3990 посетителей онлайн

Фирмы-прокладки при закупке вакцин от COVID-19 нет, платим напрямую производителю, - Ляшко

Фирмы-прокладки при закупке вакцины от коронавируса не существует.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Украина 24", об этом сообщил главный санврач Виктор Ляшко.

"Когда мы говорим об уполномоченном за фармаконадзором, то есть за всем сбором и оценкой неблагоприятных событий после иммунизации, – по договорам уполномоченным является ГП "Укрмедпостач", который получил вакцину в соответствии с договором. Это также требование в контракте. Никаких контрактов с государственной институцией или за государственные средства с этой фирмой не подписано, никакая это не фирма-прокладка", - объяснил Ляшко.

Ляшко подчеркнул, что государство платит производителю вакцины.

"Crown Agency (международная организация по закупкам. - Ред.) оплатило непосредственно производителю – Serum Institute. И это политика правительства - оплачивать непосредственно производителю. Serum Institute имеет право уполномочить любое юридическое лицо в Украине для подачи документов в Государственный экспертный центр, другой юридической возможности занести эти документы в стране не существует", - сказал он.

Топ комментарии
+10
Навіщо ж тоді засекречувати інформацію про закупівлю вакцини?!

Формула Степанова: Україна вдвоє переплачує за COVID-вакцину.



Міністерство охорони здоров'я закуповує вакцини Covishield проти коронавірусної хвороби COVID-19 за завищеними цінами і вочевидь саме тому видало незаконний наказ про заборону інформувати суспільство щодо виробників вакцин і цін на них.
Як підрахували журналісти, наразі одна доза вакцини Covishield закупляється МОЗ за 29 доларів.

Така ціна це більш ніж вдвічі більша за оголошену ціну виробника. На початку січня, коли першу партію вакцини відвантажували із заводу, голова індійського "Інституту сироватки крові" Адар Пунавала дав спонтанне інтерв'ю індійським журналістам і заявив, що на приватних ринках вакцина продаватиметься по одній тисячі рупій за дозу.
Одна тисяча рупій - це приблизно триста вісімдесят гривень, тобто 13 доларів, плюс-мінус. А купуємо ми цю саму вакцину по 29 доларів, виходить. Це близько 800 гривень. Переплата - понад 50%. В юридичному розумінні - це особливо великі розміри.

https://prm.ua/formula-stepanova-ukraina-vdvichi-************-za-covid-vaktsynu/
показать весь комментарий
12.03.2021 10:54 Ответить
+7
Зедебилы вы там договоритесь .Степашка говорит есть ,называется легхим и Китайцы с его слов доверяют больше этой прокладке ,чем государству Украина. теперь оказывается нет,так где тогда два миллиарда перечисленные этой прокладкой китаю?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:07 Ответить
+6
Тоді пошліться на офіційні джерела. Що по чому і за скільки.
Але не маєте доступу - і чому цікаво...
показать весь комментарий
12.03.2021 11:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
12.03.2021 10:54 Ответить
Посилання на Прямий це як посилання на Раша Тудей)))
показать весь комментарий
12.03.2021 10:57 Ответить
А на який потрібно посилатись на бєнін Г+Г, ахметівський "Україна", чи мураєвський "НАШ" ?
показать весь комментарий
12.03.2021 10:58 Ответить
На жоден з них. Це інформпомийки, а не ЗМІ
показать весь комментарий
12.03.2021 11:00 Ответить
Так на який потрібно посилатись?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:02 Ответить
на його маму
показать весь комментарий
12.03.2021 11:14 Ответить
твою в канаві бачив
показать весь комментарий
12.03.2021 11:54 Ответить
Тоді пошліться на офіційні джерела. Що по чому і за скільки.
Але не маєте доступу - і чому цікаво...
показать весь комментарий
12.03.2021 11:00 Ответить
Нехай ваші степанови, ляшко розсекретять незаконно засекречену інформацію про закупівлю вакцин, і журналістам не буде потреби щось розслідувати.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:00 Ответить
Панночки-порохоботки, Алла та Ксенія, а назвете закон чи статтю який заробоняє міністерству засекречувати певну інформацію чи бла-бла?)
показать весь комментарий
12.03.2021 11:03 Ответить
Державні закупівлі мають бути ВІДКРИТИМИ.
Це для зеботів несподіванка?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:05 Ответить
Для зеботів може й так, а для мене ні. Але я чекаю закон. Бо ви як папуги триндите те, що почули на Прямому, не маючи уявлення про суть питання
показать весь комментарий
12.03.2021 11:06 Ответить
Самому ніяк не виходить знайти, тільки бла-бла-бла?

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про здійснення державних закупівель.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1197-18#Text
показать весь комментарий
12.03.2021 11:09 Ответить
Я хотів, щоб ви знайшли і ви впорались Тепер будемо уважно читати.
Стаття 2. Сфера застосування Закону
Пункт 3. Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є:
товари і послуги, які підлягають закупівлі відповідно до угод щодо закупівлі, що укладаються центральним органом виконавчої влади України, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі. Закупівля таких товарів, робіт і послуг здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими відповідними спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі, з урахуванням порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України;
показать весь комментарий
12.03.2021 11:19 Ответить
Ото ти красень. А тепер надай посилання на порядок, визначений Кабінетом Міністрів України щодо закупівлі вакцин!
показать весь комментарий
12.03.2021 11:25 Ответить
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/538-2020-%D0%BF#Text
показать весь комментарий
12.03.2021 11:26 Ответить
Перечитав. І де там йдеться про заперечення пункту закону щодо прозорості та відкритості держзакупівлі вакцин?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:34 Ответить
Там і не повинно йтися про заперечення закону, оскільки Закон має вищу юридичну силу, ніж постанова КМУ
показать весь комментарий
12.03.2021 11:50 Ответить
Так якого тоді банана МОЗ не розповсюджує інформацію щодо вартості закупівель? Ти відбитий наглухо клоун.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:56 Ответить
Тому що в законі є винятки для певних закупівель. Але з IQ 25 цього не зрозуміти.
показать весь комментарий
12.03.2021 12:54 Ответить
І одразу САМОЛАЙК !
показать весь комментарий
12.03.2021 11:25 Ответить
Ну тут же секта 25%-вих, ви одне одному автоматом лайки ставите. А я один.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:26 Ответить
І хто вам винний, що ви один.
Не займайтесь тут публічним самозадоволенням.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:31 Ответить
А ви не стежте, хто кому лайки ставить, ви стежте за своїм чоловіком, щоб вам не доводилось займатись непублічним самозадоволенням.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:33 Ответить
Ти геть притрушене...?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:35 Ответить
не настільки, як ти
показать весь комментарий
12.03.2021 11:46 Ответить
Помастіть ручки кремом
показать весь комментарий
12.03.2021 11:35 Ответить
візьму до уваги пораду досвідченої онаністки
показать весь комментарий
12.03.2021 11:47 Ответить
я заробляю на онаністах.
ому звертайтесь за порадами ))
показать весь комментарий
12.03.2021 11:58 Ответить
Пані веб-модель?) Пильнуйте, вашій коліжанці зі Львова до 7 років за таке світить.
показать весь комментарий
12.03.2021 12:07 Ответить
продаю товари для самотніх, але активних.
крім кремушку може щось більш дієве порадити ?
показать весь комментарий
12.03.2021 12:11 Ответить
для візуалізації вам і цієї моделі вистачить
Фірми-прокладки у процесі закупівлі вакцин проти COVID-19 немає, платимо безпосередньо виробнику, - Ляшко - Цензор.НЕТ 6564
показать весь комментарий
12.03.2021 12:14 Ответить
О, пішли картиночки-анімашечки, обов'язковий елемент дискусії від психічнохворих
показать весь комментарий
12.03.2021 12:49 Ответить
Ти взагалі хоч розумієш як ти зараз, а скоріше за все і все твоє нікчемне життя, жалюгідно виглядаєш...?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:58 Ответить
Я розумію, що мій сукупний дохід від бізнесу перевищує твій зарплату за коментарі. Тому можу собі дозволити потролити жалюгідних ботів, які не здатні працювати головою.
показать весь комментарий
12.03.2021 12:06 Ответить
Все, все, ти переміг, здаюся!

Фірми-прокладки у процесі закупівлі вакцин проти COVID-19 немає, платимо безпосередньо виробнику, - Ляшко - Цензор.НЕТ 9032
показать весь комментарий
12.03.2021 12:12 Ответить
О, пішли картиночки-анімашечки, обов'язковий елемент дискусії від психічнохворих
показать весь комментарий
12.03.2021 12:49 Ответить
Те, що ви самі собі ставите лайки, не робить ваші коментарі більш вагомими.
Нижче я привела норму закону, яка включає лікарські засоби, до закупівель, що мають здійснюватись відкрито та публічно.
Зеленим та їхнім адвокатам не варто шукати шпарини, щоб засекретити закупівлю ліків.
Це вбиває залишки довіри до них.
А потім вони ниють, про недовіру до них та завезених ними вакцин.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:27 Ответить
Самолайк, зебуин, самолайк - зашквар, однако...
показать весь комментарий
12.03.2021 11:27 Ответить
До замовників також належать замовники, визначені в https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4851-17#n8 пункті 1 частини першої статті 1 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності";

13-1) спеціалізовані організації, які здійснюють закупівлі, - спеціалізовані фонди, організації та механізми Організації Об'єднаних Націй, Міжнародна асоціація забезпечення медикаментами (International Dispensary Association), Королівська Агенція Великобританії (Crown Agents), Глобальний механізм із забезпечення лікарськими засобами (Global Drug Facility), Партнерство у сфері постачання та управління поставками (Partnership for Supply Chain Management), які надають урядам держав та/або центральним органам державної влади послуги з організації та проведення процедур закупівель лікарських засобів, медичних виробів та пов'язаних з цим послуг на підставі відповідних угод та відповідно до внутрішніх правил і процедур таких організацій;
показать весь комментарий
12.03.2021 11:11 Ответить
Ну то де ти, юродиве...? Хотіло найголосніше перднути, та як завжди обісралося!?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:19 Ответить
А навіщо засекречувати ?
Можете пояснити ?
Засекречують лише те, в чому є якийсь секрет.
В даному випадку суми не збігаються. Різницю хтось поклав собі в кишеню.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:11 Ответить
А навіщо засекречують обронні замовлення? Може не вся інформація має лежати на блюдечку для шпигунів? Особливо та, що стосується національної безпеки.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:32 Ответить
Оборонні замовлення не потрібно показувати ворогу-окупанту.
Навіщо засекречувати закупівлі вакцин?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:36 Ответить
Тому що це стосується громадського здоров'я і може бути використано в інформаційній війні. Нам же одна країна хоче свою вакцину впарити
показать весь комментарий
12.03.2021 11:40 Ответить
Маячня. Степанов не один раз казав, що кацапську не будуть купляти.
Навіщо засекречувати від платників податків ЦІНУ, за якою купили вакцини за кошт цих платників податків?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:42 Ответить
Знов за рибу гроші. Тому що ця інформація цікава не тільки платникам податків, а й іноземним розвідкам.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:46 Ответить
...ля... Навіщо ціна Степанова іноземним розвідкам?
Інші країни показують ціни, за якими закуповують вакцини.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:48 Ответить
Інші країни не воюють. А агресор цілком може використати фактор ціни для впливу на мізки не надто мислячих українців, наприклад з тезою "навіщо вам дорога індійська вакцина, купіть нашу хоч за півціни"
показать весь комментарий
12.03.2021 11:52 Ответить
Якщо зеленські-шмигалі-степанови покажуть, що вони закуповують якісну вакцину по цінах цивілізованих країн, а не вдвічі дорожче, до них не буде претензій.
Кацапській вакцині довіряють ще менше.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:56 Ответить
Може так, а може й ні
показать весь комментарий
12.03.2021 12:03 Ответить
Та по-любе, тільки про безпеку держави і турбуються.
Як і чесний вНаєм в Оборонпромі, який засекретив свою зарплату.
показать весь комментарий
12.03.2021 12:13 Ответить
Зедебіл, Тримай!

Про здійснення державних закупівельhttps://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1197-18#Text

Зверни увагу на статтю №3!

Стаття 3. Принципи здійснення закупівель
1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
добросовісна конкуренція серед учасників;
максимальна економія та ефективність;
відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
недискримінація учасників;
об'єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів;
запобігання корупційним діям і зловживанням;
вільного переміщення товарів;
свободи надання послуг.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:13 Ответить
тебе взагалі не питали, вали цілуй портрет свиночолого гетьмана
показать весь комментарий
12.03.2021 11:20 Ответить
Шановний, тут на Цензорі ті, хто давно зареєстровані, мене добре знають. Адміни теж, бо регулярно банять. І знають моє особисте негативне ставлення до "сивочолого рехворматора". Але, не дивлячись на це, мушу зауважити, що Ви себе ведете по-хамськи. Це паблік майданчик, а не клуб за інтересами. Тут кожний вільно має право висловлювати свою думку будь коли та до будь якого коментаря. Так само як і Ви.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:38 Ответить
Абсолютно з Вами згоден. Приношу вибачення персонально Вам.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:45 Ответить
навчись читати, недоумок 25-IQшний
Стаття 2. Сфера застосування Закону
Пункт 3. Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є:
товари і послуги, які підлягають закупівлі відповідно до угод щодо закупівлі, що укладаються центральним органом виконавчої влади України, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі. Закупівля таких товарів, робіт і послуг здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими відповідними спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі, з урахуванням порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України;
показать весь комментарий
12.03.2021 11:21 Ответить
Спеціально для тебе продублюю: А тепер надай посилання на порядок, визначений Кабінетом Міністрів України щодо закупівлі вакцин!

І між іншим, не лайкай сам собі... Жалюгідно виглядає.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:27 Ответить
Спецально для тебе продублюю
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/538-2020-%D0%BF#Text
А те що члени вашої секти одне одному ставлять лайки ніяк не робить ваші висери більш інтелектуальними
показать весь комментарий
12.03.2021 11:30 Ответить
що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі.

Тобто закупили через прокладку за штучно збільшену вартість.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:32 Ответить
таке звинувачення можна пришити до будь-якої засекреченої закупівлі. Але фактів як не було, так і нема. Можливо, вони колись спливуть. Поживем-побачим
показать весь комментарий
12.03.2021 11:35 Ответить
Зебуин, ты что-то ослабел совсем, соберись.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:33 Ответить
свиночолий, не лезь в чужие разговоры, на собрание свинарника опоздаешь
показать весь комментарий
12.03.2021 11:36 Ответить
А взагалі там вище є цифіра, згідно якої закон застосовується завжди.

Стаття 2. Сфера застосування Закону
1. Цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт та послуг за умови, що вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1 мільйон 500 тисяч гривень.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:33 Ответить
Це дозволяє різночитання, тому що ряд державних закупівель, які можуть бути засекреченими, апріорі дорожчі 200 тисяч.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:37 Ответить
Для грабунку зебуїні і протягли СВОЮ постанову в 2020 році, внесли зміни до постанов кабміну від 2015 та 2018 року.
Попередники зробили відкитий доступ, а маріонетки Бені-Ахметова цей доступ прикрили.

Те, що ви показали:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 27 травня 2020 р. № 538

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. № 622 і від 5 вересня 2018 р. № 707

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/538-2020-%D0%BF#Text
показать весь комментарий
12.03.2021 11:53 Ответить
Яка несподіванка!
Зелена зграя натурборежимила закон, щоб красти.
Відкритість, публічність закупівель одне з досягнень після 2014, які вітали і в ЄС, і в МВФ.
НАВІЩО засекречувати щось, якщо це не якась афера?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:34 Ответить
Юродивий, відповів тобі вже вище. Яке ж ти жалюгідне...
показать весь комментарий
12.03.2021 11:37 Ответить
Я теж тобі вище відповів. А свої жалюгідність ти усвідомиш, коли пелена з очей спаде. Так завжди буває, не думай, що секта св. Петра вічна.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:53 Ответить
Нихрена не понятно из текста.
показать весь комментарий
12.03.2021 10:56 Ответить
І саме тому ви приховуєте ціну. Хоча такого права згідно законодавства у вас немає.
Брехуни.
На масках нажились, на тестах теж заробили, то чому б і на вакцині не пошикувати.
показать весь комментарий
12.03.2021 10:59 Ответить
а фирма производитель откатит бабло на счета ????
показать весь комментарий
12.03.2021 11:04 Ответить
Зедебилы вы там договоритесь .Степашка говорит есть ,называется легхим и Китайцы с его слов доверяют больше этой прокладке ,чем государству Украина. теперь оказывается нет,так где тогда два миллиарда перечисленные этой прокладкой китаю?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:07 Ответить
пропустили слово "уже" перед "не платим"...
показать весь комментарий
12.03.2021 11:13 Ответить
С чего ты решил, что не платят?
Точнее, мы не платим, т.к. деньги бюджетные = наши.
Клоунам верить - себя не уважать.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:41 Ответить
Что бы кто то получил бесплатно, другой кто то должен за это заплатить!
показать весь комментарий
12.03.2021 11:20 Ответить
Вы посмотрите в эти честные глаза! Посмотрели? Он врет как всегда.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:17 Ответить
На каких условиях делались закупки? Я налогоплательщик, и хочу знать, как расходуются мои деньги. Отчитайтесь!
показать весь комментарий
12.03.2021 11:19 Ответить
О чём говорит этот балабол ? У нас в стране закупают 6 или 7 вакцин. Это оду из 6 закупили без прокладки ?
показать весь комментарий
12.03.2021 11:21 Ответить
сцыт в глаза, говорит роса
....
зеленский и его шаромыги
показать весь комментарий
12.03.2021 11:22 Ответить
18$ за дозу , мля, клованы членограят ...
показать весь комментарий
12.03.2021 11:25 Ответить
а как же лекхим
показать весь комментарий
12.03.2021 11:27 Ответить
Согласно обнародованной информации, вакцина Oxford/AstraZeneca обойдётся Евросоюзу в €1,78 за дозу!!!
Johnson & Johnson - в $8.50, Sanofi/GSK - в €7,56, Pfizer/BioNTech - в €12, CureVac - в €10, а Moderna - в $18.
показать весь комментарий
12.03.2021 11:31 Ответить
Ляшкові тре' рота заклеїти. Хто ж його телепня за язика тягне?
В його крихітному лінивому міжвушному ганглії ніяк не поміститься думка, що своїм патяканням він уже напатякав собі на багато-багато років тюрми.
показать весь комментарий
12.03.2021 12:56 Ответить
фірташ тоже платил напрямую І ШО
показать весь комментарий
12.03.2021 13:50 Ответить
Брешет. Пригласили Степанова на "Право на владу" где то 2-3 недели назад и там задавали ему этот же вопрос насчет прокладки с регистрацией в какой то ж и уставным капиталом в полторы тысячи грн. Он ответил, что это типа требование завода производителя.
показать весь комментарий
12.03.2021 14:46 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=TpVGPhKPMGs Право на владу . 11:15 Степанов про прокладку выступает.
показать весь комментарий
12.03.2021 14:51 Ответить