7297 посетителей онлайн

Еврокомиссия призвала страны ЕС начать подготовку к введению "паспортов вакцинации"

Еврокомиссия призвала страны ЕС начать подготовку к введению "паспортов вакцинации"

Президент Европейской комиссии Урсула фон дер Ляйен заявила, что правительства 27 стран-членов Европейского Союза должны начать техническую работу по введению к лету сертификатов прививок против COVID-19.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

в Еврокомиссии 17 марта намерены представить свои планы относительно "цифровых зеленых пропусков". Кроме того, в ЕК намерены взаимодействовать с международными организациями, чтобы обеспечить признание их системы сертификатов прививок также в странах за пределами Евросоюза.

"Основа для такого общего подхода - это доверие", - говорится в письме президента Еврокомиссии к правительствам стран-членов ЕС. Она подчеркнула, что страны-члены ЕС должны немедленно начать работу, чтобы вовремя подготовить такую систему.

Фон дер Ляйен отметила, что, кроме правовой базы для такой системы необходимо создать общую техническую инфраструктуру.

Топ комментарии
+5
Прямо як у фантастичних книгах і фільмах.Також усілякі пропуски і зони.
показать весь комментарий
05.03.2021 21:56 Ответить
+4
А ви думали - масочки - то для здоров'я свого і всього світу?
показать весь комментарий
05.03.2021 22:10 Ответить
+3
Не скажу что я за это в восторге - нет, оно херовато попахивает. Херовато!
показать весь комментарий
05.03.2021 21:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О мля, а я только сегодня смог подтричься. За последние 3 месяца! Целых пол кило сбросил!
показать весь комментарий
05.03.2021 21:48 Ответить
Razve v Nemechine frisor nerabotali.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:14 Ответить
С середины декабря до марта на работали, вот такая вот фигня
показать весь комментарий
05.03.2021 22:37 Ответить
Ой,мля... А шо так? Денег не было? Или как? Бо я даже в самый жесткий карантин стригся без проблем. Ибо у меня свой парикмахер со всеми вытекающими. Меня не напрягает к нему лично домой съездить.
показать весь комментарий
05.03.2021 23:16 Ответить
Не скажу что я за это в восторге - нет, оно херовато попахивает. Херовато!
показать весь комментарий
05.03.2021 21:49 Ответить
Буде вибір: 1 сертифікат прививок від лікаря; 2 довіка про сповідь від свяшщенника.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:00 Ответить
А ви думали - масочки - то для здоров'я свого і всього світу?
показать весь комментарий
05.03.2021 22:10 Ответить
А меня не напрягает. Призвала это типа - я хотела бы так, но если нет то и хер с ним. Но самое главное что я предупреждала.
Вот приблизительно так это звучит.
Подумайте сами. Как подобное может ввести хотя бы одна страна, если она не в состоянии обеспечить на текущий момент стопроцентный охват вакцинации населения. И дело даже не в количестве доз вакцины. - дело в желании вакцинироваться населения.
показать весь комментарий
05.03.2021 23:19 Ответить
Коли почнуть масово виганяти з роботи без цього паспорта або не пускати в магазин чи аптеку - бажання швидко з"явиться.
показать весь комментарий
05.03.2021 23:39 Ответить
Такого не буде ніколи. Самі посудіть на що влада може себе наразити. У нас законодавчо вакцинація добровільна. Ви ж пропонуєте порушити закон.
показать весь комментарий
06.03.2021 15:14 Ответить
В Німеччині 7 людей, що відмовились від вакцинації, вже звільнили. У них законодавчо вакцинація теж добровільна. І? На що їхня влада себе наразила?
показать весь комментарий
06.03.2021 19:29 Ответить
Я не знаю що там в Німеччині. У нас взагалі то ні Немеччина. Наприклад зарплатня у нас аж ніяк не німецька. Ми в Україні живемо взагалі то. І, якщо честно, мені похєр шо там у них в Німеччині. Не треба плутати менталітет німця з менталітетом українця. Що для німця смерть - для нас є досить прийнятним.
показать весь комментарий
06.03.2021 20:56 Ответить
До речі ось Вам і відповідь
https://censor.net/ru/news/3251854/v_voz_ne_rekomenduyut_vvodit_pasporta_vaktsinatsii_ot_covid19_neizvestno_skolko_derjitsya_immunitet
показать весь комментарий
06.03.2021 15:17 Ответить
ВОЗ багато що не рекомендував. Жорсткий карантин в тому числі, користь від масок теж сумнівна за версією ВОЗ. І хто їх слухає?
показать весь комментарий
06.03.2021 19:31 Ответить
Прямо як у фантастичних книгах і фільмах.Також усілякі пропуски і зони.
показать весь комментарий
05.03.2021 21:56 Ответить
А супервбивчої інфекції так і не дочекались.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:09 Ответить
Розчаровані?
показать весь комментарий
05.03.2021 22:17 Ответить
Ні, навпаки. А маю?
показать весь комментарий
05.03.2021 22:44 Ответить
Не знаю. Вас, антиковідників, важко зрозуміти.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:51 Ответить
Мене ще має занепокоювати, шо ти там розумієш, а шо - ні? Так мені пох.
показать весь комментарий
05.03.2021 23:29 Ответить
У тебе є х? Ти ж дєвочка! Чи ти дєвочка з х?
показать весь комментарий
05.03.2021 23:35 Ответить
Трудно понять тех,кто ещё уразумел,что барановирус-натуральный мировой разводняк.
Они ещё не научились анализировать информацию и делать выводы,или просто ленятся это делаь
показать весь комментарий
07.03.2021 20:10 Ответить
Опечатка,хотел написать «кто не уразумел».
показать весь комментарий
07.03.2021 20:14 Ответить
показать весь комментарий
07.03.2021 22:41 Ответить
Я ще в дитинстві читав Станіслава Лема"Повернення з зірок".З початком вакциновання часто згадую цей роман.Рекомендую прочитати, якщо не читали.
показать весь комментарий
05.03.2021 23:58 Ответить
Скоро очікуйте відосик на тему...

Еврокомиссия призвала страны ЕС начать подготовку к введению "паспортов вакцинации" - Цензор.НЕТ 8139
показать весь комментарий
05.03.2021 21:58 Ответить
это хорошо, вот теперьещё и принципиально не рассматривать рассеискии спутник, то было б прекрасно, ведь вакцинация с неизвестной мочой осла, вакциной несчитаеться. Хоть какое то время ваньки не смогли б Европу приеждять.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:13 Ответить
Так, тимчасово Європа позбавиться лаптєй, але і нам дорога до Європи буде зачинена.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:30 Ответить
у вас признанные вакцины до сегодня завозили.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:35 Ответить
Fедька, индийская, китайская? Она разве зарегистрированная в ЕС? А ты чем кололся, немецкой?
показать весь комментарий
05.03.2021 22:39 Ответить
Zhdu v ocheredi.
показать весь комментарий
06.03.2021 10:10 Ответить
О це китайці нам підсунули жопу. Всьо! Вже не тільки здоров'я, а і житття ніколи не буде як раніше.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:15 Ответить
_Между тем ту лабу где кетайцы с вирусами занимались непонятно какой хернёй - может быть и БО - им французы соорудили! Палваны, ****...
показать весь комментарий
05.03.2021 22:24 Ответить
не факт что китайцы, возможно им тоже подвезли как подарок.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:26 Ответить
А вже і неважливо. Все одно саме китайці зробили все, щоб цей вірус рознесли по світу.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:28 Ответить
а вот это уже факт.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:34 Ответить
Что за бред, Иренка ) А теперь Китай всех спасает?
показать весь комментарий
05.03.2021 22:43 Ответить
А зараз Китай ще й заробляє на цьому гроші, а нікого він не рятує.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:55 Ответить
То что эта чушка заявила, еще не значит, что надо исполнять. Каждая страна сама должна решать.
показать весь комментарий
05.03.2021 22:30 Ответить
ИМХО еврокомиссия может камлать конечно что угодно, только думаю ничего у нее из єтого не выйдет. Никаких паспортов вакцинации не будет.
показать весь комментарий
05.03.2021 23:12 Ответить
Буде, все буде. І паспорти, і бірки у вуха, і чіпи. Не поспішай, не все зразу. А поки що читай Оруелла, щоб знав, що тебе чекає, та готуйся.
показать весь комментарий
05.03.2021 23:44 Ответить
Кошмарные вещи вы прогнозируете.
показать весь комментарий
05.03.2021 23:51 Ответить
Ой мама рідна. Ой, лишенько. Що ж тепер робити? Аа-а-а-а-а-а-а-а. Ми всі помремо.........
показать весь комментарий
06.03.2021 00:16 Ответить
Не несіть нісенитниці.
показать весь комментарий
06.03.2021 00:17 Ответить
https://censor.net/ru/user/450460 І чому ви думаєте,що не буде?
показать весь комментарий
06.03.2021 00:07 Ответить
А посудите сами. Вакцинация добровольная. Так устроен человек, что не склонен доверять тому, что говорит его правительство. Причем, вот посудите сами, какое число зараженніх вокруг именно Вас? Думаю, что как и у меня - минимальное. Кстати, за все время пандеми среди моих БЛИЗКИХ (специально акцентировал капсом слово близких) знакоміх зараженных ковидом за все время нет. Есть на работе вроде как переболевшие, но я их не видел. Т.к. мое руководство нас бережет и я уже пятый месяц как на "дистухе". Ну а поскольку правительства не могут гарантированно охватить 100% своего населения вакцинированием, то что они могут требовать от других?
показать весь комментарий
06.03.2021 00:15 Ответить
Так вона, скоріше всього, і буде "добровільна". Демократія все-таки. А уряди охоплювати 100% населення і не будуть. Якусь частину населення провакцинують, далі просто введуть паспорти, для невакцинованих введуть обмеження, з тією ж роботою, школою, відвідуванням магазинів, аптек, користуванням громадським транспортом і т.д., на що вистачить фантазії. Вакцини до того часу вже буде випущено достатньо, буде в кожній аптеці, в кожній приватній лікарні. І все, побіжать всі добровільно вакцинуватись аж бігом, причому за власний рахунок. І ніяка дистуха не врятує від вакцинації, бо ж не будеш весь залишок життя сидіти в квартирі добровільним арештантом.
ПС. Ніхто ж не говорить, що це буде вже завтра, а за рік - два, коли буде випущена достатня кількість вакцин, цілком можливо.
показать весь комментарий
06.03.2021 00:42 Ответить
Я не добровольно сиджу. Та взагалі сиджу це умовно. Я досить вільно себе почуваю. Ходжу куди хочу та як хочу, окрім роботи. Я якоюсь мірою програмер. Так би мовити умовно (більшою мірою кодую бізнес процеси). Можу знаходитись у будь якому куточку світу. Аби в мене тільки інет був під руками.
показать весь комментарий
06.03.2021 01:04 Ответить
Так коли введуть паспорти та обмеження для невакцинованих, вільно себе вже не почуватимеш, доки не вакцинуєшся. Бо не пустять тебе куди хочеш і як хочеш.
показать весь комментарий
06.03.2021 01:30 Ответить
Більш ніж впевнений, що щонайменш в цьому році паспорти водить ніхто не буде. А що до мене - то мене це все взагалі не обходить. Я дистанційно працюю. Тому будуть паспорти чи ні мені байдуже. У найближчий час я за кордон не збирався виїжджати. Мені і в Україні цікавих місць достатньо.
показать весь комментарий
06.03.2021 02:33 Ответить
https://censor.net/ru/user/450460 В Європі фактично примусова вакцинація.В нас як мені один знайомий казав,фактично і карантину немає.В Іспанії людей гелікоптерами заганяли.В інших країнах також жорстко.Таке як паспорт вакцинації там точно буде.
показать весь комментарий
06.03.2021 00:22 Ответить
Подвійний хижак, ось я тобі що відповім, як буде в Європі, або в нас примусова вакцінація та паспорт - ось тоді і обсудимо. А поки що немає про що розмовляти.
показать весь комментарий
06.03.2021 01:07 Ответить
Буде в любому випадку, перехід до цифрого суспільства і соціального рейтингу уже не зупинити....Доведено, хто перехворів імунітет 8 місяців а від вакцини виробник гарантує 4 місяці, але навіть тим хто перехворів прийняли рішення про одну дозу... Якщо люди будуть протестувати, зроблять кризис, або новий штамп прийде....Не бачу поки що таку силу яка це зупинить....Ви думаєте що просто так зараз роздають всюди гроші безробітним... це тест фіксованого доходу...
показать весь комментарий
06.03.2021 07:25 Ответить
О, в моєї кішки такий є. А ще залишиось чіпанути. Ну так, про всяк випадок
показать весь комментарий
06.03.2021 01:11 Ответить
А потом от гриппа, ветрянки, сифилиса, кори, бешенства... Регулярно, всех повально. Пока не приучат как псов, ходить в ошейнике
показать весь комментарий
06.03.2021 06:57 Ответить
На кожне "апчхи" тепер треба буде свій паспорт.

- А де ваша довідка про те, що ви не колупаєтеся пальцем у жопі?
- ???!!!
- Ага! Немає! - Вам сюди вхід заборонено.
показать весь комментарий
06.03.2021 08:53 Ответить