6385 відвідувачів онлайн
3 202 22

Шольц хоче поговорити з Путіним найближчим часом, - Die Zeit

Шольц та Путін

Вперше за 2,5 роки канцлер Німеччини Олаф Шольц планує провести телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише видання Die Zeit.

Розглядається можливість телефонної розмови напередодні зустрічі G20 у Бразилії 18-19  листопада. Однак прохання про розмову поки що не надходило.

Остання телефонна розмова Шольца і Путіна відбулася в грудні 2022 року. Президент США Джо Байден, президент Франції Емманюель Макрон і колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон також востаннє безпосередньо спілкувалися з Путіним у 2022 році.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
01.10.2024 13:33 Відповісти
+3
Можу запропонувати альтернативу: побазікати з Ганнібалом Лектором. Так само маніяк і так само розмови там не діють - а так просто економія часу. Там до психіатрів питання, а не до політиків.
показати весь коментар
01.10.2024 13:35 Відповісти
+3
А ***** это зачем? Ну разве что лишний раз постебаться над западными импотентами, которые временно у власти в своих странах.
показати весь коментар
01.10.2024 13:38 Відповісти

Завантаження...