8627 посетителей онлайн

Тимошенко призвала лидеров оппозиции не принимать унизительные условия, предложенные властью

Цензор.Нет приводит текст, размещенный на сайте «Батькивщины», на языке оригинала.

«Мені шкода, що до сьогодні в мене не було зв'язку із зовнішнім світом і я не могла висловити своє ставлення до останніх пропозицій влади щодо врегулювання кризи.

Я звертаюсь до лідерів опозиції з проханням категорично не приймати ті принизливі умови, які запропоновані владою.

Народ України вийшов на майдани не за посади для лідерів опозиції і, навіть, не за скасування диктаторських законів. Люди прагнуть докорінно змінити своє життя, установити в Україні справедливість та шлях до європейських цінностей. Іншої можливості, аніж зараз, у них вже не буде.

Політики ще не зрозуміли, що люди готові досягти своєї мети ціною власного життя, здоров'я та принесення в жертву своєї фізичної свободи.

Я розумію їх прагнення та цілком підтримую.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: "Янукович осознает, что уже потерял власть. Продолжаем успешные действия - забираем у бандитов власть", - оппозиционеры о переговорах

Виходом з кризи може бути лише повне виконання всіма політиками вимог народу.

Рідні мої українці! Ви - найкращі та найцінніші в світі. Нічого не бійтеся, запорука вашої перемоги - лише примноження ваших сил на всіх майданах України.

Я прошу вас: йдіть вперед, не зупиняйтеся та не зменшуйте силу свого удару по владі. Якщо ви зупинитеся хоч на хвилину, країна за лічену мить опиниться в заручниках у тиранії на багато років.

Сьогодні лише ви можете захистити всі покоління українців.

Я завжди з вами і завжди за вас», - заявила Юлия Тимошенко.

Топ комментарии
+2
Радикальная часть майдана ее поддерживает "Юля бы уже давно раздала нам оружие и мы бы снесли эту банду" примерно так говорят митингующие на Грушевского.
показать весь комментарий
27.01.2014 18:18 Ответить
+2
Похоже на речь лидера, а не на мямленье "прыймаемо пропозицыцию-непрыймаемо пропозыцию"
показать весь комментарий
27.01.2014 18:22 Ответить
+2
как бы вы не относились ЮВТ,А ОНА ВСЕГДА ДУМАЛА ПРО ЛЮДЕЙ! ЭТО ЕДИНСТВЕНННЫЙ ЛИДЕР!!! ГЛАВНОЕ УСЛОВИЕ ДОЛЖНО БЫТЬ ОСВОБОЖДЕНИЕ ЮВТ!!!
показать весь комментарий
27.01.2014 18:27 Ответить

Загрузка...