6241 посетитель онлайн
8 171 114

Большой Герб рассмотрят на заседании 24 августа. ДОКУМЕНТ

Большой Герб рассмотрят на заседании 24 августа. ДОКУМЕНТ

Спикер Парламента Дмитрий Разумков в связи с требованием президента Украины Владимира Зеленского подписал распоряжение о созыве внеочередной сессии Верховной Рады Украины - 24 августа в 14:20.

Об этом сообщила на своей странице в соцсети Фейсбук пресс-секретарь Разумкова Ольга Туний, информирует Цензор.НЕТ.

По ее словам, в ходе сессии будет рассматриваться проект Закона о большом Государственном Гербе Украины (№5712).

Большой Герб рассмотрят на заседании 24 августа 01

Топ комментарии
+68
Разумков по требованию Зеленского созывает 24 августа внеочередную сессию ВР для утверждения Большого герба Украины, - пресс-секретарь спикера - Цензор.НЕТ 6350
показать весь комментарий
18.08.2021 17:07 Ответить
+58
Разумков по требованию Зеленского созывает 24 августа внеочередную сессию ВР для утверждения Большого герба Украины, - пресс-секретарь спикера - Цензор.НЕТ 6572
показать весь комментарий
18.08.2021 17:02 Ответить
+54
да что ж такое, ну зачем он вцепился в герб? Зеленский, нам твой стремный герб нафиг не нужен, не трогай наш герб, убери свои руки от него.
показать весь комментарий
18.08.2021 17:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Чи знає хтось, як автори гербу пояснюють 6-кутну зірку зверху. Бо українська (решетилівська) - 8-кутна.
показать весь комментарий
18.08.2021 20:06 Ответить
Восьмикутна - не "решетилівська" а "віфлеємська"!!! Зірка, що прозвістила народження Христа зійшла не над Решетилівкою, а над Віфлеємом!!!
показать весь комментарий
19.08.2021 08:10 Ответить
Лев какой то французский.
На Да Артаньяна похож.)
показать весь комментарий
18.08.2021 20:06 Ответить
Ти знаєш що таке "геральдика"? Це "наука символів" А при "символізмі кожен штрих, кожне зображення несе в собі чітко визначене значення Тому і зображення повинні буть чітко визначені, і мать міжнародне значення, щоб герольд, який не розуміє мови людини , яка знаходиться перед ним, чітко зрозумів, хто перед ним стоїть Герб в древні часи заміняв "посвідчення особи"
показать весь комментарий
19.08.2021 08:16 Ответить
невже знайдеться 300 придурків?
показать весь комментарий
18.08.2021 20:59 Ответить
Зе так поспішає війти в історію що хоче прийняти оту пародію на герб України будь-що...
але він явно лише просто знову "вляпається"...епічно...
показать весь комментарий
18.08.2021 23:08 Ответить
Великий Герб би може й не поганий був, але що символізує в цьому гербі Киримли як корінний народ України? Нічого? І це перед Кримською платформою...
показать весь комментарий
18.08.2021 23:36 Ответить
проект Закона о большом Государственном Гербе Украины (№5712-1)

Разумков на вимогу Зеленського скликає 24 серпня позачергову сесію ВР для затвердження Великого герба України, - прессекретар спікера - Цензор.НЕТ 3350
показать весь комментарий
19.08.2021 01:06 Ответить
Не майтесь ДУРЬЮ

У нас есть УЗНАВАЕМЫЙ И ЛАКОНИЧНЫЙ герб !!!

Спасибо хитрости Кравчука,о принятии компромиссного решения и утверждении ВС малого герба.

Здравомыслящие депутаты - внесите поправку в Конституции и NO проблем
показать весь комментарий
19.08.2021 05:53 Ответить
Заберіть у наркомана фломастери!
показать весь комментарий
19.08.2021 06:55 Ответить
...к чему эти условности? Большой герб, в условиях стагнации государственности, это по меньшей мере не больше и не меньше может быть банальным украшением на надгробном камне с надписью : Украина помним. Не тем заняты эти донкихоты, пустомели голимые. Страна переезжает на кладбища, а тут пир во время чумы....
показать весь комментарий
19.08.2021 07:25 Ответить
Проект даного герба заняв третю позицію в конкурсі. Але при владі недокурок,який намагається все переробити в країні на свій маланський лад. Все робиться по-дитячому,наперекор здорового глузду . Скрізь іде порушення Конституції,законів.Це "по більшовицькі"---ми все зруйнуємо і побудуємо нове,своє.Це ж ми вже проходили,коли кухарка може правити державою,а в нас зараз правлять жадні брехливі. маланці.
показать весь комментарий
19.08.2021 08:25 Ответить
пистец... внеочередное!!! одного герба мало других проблем нет..... срочно!!! всем!всем!всем!
великою радостью полны небеса мы просто рыдаем от щастя..... дэбилыблть
показать весь комментарий
19.08.2021 08:46 Ответить
Вахтанг Кіпіані:

Прапор і герб - це те, що об'єднує всіх громадян. І тому спроба "покращити" те, що вже давно є предметом абсолютного консенсусу - це в нормальній країні важко уявити. У нас можна - бо це поле для експериментів, де президентом мудрий нарід обере як не кримінальника, так придурка.

Український тризуб - древній, досконалий, впізнаваний символ країни. Спроба криворізького вундеркінда, який за життя не прочитав жодної книжки про історію замінити шедевр карикатурою - це водночас і диверсія, і слабоуміє.
показать весь комментарий
19.08.2021 10:29 Ответить
Страница 2 из 2