6481 посетитель онлайн

В Ивано-Франковской области запретили деятельность Партии регионов и КПУ, - решение облсовета

Ивано-Франковский облсовет запретил на территории области деятельность и использование символики Партии регионов и Коммунистической партии Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН, об этом говорится в решении внеочередной сессии облсовета, которая состоялась сегодня.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Ветераны силовых и правоохранительных структур призвали власть отказаться от применения насилия

«Согласно статьям 2, 3, 4, 21 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине» областной совет решил: одобрить обращение областного совета к членам Ивано-Франковской областной организации Партии регионов и прислужников действующего режима; запретить на территории Ивано-Франковской области деятельность и использование символики Партии регионов и Коммунистической партии Украины как противоречащих национальным интересам и нарушающим права и свободы граждан Украины», - говорится в решении облсовета, которое подписал председатель облсовета Василий Скрипничук.

В решении указывается на необходимость обратиться в Главное управление юстиции в области с предложением снять с регистрации местные организации Партии регионов и Коммунистической партии Украины.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: "Регионалы" отказались вводить чрезвычайное положение: "Будет найден компромисс"

Контроль за выполнением решения возложен на председателя областного совета.

Топ комментарии
+43
так скоро будет во всех областях
показать весь комментарий
25.01.2014 21:32 Ответить
+26
на это всю Украину
показать весь комментарий
25.01.2014 21:34 Ответить
+24
Отсосете вы Полтаву даунецким передастам захотелось. Лично резать даунбасцев буду, если сунитесь
показать весь комментарий
25.01.2014 21:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 6 из 6
Селезнева
Это самое гуманное решение в условиях сложившейся ситуации. Спасем мир?
показать весь комментарий
25.01.2014 23:45 Ответить
Селезнева
Бан на этом сайте - это нормально, это же не капс локом строчить "все на майдан, банду геть"
показать весь комментарий
25.01.2014 23:55 Ответить
да
КПУ = ПР
Кривава Партія Уркаїни = Партії Рецедівістів.
Однояйцеві близнюки.
показать весь комментарий
25.01.2014 23:11 Ответить
Це вам не хахли-недороси.
показать весь комментарий
25.01.2014 23:20 Ответить
мдаа
Запретить..разбить..сжечь..осквернить памятники великому Лобановскому...И это европа, это демократы? А построить что либо слабо?
показать весь комментарий
25.01.2014 23:23 Ответить
Коломиянин
Лобоновського почистять і все приберуть,а ти троль їду в маріїнський парк прибери за собою лайно яке ти там залишив.Раб одним словом.
показать весь комментарий
25.01.2014 23:32 Ответить
Селезнева
О, коломыя, это самые активные наши громодяны, в оранжевую революцию в моем свежеотремонтированном подъезде над кучей дерьма было так с чувством нацарапано "коломыя ТАК" и еще восклицательных знаков немеряно
показать весь комментарий
25.01.2014 23:48 Ответить
Коломиянин
Знаєте в чому річ,є у нас у місті такий район недалеко від залізничного вокзалу.називається Воєнний городок,так от там зара живуть всі колишні офіцери і військові із росії(колишні військові союзу),я з ними спілкуюсь кожного дня(так як працюю в комунальній службі і мені із ними постійно треба бути на звязку),так річ в тому що вони повністю і абсолютно підтримують нас....Тоді скажіть можливо що сь не так у поданні інформації до вас?
показать весь комментарий
25.01.2014 23:54 Ответить
Селезнева
В чем "повністю і абсолютно підтримують "? Я тоже поддержу, если мне объясните адекватно ЧТО? Смену власти? ладно, на что? Или так далеко вы не заглядываете, абы сменить?
показать весь комментарий
25.01.2014 23:58 Ответить
Коломиянин
По перше потрібно чесну людину яка найменш співпрацює в даний час з олігархами,думаю це міг би бути Кличко,Яценюка відкидаєм і Тягнибока відкидаєм так як проти нього інша половина країни(потрібно з усіма рахуватись),і гірше яника не буде це точно.Це так пару рядків я написав,можу і обгрунтавати більш детально якщо необхідно.Я за мир із Росією але не потрібно їй втручатись у наші справи.У мене також сестра живе у Воркуті.багато друзів є у Красноярску але поки ми не станимо дійсно самостійні доти нас будуть тягати всякі путіни і євросоюзці.І насамперед вони хочуть нас пересварити між собою і їм це зараз вдається
показать весь комментарий
26.01.2014 00:04 Ответить
Селезнева
Я с Вами не согласна, но за то приятно удивлена тем, что в Коломии есть думающие люди, а не "банду геть" и все. p.s. А Кличко хороший боксер, ну вот и все, всегда найдутся умные люди, которые готовы использовать его популярность и жадность
показать весь комментарий
26.01.2014 00:13 Ответить
Коломиянин
Скажіть мені от тільки чесно,ви вірите в те що хтось може бути гіршим за Януковича???Тільки чесно...І ще одне,ви вірите що країною зара керує янукович?Якщо так то для чого йому потрібно скільки радників офіційних і не офіційних?
показать весь комментарий
26.01.2014 00:19 Ответить
коломиняныну
Раб ты, моющий горшки полякам..и вообще, проспись..пьянь
показать весь комментарий
25.01.2014 23:43 Ответить
Коломиянин
Полякам ніхто горшки не миє.Полякі самі повиїзжали всі на заробітки в англію.У самому лондоні їх налічується близько 4 млн громадян,там навіть у метро зупинки оголошують на англійській і польскій мові.Але звідки вам у криму це знати?Вам краще виписувати от такі небилиці і нічого розумного не говорити.А от ви коли здаєте квартири туристам то не миєте горшки за ними?Чи ви можливо і не срете?На все природнє є руки.
показать весь комментарий
25.01.2014 23:57 Ответить
Селезнева
Великому Лобановскому - во-первых тоже на "Л", во-вторых- так же лысеющий, а Вы знаете КАК у нас Ленина не любят гости из западных регионов, а разбираться им некогда кто здесь кто у нас на памятниках, революция, видишь ли, пора покрышки жечь
показать весь комментарий
26.01.2014 00:07 Ответить
Петро Івано-Франківська област
В цілому браття й сестри.з часом ми зрозуміємо один одного.якщо зараз розділемся то через років 10-20 знову будемо разом9от пригадаєете мої слова),російській імперії залишилось не довго і вона також розвалиться,тому і зара так бориться путін за Україну9як важель впливу на імперію).Бажаю вам усім добра(окрім тих падонків які звуть себе беркутом і катують людей).І рано чи пізно до нас усіх прийде мир,питання тільки якою ціною.....
показать весь комментарий
25.01.2014 23:40 Ответить
Петро Івано-франківська област
Я на тебе навіть не обідився.Бог нам усім суддя і не тобі судити мене а мені тебе.До речі рило(думаю це російська) по українськи звучить гарним мелозвучним словом ОБЛИЧЧЯ.
показать весь комментарий
25.01.2014 23:45 Ответить
Светлана
Чойта запретить?
Нет уж. Демократия ж.

Всех слушать должны и всем кланяться. Коммунистам в том числе с регионами.

Что за варварство - запрещать? Будьте добры теперь предоставьте свои майданы для мирных протестующих из КП и ПР.
показать весь комментарий
26.01.2014 00:21 Ответить
киев
идите в сои ривычные зоны конц лагеря и там голосуйте
показать весь комментарий
26.01.2014 01:01 Ответить
Смерть поганым бендерам
****** западенские, были раньше под поляками, потом воевали на стороне фашистов, теперь кидают коктейли молотова и захватывают ОГА. Есть два варианта - первый это мирно отделить этих дебилов пусть забирает польша в качестве колонии, а второй - ликвидировать этих отбросов (без суда) методами СМЕРША после Великой Отечественной войны.
показать весь комментарий
26.01.2014 00:26 Ответить
Коломиянин
Ну по перше ніхто не піде під польщу,нам польща не потрібна,по друге ліквідувати вам ніяк не вдастся так як ви наразі меншість,крим+донецьк,інші області або частково або 50 на 50 зі сходом і центром,не говорю вже про київ.Якщо на те пішло то ми теж не дуже бажаєм жити із вами в одній країні,але це все треба робити цивілізовано через референдум і тоді всі питання будуть зняті.І насамкінець навчіться поваги насамперед до себе і не пишіть образами бо хоч і ви будете писати під різними ніками але від того ви не станете адекватнішими.
показать весь комментарий
26.01.2014 00:32 Ответить
киев
даубаских дебилов с их зеком гарантом отделить раше
показать весь комментарий
26.01.2014 00:59 Ответить
КИЕВ
здорово молодцы ПР это криминальное сообщество.....а от рук комуняк погибло больше людей чем от Гитлера!
показать весь комментарий
26.01.2014 00:58 Ответить
рабам ригів
скрипите зубами?значить все правильно робимо,хоть постирайте їх собі до ясен,ми ще над ригами і червонопузими свій "нюрнберг" проведемо.....
чекайте у всіх регіонах України.....
показать весь комментарий
26.01.2014 01:35 Ответить
Київ
Щодо заборони - це чудова новина! КПУ - це геноцид, совок, і взагалі , за останні роки , КПУ ,зокрема у Києві, тільки тим і займалися, що оберігали пам'ятник Леніну, тепер і його нема., а у франківську його здається й не було починаючи з незалежності. ПР - зеки, і бандити, інтелектом не пахне. Адже, якби він був, вони бо не приймали такі дурні рішення як за останні два місяці.

Насправді, багато людей із східних і західних областей підтримують одне одного і робили це ще до євромайдану.
Існують, наприклад , тижні Луганська у Львові , і навпаки. Це ще раз підтверджує той факт, що ми спроможні жити в мирі.
Просто досі у суспільстві існують покидьки, які чинять розбрат, аргументуючи себе лише совковими образами, а це не говорить про великий рівень інтелекту . На вулиці 2014, і українці вже зачекалися якогось прогресу.

Правду кажучи, відділення східних областей і АР Крим - стало б величезним полегшенням для більшості українців.
Але все одно хочеться вірити в потепління між сходом і заходом, оскільки всі ми є українці.
показать весь комментарий
26.01.2014 01:43 Ответить
антон
Мы имеем право отстаивать свою позицию, пора взять чиновников под контроль и влиять на эффективность работы!
показать весь комментарий
26.01.2014 04:02 Ответить
ПР
це організоване злочинне угрупування (ОЗУ), тому ПР-ОЗУ не тільки заборонити, а провести слідство проти активних членів за їх унтиукраїнську, антидержавну діяльність.
показать весь комментарий
26.01.2014 07:56 Ответить
КПУ
ніколи не була українською, чи проукраїнською партією,
ніколи не слугувала Україні, це був ударний загін колоніальної адміністрації.
Вона жорстоко зросійщувала українців, ментально і фізично їх нищила,
допомагала імперії відправляти українців в небуття. Але що являють зараз
симоненківці збагнути не можливо. Цинічні звіроподібні україножери.
показать весь комментарий
26.01.2014 07:57 Ответить
Ще треба позбирати всі пам'ятники сіфілітику та відправити їх нам у Донецьк або Харків - нехай на них краснопузі дрочат