11999 відвідувачів онлайн
6 026 23

Окупанти посилюють свою присутність на Кінбурнській косі. Вони можуть планувати штурм, - Сили оборони півдня

Окупанти посилюють свою присутність на Кінбурнській косі

Російські загарбники намагаються наростити кількість озброєння на Кінбурнській косі. Ворог може планувати штурмові операції.

Про це розповів речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин в ефірі одного з телеканалів, передає "РБК-Україна", повідомляє Цензор.НЕТ.

Як розповів речник, російські війська продовжують посилювати свою присутність на Кінбурнській косі для проведення штурмів та можливого форсування території в районі, де Дніпро впадає в Чорне море.

Волошин зазначив, що наразі ситуація там досить напружена.

Окрім цього, речник додав, що минулого тижня окупаційні війська перекинули дивізіон катерів із Севастополя, який використовуватимуть для контролю цієї території.

Окупанти посилюють свою присутність на Кінбурнській косі

Топ коментарі
+11
А де ЗСУ хоч щось нарощує?

Де всі ті захілні танки, бронетранспортери, мобілізовані чоловіки?

У 72-й кажуть, що за весь час не було жодного поповнення.
показати весь коментар
12.10.2024 19:30 Відповісти
+10
а раз'їбошити, те скупчення, наявною зброєю, байден не дозволяє, чи юнеско, чи гретта тумберг бо то заповідник?
показати весь коментар
12.10.2024 20:03 Відповісти
+7
Так цю косу фраєр Кім ще у грудні 22 р. обіцяв звільнити. Зелені майстри казки розповідати
показати весь коментар
12.10.2024 20:34 Відповісти

Завантаження...