5432 відвідувача онлайн
16 232 69

Україна заявила, що атакувала війська Північної Кореї в Курську, - Financial Times

ЗСУ обсріляли війська КНДУ у Курській області

Відбулося перше бойове зіткнення українських бійців та північнокорейських військових.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Financial Times із посиланням на  українську розвідку.

Видання зазначає, що військові дії підтвердив високопоставлений представник української розвідки. Він зазначив, що це сталося в Курській області Росії, де Україна контролює близько 600 кв. км території, або трохи більш ніж половина того, що вона раніше утримувала після літнього вторгнення.

Головне управління військової розвідки України заявило на вихідних, що Росія озброїла північнокорейські війська в Курську 60-мм мінометами, автоматами, кулеметами, снайперськими гвинтівками, протитанковими керованими ракетами та протитанковими ракетними комплексами з плечового запуску.

За даними ГУР, деякі з них також були забезпечені приладами нічного бачення і тепловізорами. Кілька сотень військовослужбовців північнокорейського спецназу також були розгорнуті в Курську.

Нагадаємо, керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) Андрій Коваленко напередодні повідомив, що війська КНДР потрапили про перший обстріл у Курській області.

Топ коментарі
+12
"Україна завдала удару по війскам П.Кореї у Курській області." Життя нас до такого не готувало.
показати весь коментар
05.11.2024 12:33 Відповісти
+9
Хлопці, зробіть з них моркву по-корейські. Удачі у полюванні, тигри!
показати весь коментар
05.11.2024 12:32 Відповісти
+7
в новинах казали що вузькоглазі вже віджали конвой з продовольством у кацапів, покрошили охорону та з....бались кудись
показати весь коментар
05.11.2024 12:30 Відповісти

Завантаження...