10028 посетителей онлайн

Впервые на международном уровне Россия признана государством-оккупантом, - Зеленский

Впервые на международном уровне Россия признана государством-оккупантом, - Зеленский

РФ должна прекратить нарушение прав человека на оккупированном ею Крымском полуострове и допустить туда международные гуманитарные и правозащитные организации.

Об этом сказал президент Украины Владимир Зеленский по окончании учредительного саммита Крымской платформы в понедельник в Киеве, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

"Впервые на международном уровне Россия признана государством-оккупантом. И в соответствии с нормами международного гуманитарного права она должна немедленно прекратить нарушение прав человека на временно оккупированном полуострове Крым и обеспечить уже сейчас беспрепятственный доступ к Крыму для международных гуманитарных и правозащитных организаций", - сказал Зеленский.

Топ комментарии
+64
От довбень... проспав 5 років війни.. Ніфіга не знає.
Ти сам то почнеш називати рашку окупантом ?
показать весь комментарий
23.08.2021 15:50 Ответить
+32
В ООН давно приняты резолюции, в которых РФ названа агрессором. Полномочные представители четырёх десятков государств - это "кучка не пойми кого без юридической силы"?!
Скоро "санитары сайта" за Вами придут.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:00 Ответить
+31
ему нельзя. папика запретят.
показать весь комментарий
23.08.2021 15:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
От довбень... проспав 5 років війни.. Ніфіга не знає.
Ти сам то почнеш називати рашку окупантом ?
показать весь комментарий
23.08.2021 15:50 Ответить
ему нельзя. папика запретят.
показать весь комментарий
23.08.2021 15:51 Ответить
что написали то он и читает))))
показать весь комментарий
23.08.2021 19:47 Ответить
То саме про це мова. Це вперше на міжнародному рівні Зеленський визнав москву оккупантом.
показать весь комментарий
23.08.2021 22:45 Ответить
зебоба,пока ты в эйфории от происходящего,скажи что пуйло убийца
показать весь комментарий
23.08.2021 15:52 Ответить
Низзя...
Папа с мамой ругать будут, а Дерьмак в угол поставит.
показать весь комментарий
23.08.2021 15:57 Ответить
а шо,"той стороной" никто не решился назвать?
показать весь комментарий
23.08.2021 15:52 Ответить
В ООН давно приняты резолюции, в которых РФ названа агрессором. Полномочные представители четырёх десятков государств - это "кучка не пойми кого без юридической силы"?!
Скоро "санитары сайта" за Вами придут.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:00 Ответить
https://censor.net/ru/news/3284214/zelenskiyi_sovral_chto_segodnya_rf_vpervye_priznali_stranoyiagressorom_eto_zafiksirovano_v_rezolyutsii
показать весь комментарий
23.08.2021 16:40 Ответить
Ой, ребята. А Минские соглашения(международный документ) , подписанные представителем общественных организаций со стороны Украины Кучмой имеет ли какую либо юридическую силу? Эксперты говорили тогда ,что эти соглашения надо на гвоздик в туалете повесить. Однако в них вцепилась Германия. А про документ ООН Европа забыла. А теперь вдруг осознали и даже назвали всё своими именами, а не только призывают и высказывают озабоченность. Всё же что то поменялось в нашу сторону.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:52 Ответить
Йдеться тут не про "юридическую силу", а про те, що ЗЕленський збрехав, що нібито "Впервые на международном уровне Россия признана государством-оккупантом".

Из резолюции, принятой в ООН в 2016 году: "Генеральная Ассамблея, руководствуясь целями и принципами Устава Организации Объединенных Наций, ... ссылаясь на свою резолюцию 68/262 от 27 марта 2014 года о территориальной целостности Украины, в которой подтверждается приверженность Генеральной Ассамблеи суверенитету, политической независимости, единству и территориальной целостности Украины в ее международно признанных границах; и соответствующие решения международных организаций, специализированных учреждений и органов системы Организации Объединенных Наций, осуждая временную оккупацию Российской Федерацией части территории Украины - Автономной Республики Крым и города Севастополя (далее Крым) - и подтверждая непризнание ее аннексии "

http://www.un.org/ru/documents/ods.asp?m=A/RES/71/205 Генеральная Ассамблея ООН. 71-я сессия. 9 декабря 2016 года. Положение в области прав человека в Автономной Республике Крым и городе Севастополе (Украина)
показать весь комментарий
24.08.2021 03:00 Ответить
Очнулся как Рип Ван Винкль после 20 лет сна?
показать весь комментарий
23.08.2021 15:55 Ответить
Очередной будапештский меморандец.
показать весь комментарий
23.08.2021 15:56 Ответить
Позорнейшие страницы в истории рашки
показать весь комментарий
23.08.2021 15:56 Ответить
Та ладно!
Вся история рашки это один сплошной позор.
показать весь комментарий
23.08.2021 15:59 Ответить
Во брехло. А как резолюция генеральной ассамблеи ООН? Врет не моргнет. Всё при нем впервые.
показать весь комментарий
23.08.2021 15:57 Ответить
а йому ***** заборонив за ту резолюцію нагадувати.
Дивно, як це він з гачка ***** зірвався...
Думаю, якби не Еміне Джапарова з Кулебою з їх "Кримплатформою" - то досі би не називав його агресором... До речі, вбивцею-кілером ***** досі відмовляється називати.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:04 Ответить
Кримська платформа - успіх Зеленського.
показать весь комментарий
23.08.2021 15:58 Ответить
Побачимо що буде далі.
Чи всі гості роз'їдуться і забудуть.
показать весь комментарий
23.08.2021 15:59 Ответить
кількість учасників говорить, що цивілізовані країни не сприймають окупацію кацапами українських територій, окупація криму ломає й обнуляє післявоєнний порядок в Європі. ящик Пандори ніхто не хоче відкривати...
показать весь комментарий
23.08.2021 16:19 Ответить
Ну і що з того несприйняття ми отримаємо ?
Нам потрібні конкретні дії по деокупації.
А говорільня з бутербродами мене не цікавить.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:21 Ответить
"конкретні дії" це які дії? може ти думаєш, шо учасники платформи пошлють свої війська? чи може ти готова взяти в руки автомат і йти в атаку на Перекоп? в даному випадку успіх дипломатії. кацапи вже в істериці б,ються... Ксенія, не займайся словоблуддям.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:32 Ответить
Та в ЧОМУ УСПІХ ???
Ви можете перелічити по пунктах ?
показать весь комментарий
23.08.2021 16:34 Ответить
Я гадаю, пані має особисті підстави для гарячкових оцінок в цьому питанні. Але й ви, на мою думку, робите надто великий аванс цій платформі. Ви праві в тому, що це виграш Зеленського. Його особисто, але не України. Моя власна оцінка Зеленського ще з 19 року полягала в тому, що він буде займатися лише власниv піаром. Так і сталось протягом двох років. Кримська платформа, наразі, це лише успішний піар Зеленського. Але це не успіх, а велика проблема хоч Криму, хоч Україні. І з самоїї платформи поки що нічого не світить.
Зверніть увагу на склад представників. Замість міністра закордонних справ Німеччини, як планувалось - міністр економіки і енергетики. Замість міністра транспорту США, який неодноразово виступав з кримських питань, теж міністр енергетики. От Францію представлятиме міністр МЗС Ле Дріан - але він є одним, з найбільших прихильників підтримки діалогу з Європи Москвою. Тобто, США і Германнія мають намір дискутувати з Києвом енергетику. СП2 тобто. А Крим є другорядним. А Франція - в Ле Дріана власні інтереси. Зокрема, посилення своєї ролі в НАТО. Але без України.
показать весь комментарий
23.08.2021 22:39 Ответить
Звичайно роблю аванс, платформа нова і причин її огульно хаяти в мене немає, те що кацапи взвили на неї, мені в кайф. в кайф і те, що всі учасники виразили підтримку Україні, всі розуміють, що кацапія - агресор і нарушила світовий порядок... ніхто не хоче відкривати ящик пандори, наслідки будуть дуже небезпечні для всіх... піар для Зеленського у всіх його діях... в даному випадку дію я схвалююю. хоч і являюсь його противником.
показать весь комментарий
23.08.2021 22:55 Ответить
Я маю на увазі те, що ця платформа зараз - лише піар. Вона б могла стати значущою, якби зелені до неї не були причетні. От якщо вони кинууть її на призволяще, а інші, справді зацікавлені люди, будуть тягнути цей важкий тягар, тоді, із часом(!) може вийти якийсь результат. А поки що ви купуєтесь на гучні слова, не маєчи зеленого поняття, що на справді там будуть робити. Але це жодним чином не критика, а лише моє бачення. І для пояснення його я подав коментарі щодо ключових учасників.
показать весь комментарий
23.08.2021 23:18 Ответить
ваш коментар відносно ключових учасників я не поділяю, в глобальному світі ця платформа не є щось надзвичайно важливим, нажаль.., в країнах-учасниках є й свої поточні проблеми, тому їхати перші особи не зобов,язані... їх думку висказали їх представники. дякуємо за участь всим представникам. це піар, до речі, не тільки для Зеленського, для України також.
показать весь комментарий
23.08.2021 23:32 Ответить
ваш коментар... не поділяю

Маєте право. Я не вважаю себе гуру міжнародної політики. Проте я бачу, що заміна прямо причетних до питання осіб на міністрів енергетики не є випадковим збігом, а обумовленим фактором, про що і написав. Щодо ж до піару, то в ********* світі, все є продажем. Питання лише, що не все покупають. Для цього треба робити більше, щоденно, і з року в рік.
показать весь комментарий
24.08.2021 00:20 Ответить
Це називається "імітація бурної діяльності" - побачимо чи буде якийсь результат з цього бла-бла-бла.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:10 Ответить
Зеля, ты не юрист, ты лох.
Закон Украины «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»; номер - № 1207-VII) - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD_(%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE) закон , принятый https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0 Верховной радой Украины 15 апреля 2014 года и регулирующий статус неподконтрольных https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Украине территорий («https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE_%D0%BE%D0%BA%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B временно оккупированной территории Украины »)...
показать весь комментарий
23.08.2021 16:02 Ответить
Зеля, а об этом Законе ты тоже не слышал?
Закон Украины «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей»; номер - № 1680-VII) - закон, разработанный в соответствии с положениями https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB Минского протокола и принятый https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Верховной радой Украины 15 сентября 2014 года...
показать весь комментарий
23.08.2021 16:04 Ответить
Я щось пропустив? - відколи це Віслюк юристом став?
показать весь комментарий
23.08.2021 16:09 Ответить
де-юре - з часу отримання диплому.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:35 Ответить
Мабуть в одній бурсі з Хфьодорочем діставали.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:41 Ответить
От ви мені скажіть, перепрошую, що не в тему.
Чому вперше після Майдану, поліція понатягували беркутівські чепчики і лупасить патріотів ?
Це , матьзелюзаногу, перемога ??
показать весь комментарий
23.08.2021 16:02 Ответить
Так. перемога. Зеленського.
Тому лупасять патріотів, що патріоти не лупасять поліцію.
показать весь комментарий
23.08.2021 22:43 Ответить
послидовный до усрачки...два года хто жыдоугрофиннобуртию обзывал той стороной?
показать весь комментарий
23.08.2021 16:03 Ответить
Это всё равно как тебя обобрали при расчете в кабаке. Ты заявил куда и кому надо по данному поводу - а тебе говорят, надо было б просто не злоупотреболять напитками, трезвым бьть, тогда б и не проморгал, а так иди-пляши медленным вальсом-бостоном.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:07 Ответить
Зеля, а ведь запахло импичментом, а? Поєтому ті ту сторону стал назівать акупантом?
показать весь комментарий
23.08.2021 16:08 Ответить
Каким импичментом?
Больше 50% в парламенте это слуги-уроды!
Кто голосовать будет?
Просто рейтинг падает: даже упоротые зебуины начинают понимать, что если этот козел не называет парашку агрессором, значит что то с ним не так!
показать весь комментарий
23.08.2021 16:14 Ответить
Ну причом тут парламент? Нарид прямой собственник власти в стране. Овоща выгнали, когда рыги в парламенте царювалы.Очко не железное и у слуг, когда на улице разьярённая толпа.
показать весь комментарий
23.08.2021 17:16 Ответить
Ну і хто вийде на вулицю, окрім обпльованих тобою порохоботів?
показать весь комментарий
23.08.2021 19:24 Ответить
А нам то от этого не легче,так как те что признали кацапов окупантами первыми же запрещают Украину их изганять из нашей же земли.Лицемеры хреновы.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:15 Ответить
Не пройшло й СЕМИ з Половиною років! Це ж як доходили вкрай очевидні речі !!!!
показать весь комментарий
23.08.2021 16:18 Ответить
Эта раковая опухоль в теле Украины - никто и звать его никак!
И оно, тупица и бездарь, в наркотическом угаре и дня не может прожить, не присвоив себе заслуги других людей.
Чем бы оно кичилось, если бы Порошенко ничего не сделал?
Выродок конченный, .лять! Сгинь уже нах!!!
показать весь комментарий
23.08.2021 16:18 Ответить
Для нелоха ООН не мировое сообшество, которое в 2015 году ,признало козлостан агрессором .Кулбдеба крашенная объясни своему патрону.
показать весь комментарий
23.08.2021 16:28 Ответить
Вовік, а що оце таке?
Уперше на міжнародному рівні Росію визнано державою-окупантом, - Зеленський - Цензор.НЕТ 2419
показать весь комментарий
23.08.2021 16:30 Ответить
А іскусства внє палітікі
показать весь комментарий
23.08.2021 16:32 Ответить
парниша, ти довбень?!
показать весь комментарий
23.08.2021 16:43 Ответить
Зеленое чмо и тут соврало....
показать весь комментарий
23.08.2021 16:59 Ответить
Уперше на міжнародному рівні Росію визнано державою-окупантом, - Зеленський - Цензор.НЕТ 1336
показать весь комментарий
23.08.2021 17:10 Ответить
ЛОХИ73 , ЛЮБУЙТЕСЯ ТИМ , КОГО ВИ ОБРАЛИ !!! ВАМ НЕ СОРОМНО ??? ГАНЬБИЩЕ !!! ДНО !!
показать весь комментарий
23.08.2021 21:11 Ответить
Данелюк вірно казав, що зеленський ледащо, не хотів документи почитати перед зустріччю з Макроном. І тільки ленка змогла його уговорити. А сьогодні ленка грається у першу *ляді, їй ніколи вовку заставити прочитати, що Україна робила на міжнародному рівні для деокупації Криму