Окупанти посилюють свою присутність на Кінбурнській косі. Вони можуть планувати штурм, - Сили оборони півдня

Російські загарбники намагаються наростити кількість озброєння на Кінбурнській косі. Ворог може планувати штурмові операції.
Про це розповів речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин в ефірі одного з телеканалів, передає "РБК-Україна", повідомляє Цензор.НЕТ.
Як розповів речник, російські війська продовжують посилювати свою присутність на Кінбурнській косі для проведення штурмів та можливого форсування території в районі, де Дніпро впадає в Чорне море.
Волошин зазначив, що наразі ситуація там досить напружена.
Окрім цього, речник додав, що минулого тижня окупаційні війська перекинули дивізіон катерів із Севастополя, який використовуватимуть для контролю цієї території.

Де всі ті захілні танки, бронетранспортери, мобілізовані чоловіки?
У 72-й кажуть, що за весь час не було жодного поповнення.