7237 посетителей онлайн

Новое деление на карантинные зоны

Новое деление на карантинные зоны

Киев из "зеленого" стал "желтым". Города Самбор (Львовская обл.), Беляевка (Одесская обл.), Дубно (Ривненская обл.) и районы Городенковский и Косовский (Ивано-Франковская обл.), Костопольский и Ривненский (Ривненская обл.), Кицманский (Черновицкая область) с понедельника, 17 августа, получат статус "красной зоны" по COVID-19.

Такое решение приняла Государственная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций. Об этом сообщил в Фейсбуке министр Кабинета министров Олег Немчинов, информирует Цензор.НЕТ.

Киев, который ранее был в "зеленой" зоне, теперь перемещен в "желтую", отметил Немчинов. В ней также такие областные центры, как Одесса, Харьков, Луцк, Тернополь, Ривне.

Новые карантинные уровни будут действовать не 7 дней, как обычно, а 14, добавил министр.

Также на Цензор.НЕТ: "Сволочь ты. Ты на меня дышишь своим ковидом!" - словесная перепалка в харьковском метро из-за неодетой маски. ВИДЕО

Новое деление на карантинные зоны 01
Новое деление на карантинные зоны 02
Новое деление на карантинные зоны 03

Топ комментарии
+16
По-моему всем пофиг уже.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:19 Ответить
+11
Конечно пофиг. Постоянно вестись на один и тот же развод не интересно.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:21 Ответить
+9
Всех по зонам!
показать весь комментарий
13.08.2020 20:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Всех по зонам!
показать весь комментарий
13.08.2020 20:18 Ответить
По-моему всем пофиг уже.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:19 Ответить
Конечно пофиг. Постоянно вестись на один и тот же развод не интересно.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:21 Ответить
Новые карантинные уровни будут действовать не 7 дней, как обычно, а 14, добавил министр

А этот министр не слышал , шо Коля Тищенко отменил карантин , а ?
показать весь комментарий
13.08.2020 20:18 Ответить
Вам не набридло імітувати кипучу діяльність? Всім вже давно ваш карантин до банана.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:22 Ответить
Країни попутали.
показать весь комментарий
13.08.2020 22:21 Ответить
Киев, Львов, Одесса, Харьков изначально и до конца карантина должны быть красными...показывать пример...
показать весь комментарий
13.08.2020 20:23 Ответить
Идинакуй!
показать весь комментарий
13.08.2020 21:31 Ответить
о...отозвался житель одного из перечисленных...вот и почувствуйте на себе...эти цвета...а то только раздавать гаразд...да ещё - сам там будь всегда...
показать весь комментарий
14.08.2020 00:17 Ответить
коли введуть нацгвардію в міста і ПРИМУСЯТЬ бидлоту виконувати норми карантина, то у бидла грошей не вистачить на ...\так що дешевше купити маску та мити руки та писок.. Адміністративна стаття "порушення правил карантину" передбачає штраф у 17-34 тисяч гривень або 34-170 тисяч гривень для посадовців за недотримання карантину людей.
показать весь комментарий
14.08.2020 08:44 Ответить
я только за СИЗ, но если карантин то карантин сначала предоставьте людям эти СИЗ причём обязательно бесплатно, а уж потом штрафуйте за недотримання...и про ответственный пример незабывайте...а то тому мона...а этому не мона...поэтому на данный момент у нас 4 может там ещё парочка городков есть что я не перечислил, а те что перечислил это ворота для инфекции 100% как минимум и они должны и обязаны быть в красной зоне до победы...а не рассказывать другим городам где им быть при том что у самих зашкаливает...
показать весь комментарий
14.08.2020 20:54 Ответить
Чий є Крим?
показать весь комментарий
13.08.2020 22:22 Ответить
Крым - Украина...но это не в этой теме...
показать весь комментарий
14.08.2020 00:18 Ответить
Не понял, а как же призывы из лагеря зелёных упырей не делить украинцев?
показать весь комментарий
13.08.2020 20:24 Ответить
https://censor.net/user/466437 Це було до виборів.І взагалі,вони пожартували.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:28 Ответить
Біл Гейтс сказав,що на 100 тисяч людей,помирає 14 людей.Якщо брати у відсотках,то це взагалі дуже мало.І не можна ламати через коліно країну.бо буде тільки гірше.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:32 Ответить
вопрос вам а если среди тех умерших будете вы лично?? как тогда с вашим пофигизмом???? вопрос риторический и скорее дилемма..нежели аксиома...
показать весь комментарий
13.08.2020 20:38 Ответить
https://censor.net/user/56699 Я і так можу від чого завгодно померти.Шанс від раку вмерти набагато більший.Так що давайте продовжувати ламати все? Від цього виграють тільки дуже багаті.Бо можуть все скупити за копійки.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:40 Ответить
середній вік померлих З ковід-19 - 80 з чимось років, у більшості (95%) серйозні хронічні патології

з тією ж вірогідністю можна померти в ДТП
показать весь комментарий
13.08.2020 21:07 Ответить
Откуда такие данные, что средний возраст умерших - 80 с лишним лет?
показать весь комментарий
14.08.2020 01:36 Ответить
В Україні не повідомляють про це.
У нас 71,5% померлих - 80+.
А 18,2% - 70-79
Додайте. Буде 89,7%
Я регулярно наводжу офіційну статистику.
Абсолютна більшість померлих - зі старечих будинків та центрів по догляду за немічними (часто вже нерухомими) пацієнтами. У нас розслідування тепер кримінальне роблять щодо цього.
В інших країнах - те саме.
Але треба було вирубити економіку і примусити людей нап*ялити намордники, зірвати навчальний процес, довести купу немаленьких бізнесів до банкрутства.
Оце "турбота" про людей.
Figure 4 text description - третя викладка
https://health-infobase.canada.ca/covid-19/epidemiological-summary-covid-19-cases.html
показать весь комментарий
14.08.2020 03:51 Ответить
Зате Клоун і його зебільна камарилья мають відмазку чому вони такі дебіли, причому у всьому.
показать весь комментарий
14.08.2020 08:47 Ответить
з оф. статистики
6й розділ
https://swprs.org/studies-on-covid-19-lethality/
показать весь комментарий
14.08.2020 09:20 Ответить
И где там Украина? Речь шла об Украине.
показать весь комментарий
21.08.2020 00:37 Ответить
вирус везде одинаковый
показать весь комментарий
21.08.2020 22:28 Ответить
Вирус везде одинаковый. Только люди разные, И власть. У нас - пофигисты и поприкольники.
показать весь комментарий
23.08.2020 00:37 Ответить
Новые карантинные уровни будут действовать не 7 дней, как обычно, а 14.
Источник: https://censor.net/n3213675

Упоралися! Всі напрямки підходу/під'їзду на марш 24 серпня перекрили!
Медальки один іншому тепер повісьте.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:38 Ответить
Власть живет на другой планете. Людям пофиг вирус, т. к. он только по телевизору. В реале его нет.
показать весь комментарий
13.08.2020 20:39 Ответить
Добро пожаловать в Александровскую больницу в Киеве, приди поработай, нету же вируса, или очконул?
показать весь комментарий
13.08.2020 20:45 Ответить
В любой больнице всегда есть больные, но никто из за этого не устраивал короноистерику и геноцид. Вы надоели со своим лоховирусом
показать весь комментарий
13.08.2020 21:06 Ответить
буваю в Олександрівській регулярно, нічого страшного не відбувається, особливо з урахуванням того, що сюди звозять усіх з Києва через підозрілі симптоми

а ти тут був? чи просто навмання інших відправляєш?
показать весь комментарий
13.08.2020 21:06 Ответить
А ты там бываешь?
показать весь комментарий
13.08.2020 21:38 Ответить
Кто из цензоровцев реально переболел???
показать весь комментарий
13.08.2020 20:56 Ответить
зараз реально хворіє
і тяжко.
показать весь комментарий
13.08.2020 21:02 Ответить
А чим підтверджено діагноз?
показать весь комментарий
13.08.2020 21:05 Ответить
Чула вид сосида а сосид на базари почув...
показать весь комментарий
13.08.2020 21:10 Ответить
З етичних міркувань я не можу назвати нік цієї людини. Пише що хвороба протікає важко..

У мене самого щось незрозуміле. температура 37, вдень була слабкість, легкий озноб, головний біль і ще дещо. Отруєння виключено. Ознак простуди нема. Весь тиждень мало контактував.
Зараз трохи краще.
показать весь комментарий
13.08.2020 21:42 Ответить
Дивіться.... Хвороба маскується.
Прочитайте статтю
https://censor.net/resonance/3212910/smert_lyudeyi_vd_gpoks_duje_strashna_v_printsip_lyudi_vmirayut_pri_tyam_rozpovd_lkarv_pro_borotbu_z
показать весь комментарий
13.08.2020 21:44 Ответить
Перевіряйте дихання. Маєте спокійно витримати 20 секунд затримки.
Втрата нюху та смаку це скоріш за все ковід.
показать весь комментарий
13.08.2020 21:46 Ответить
Запах, смак відчуваю, апетит є, дихаю вільно, повіільно.
Кондиціонер напередодні весь день не включав, у нас похолодніішало, легкий вітерець з вікна, але горло, нос у порядку!
показать весь комментарий
13.08.2020 21:54 Ответить
Щось поки незрозуміле.
Спостерігайте.
Вдень температури може і не бути. Ввечері, вночі і вранці. Невисока. Але з ознобом.
показать весь комментарий
13.08.2020 22:03 Ответить
Коли ж тобі вже вакцину "поставлять", як ти казала?
показать весь комментарий
13.08.2020 22:36 Ответить
Чухай давай, нафіг...
показать весь комментарий
13.08.2020 23:08 Ответить
Сиди тихенько.
показать весь комментарий
13.08.2020 23:12 Ответить
нісенітниця
десятки хвороб мають ті самі симптоми
показать весь комментарий
14.08.2020 09:21 Ответить
І шо? В мене вірусна пневмонія була декілька років тому, лікар не знала, шо зі мною робити, бо воно ж нічого не допомагало, хіба шо температуру збивати майже 2 тижні і антибіотик для ґалочки, поки само не пройшло. В лікарню навіть не пропонували - не та важкість. Може, то теж якась корона була.
показать весь комментарий
13.08.2020 22:35 Ответить
Переказуйте від мене, щоб людина одужувала. Обов*язково нехай зберігає позитивний настрій. Бо все те, що багато нагнітають - пригнічує. І це не сприяє покращенню стану.

Ви теж тримайтеся. Беріть обов*язково вітаміни, їжте свіжі овочі та фрукти, дихайте повітрям.
показать весь комментарий
14.08.2020 05:54 Ответить
Зайдіть на тему Джамала.
Я дав зарок не спілкуватися на авторських темах де вештається цей мент.
показать весь комментарий
14.08.2020 06:32 Ответить
Мені зараз вже краще. 36.6, можливо якась інша інфекція.. В ДиНиРі через закритість невеликий ризик захворіти на ковідлу. Але фіксують, офіційним даним довіри у мене нема. Спочатку зобов'язували носити маски навіть на роботі, на моїй роботі ніхто не носив. Зараз ВСЮДИ ходят ВСІ без масок. Навіть продавці у магазинах. Можливо ще наполягають у органах управління. І точно не обслуговують відвідувачів у відділеннях банку. Мене турбує таке відношення наРІду.
показать весь комментарий
14.08.2020 06:52 Ответить
Я неодноразово писала, що у нас тут щороку ходять погані віруси. Які хочте. Багато батьків хворіють, бо діти приносять все з садочків і школи.
Два роки тому моя знайома втратила свідомість і її забрала швидка, лікар сказав, що це - такий вірус, дав їй звільнення від роботи - НІЧОГО НЕ ВИПИСАВ з медикаментів - і пояснив, що треба просто вилежати. В неї пішов бронхіт як ускладення. Коли дзвонила спитати про самопочуття, її чоловік відповідав, що коли як: день краще, інший - нема сил ні до чого ...
Полежала кілька днів, вийшла на роботу - як ворушишся, то воно легше.
Я з тих, хто не підтримує носіння масок. Вони не захищають. Я особисто не можу у ній бути. Кілька хвилин - і все.
Дистанція - так. Вона грає роль. + Звичайна особиста гігієна. І загальне правило, що хворі / люди з симптомами повинні залишатися вдома (а не пхатися в магазин / на базар / роботу і кашляти-чхати на оточуючих).
Мені дуже не подобаються спекуляції, маніпуляції, фальсифікації. І ненавиджу паніку. Вона мене дратує.

На сторінку Джамала я ніколи не ходжу і з ним не спілкуюся.
Спробую знайти - подивлюся.

Зберігайте спокій, свій здоровий глузд і вірте в себе та бережіть себе тим, що від Вас залежить.
Тримайтеся.
Зваріть добрий курячий бульйон - попийте. І сон ! Спіть !
показать весь комментарий
14.08.2020 07:18 Ответить
А не маєте лінку ? Я не знаю, як знайти.
Вибачте.
показать весь комментарий
14.08.2020 07:39 Ответить
Знайшла.
Тема для приятного общения.
показать весь комментарий
14.08.2020 07:43 Ответить
Сподіваюсь видужаю. Я вірю в це як вірю у свою міцність хоч вже рахую місяці до пенсії.
Рік тому загострилась стара хвороба, прижало так як ще не було. Навіть на два місяці брав безоплатну відпустку, майже весь час був у ліжку. Думав вже що нее одужаю і залишусь інвалідом. Моя болячка навіть невелика за місяць не загоюється а те що було важко й пригадувати. Проти зараз все вже позаду.. Мій стан зараз кращий ніж два роки тому. Вживаю підтримуючі пігулки. До лікарів не звертався бо я знаю про свою хворобу краще ніж вони, і я знаю що вони витягнуть всі гроші. Мою знайому у важкому стані забрали в лікарню, знайшли цироз печінки на останній стадії, рахунок життя вже йшов на дні, і все одне вимагали від родичів купувати купу ліків.
показать весь комментарий
14.08.2020 08:12 Ответить
Ви б могли хоча б у Кацахола проконсультуватись.
показать весь комментарий
14.08.2020 08:15 Ответить
Обов*язково !!!
Щиро бажаю здоров*я.
показать весь комментарий
14.08.2020 08:20 Ответить
Вам, дівчата, теж бажаю не хворіти. При нагоді передайте мої такі саме бажання до Словаччині. Я побіг, у мене холодильник спустошився.
показать весь комментарий
14.08.2020 09:01 Ответить
Лікарями європейської країни.
показать весь комментарий
13.08.2020 21:42 Ответить
тобто діагнози підтверджені тими, хто отримує за ці діагнози премії?
показать весь комментарий
13.08.2020 21:45 Ответить
А вас це хвилює ?
Людина під крапельницями і підключена до апаратів.
показать весь комментарий
13.08.2020 21:47 Ответить
кожного року від пневмонії помирає кілька мільйонів людей
скільки разів Ви про це задумувались в 2019 році?
показать весь комментарий
13.08.2020 22:01 Ответить
Влітку ??
Серйозно ?
показать весь комментарий
13.08.2020 22:05 Ответить
так, дуже серйозно
Ви просто ніколи цим не цікавились
показать весь комментарий
13.08.2020 22:23 Ответить
І не кажіть..
Зазвичай в інфекційній влітку порожньо, якщо це не курортне місто.
показать весь комментарий
13.08.2020 23:06 Ответить
ага, якби не кишкові інфекції
показать весь комментарий
13.08.2020 23:11 Ответить
Да ни че ты не докажешь сектантам коронавируса.лучше сдохнут с голоду но только не от вируса
показать весь комментарий
14.08.2020 07:38 Ответить
Кто?
показать весь комментарий
13.08.2020 21:38 Ответить
Пише що лежить з підключеними апаратами. Хто не скажу щоб запобігти зубоскальства.
показать весь комментарий
13.08.2020 21:46 Ответить
З якими він апаратами і ще й пише? Градусником?
показать весь комментарий
13.08.2020 22:38 Ответить
Слухай, ти нібито нормальний,, а пишеш дурниці.
показать весь комментарий
13.08.2020 22:59 Ответить
Які апарати - питаю?
показать весь комментарий
13.08.2020 23:11 Ответить
Самогонный апарат без нього и не може жити.а пише херню ризну пид час приступу билои гарячки
показать весь комментарий
14.08.2020 21:27 Ответить
Бутусов например, статья от него об этом есть.
показать весь комментарий
14.08.2020 08:49 Ответить
дуже маски допомагають
https://twitter.com/ianmSC/status/1293766186136559616/photo/1
показать весь комментарий
13.08.2020 21:13 Ответить
Комусь ця муть цікава?
показать весь комментарий
14.08.2020 09:02 Ответить
тобі-дебілу та пукінському агітатору=пропагандисту інформація про ковід-19 як вила-в-дупу
А ЛЮДЯМ ОБ'ЄКТИВНА інформація про ковід19 ЦІКАВА..
показать весь комментарий
14.08.2020 09:05 Ответить
Стався прорив науковий? Імбіцилів начили друкувати? Шарікрв, ти?
показать весь комментарий
18.08.2020 20:31 Ответить
А чего у него маска на башке... Он лбом вдыхает и ковид на окружающих им же разбрасывает чтоли? Мутация?
показать весь комментарий
14.08.2020 09:04 Ответить
Цікаво, а де знаходиться місто Льцук?
показать весь комментарий
14.08.2020 10:19 Ответить