9803 посетителя онлайн
3 047 39

Украина будет настаивать на выводе российских сил из Приднестровья, - Кулеба

Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба заявил избранному молдавскому президенту Майе Санду, что Киев поддерживает территориальную целостность Молдовы. Украина будет настаивать на выводе российских военных из Приднестровья.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба Министерства иностранных дел.

Министр также выразил благодарность новоизбранному президенту Молдовы за ее четкую и последовательную позицию относительно осуждения российской агрессии и оккупации Крыма.

"Со своей стороны, мы и в дальнейшем будем поддерживать территориальную целостность Молдовы в процессе приднестровского урегулирования и совместно будем настаивать на выводе российских войск из региона Приднестровья", - подчеркнул он.

Кроме того, Кулеба предложил Санду принять участие в деятельности Крымской платформы, создание которой инициировала Украина.

Топ комментарии
+18
Украина будет настаивать на выводе российских сил из Приднестровья, - Кулеба - Цензор.НЕТ 9336
показать весь комментарий
10.12.2020 21:07 Ответить
+7
Давно пора,у нас с ними не граница а проходной двор для контрабаса.
показать весь комментарий
10.12.2020 21:24 Ответить
+7
Блокада контрабаса позбавить Придністрів"я єдиного джерела прибутків і на цьому скінчиться іх суверенітет чи автономія !!)))
показать весь комментарий
10.12.2020 21:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Украина будет настаивать на выводе российских сил из Приднестровья, - Кулеба - Цензор.НЕТ 9336
показать весь комментарий
10.12.2020 21:07 Ответить
Очередной фейк. Надписи на латинице. Да и гугл говорит, что это фотка 2015 года и сделана в Европе
https://twitter.com/gniloywest/status/632870124400328704?lang=gl
показать весь комментарий
10.12.2020 22:19 Ответить
Кацап?
показать весь комментарий
10.12.2020 22:21 Ответить
Ато! Хто з іще буде з Гуглом "разговарівать"? 😁
показать весь комментарий
11.12.2020 05:12 Ответить
показать весь комментарий
11.12.2020 19:09 Ответить
Белорусь Путлер анннеккксировал что Крым,Армения почти присоединилась в качестве КОМИ АССР,ситуация с Киргизией зависла,Ю.Осетия и Абхазия стали супердержавами покруче ЕС ,Украина в этом плане стала круче Мавзолея...,Зеля Путлера победил взглядом в глаза кремлевского Гопника...
показать весь комментарий
10.12.2020 21:14 Ответить
Наконец-то вспомнили, что всего лишь 28 лет прошло после оккупации московией территории Молдовы, а Украина после 28 лет оккупации Молдовы кацапами сразу через 28 лет наконец-то подписалась "на выводе российских сил из Приднестровья"
Позорники, бла. И не стыдно ?
Нам лично в нашем клубе стыдно.
показать весь комментарий
10.12.2020 21:18 Ответить
врать не надо...Украина всегда выступала за целостность Молдовы и вывод кацапских войск из приднестровья
показать весь комментарий
10.12.2020 21:25 Ответить
Правильно. Официально Украина выступила за воссоединенение Молдовской территории только при Порохе. Но не при кравчуке, не при кучме, не при Ющенко и не при енакиевском прахфессаре всега дамбаса.
показать весь комментарий
10.12.2020 21:39 Ответить
Україна була інертна відносно Придністрів"я !!!))
показать весь комментарий
10.12.2020 21:40 Ответить
Не "інертна" а вела себе як профура, у князях мабудь думали, що нас це мене. На жаль й нас не минуло, ось тепер й маємо те, що ми заслужили.
показать весь комментарий
10.12.2020 21:47 Ответить
Україною в той час керували комуняки!! Тому про будь-який конфлікт з Рашею годі було говорити !)
показать весь комментарий
10.12.2020 22:25 Ответить
Трохи помиляєшься ,я навіть особисто знайом з неодним нагородженим медалькою "Защитнику Приднестровья" ,громадянами України !!! Про УНА-УНСО чув ??)))
показать весь комментарий
10.12.2020 22:57 Ответить
Ти помиляєшься ,УНА-УНСО воювала на боці Придністров"я!! Я член УНА-УНСО з 1991 р. !!!)))
показать весь комментарий
10.12.2020 23:16 Ответить
НЕ мели дурниць... Першу спробу "лобами зіштовхнуть" українців та молдован зробили росіяни, підбуривши молдовських радикалів, відразу після розвалу СРСР. Ці придурки не тільки стали вимагать приєднання Молдови до Румунії і насильницької "романізації" населення Молдови, але й забажали відділення Буджаку, де проживала молдавська національна меншина, і приєднання його до Молдови... Я сам був цьому свідком, бо якраз тоді був там у відрядженні... І попів з корогвами бачив, що приїхали освячувать кордон, і бойовиків з автоматами, і заготовлені стовпчики для кордону. Тому українська влада і не заважала декому з УНА-УНСО допомагать придністровцям... Просто не хотіла розпалення конфлікту на своїй території...
показать весь комментарий
10.12.2020 23:26 Ответить
Саме так, з мовчезної згоди з українською владою (през.Кравчук Л.М.) УНА-УНСО брала участь на боці Придністров"я, 4 хлопці загинули !!!)))
показать весь комментарий
10.12.2020 23:29 Ответить
Придністрівський конфлікт був за часи Кравчука,Лиса Микити !!!))
показать весь комментарий
10.12.2020 22:59 Ответить
Давно пора,у нас с ними не граница а проходной двор для контрабаса.
показать весь комментарий
10.12.2020 21:24 Ответить
Контрабас це головна стаття економіки ПМР і головне джерело грошевих надходжень мешканців ПМР !!))
показать весь комментарий
10.12.2020 21:39 Ответить
Блокада контрабаса позбавить Придністрів"я єдиного джерела прибутків і на цьому скінчиться іх суверенітет чи автономія !!)))
показать весь комментарий
10.12.2020 21:42 Ответить
за своє життя бачив тисячі контрабандистів на різних кордонах і жодний не був голодний ,обідраний, на "жигулю"
показать весь комментарий
10.12.2020 21:45 Ответить
треба не патякати, а вводити жорстку блокаду
показать весь комментарий
10.12.2020 21:48 Ответить
Ви, дятли зелені, спочатку зі своєї Країни рюських виведіть...Чи комплекс "Наполеона" від главнокомандувача-осла-оманського до всіх міністрів перейшов....
показать весь комментарий
10.12.2020 21:49 Ответить
А не пробовал настаивать на выводе войск с Донбасса и Крыма? Дома разберись, а не к соседям лезешь!
показать весь комментарий
10.12.2020 22:08 Ответить
Придністрів"я ,це спільний гемор Молдови і України ,тому бажано і вирішувати це питання треба спільно!!Час замислитись як позбутись московських "миротворців" !!)))
показать весь комментарий
10.12.2020 22:20 Ответить
А ти "в курсі", що Україна змушена тримать, у бойовій готовності, війська на кордоні з Придністров"ям? Уже була спроба створення "Бессарабської народної республіки"... І "ноги росли" саме з Придністров"я...
показать весь комментарий
10.12.2020 23:12 Ответить
Этот проект по Бессарабской НР на моей памяти пытались сварганить три раза. Головняков в "конторе" по данному поводу было прилично.
показать весь комментарий
11.12.2020 07:31 Ответить
клоуны будут настаивать.
вам надо ещё в глаза и дёсна заглянуть самому Пу.
показать весь комментарий
10.12.2020 22:19 Ответить
Від зеленої плісняви не варто чекати будь-яких позитивних зрушень в цьому питанні !!)))
показать весь комментарий
10.12.2020 22:27 Ответить
Якщо ти тут ,то мабуть тебе !!))
показать весь комментарий
10.12.2020 23:04 Ответить
Лучше настаивай о выводе этой падали из Украины.
показать весь комментарий
11.12.2020 00:28 Ответить
Що хочу сказати. Молдова ніколи історично не була нашим союзником. На відміну від тієї ж Польщі, з якою, наприклад УНР була у військовому союзі проти кацапських більшовиків і обидві армії свого часу пліч-опліч створили чудо на Віслі. У країн-сусідів завжди є і будуть у певні періоди то добросусідські, то ворожі відносини через спільно заселені території, які належали то одним, то іншим. Так Придністров'я заселене в основному зрсійшкними українцями. Тому союзником на даному етапі можна вважати не Молдову, а Майю Санду. І то швидше за все тому, що вона є ворогом рашки, а отже - нашим другом. При її заміні на мотдовсько-румунського націоналіста Молдова буде другою Угорщиною з претензіями на Бессарабію.
показать весь комментарий
11.12.2020 05:29 Ответить
Зелена бубочка на виконаня рішення ФСБ любязно дозволить 14 армії РФ ввійти в Україну і прослідувати до Раші, окупуваші правий берег Дніпра.
показать весь комментарий
11.12.2020 07:56 Ответить
Придністрянщина - то споконвічна українська земля, споконвіків заселена українцями. Свого часу з Лівобережжя наспіх була зліплена т.з. ПМР, як плацдарм для окупації всієї Молдавії (що і було Сталіном зроблено). А потім, мабуть "випадково", приліпивши т.з. ПМР до МРСР, "забули" повернути до складу України. Це різні народи історично, етнічно, лінгвістично, ментально... вони несумісні в одному державному організмі,, як несумісні чужі органи, наспіх пришиті тупим хірургом. В цьому непереборні протиріччя, а не в наявності московського контингенту. Придністрянщина неодноразово пропонувала більш широку інтеграцію в Україну і Кравчуку, і Кучмі і Ющенку. Щодо УНА-УНСО - то наші хлопці воювали там за УКРАЇНЦІВ, і москалі з модаванами тут лише чужинці.
Кулеба бовкнув тут (мабуть випадково...) вірно - потрібно виводити московську рать, але на їх місце заводити українську і повертати Придністрянщину до складу України. І лише при такій розкладці вогнище напруги поступово зникне. При спробі "аншлюсу" Молдови Румунією - війна лише розгориться і Дністро стане лінією фронту.
показать весь комментарий
11.12.2020 08:44 Ответить