНія
показати весь коментар
11.08.2024 21:29 Відповісти
+10
Гроссі, терміново потрібен Гроссі...ну і Гутєриш...Оці козаки можуть перднути тааак, шо кацапи заніміють
показати весь коментар
11.08.2024 21:29 Відповісти

Завантаження...