4385 посетителей онлайн

Назначен новый и.о. главы "Укртранснафты"

Сергей Сукало назначен в.и.о. главы "Укртранснафты" решением наблюдательного совета, на котором присутствовало шесть членов совета и его глава.

Наблюдательный совет ПАО "Укртранснафта" в ходе заседания утром 8 апреля принял решение о назначение в.и.о. главы госкомпании Сергея Сукало. Он будет возглавлять компанию в период с 9 апреля по 10 августа. Юрий Мирошник, назначенный ранее, отстранен с этой должности. Об этом OilNews сообщил собственный корреспондент, присутствовавший на заседании Набсовета, передает Цензор.НЕТ.

Сергей Сукало назначен в.и.о. главы "Укртранснафты" решением наблюдательного совета, на котором присутствовало шесть членов совета и его глава Александр Савченко. Бывшему главе компании Александру Лазорко поручено принять соответствующие документы и передать имущество до 15-00 9 апреля. Решения приняты единогласно.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": "Укртранснафта" закупила у офшора Коломойского сырую нефть, переплатив при этом 35 миллионов, - "Украинская правда". ДОКУМЕНТ

Сукало возглавит компанию на четыре месяца, за этот период будет проведен открытый конкурс по привлечению нового руководителя для ПАО.

Заседание прошло в присутствие журналистов. Решение о проведение набсовета и принятие решение о назначение нового руководителя было принято министром Владимиром Демчишиным и главой НАК "Нафтогаз Украины" Андреем Коболевым.

После голосования новый в.и.о главы сообщил собравшимся, что двумя его основными задачами станут: проведение проверки финансовой деятельности, а также большого аудита кем-то из представителей "большой четверки". Также он намерен решить кадровые вопросы и проверить состояние имущества госкомпании.

По словам самого Сукало он имеет большой опыт инвестиционной деятельности, а также опыт работы в нефтетрейдинге. До голосования кандидат прошел ряд собеседований, в том числе с главой НАК и министром Минэнерго.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": ГПУ просит суд признать незаконной приватизацию "Днепрэнерго", "Донбассэнерго" и "Закарпатьеоблэнерго"

Новый руководитель намерен сегодня попасть на свое рабочее место в здание "Укртранснафты".

Топ комментарии
+10
Как хорошо, что вы уходите.
показать весь комментарий
08.04.2015 12:48 Ответить
+8
Ну и отлично. Наша национальная мечта - оставьте нас в покое, мы сами разберемся..
показать весь комментарий
08.04.2015 12:48 Ответить
+8
...........Теперішнє душевне состояніє ***** інтєресує многих, псіхіатри захоплено пишуть дісєртації та мечтають заполучить ***** у свої клініки для опитов. Многі щитають, шо тактично правильно буде виказувать ***** внєшнє уваженіє, успокаювать його, як це робиться в отношенії буйнопомешанних, шоб не визивати в них лишню агресію. Тому іменно з цих позицій многі розцінили вчора попаданіє ***** в топ самих вліятєльних людей планети по версіі журнала Time.Цинічно настроєні гражданє щитають, однако, шо це тонкий троллінг *****, бо в топ кроме нього попали лише поп-зірки: южнокорейська певіца Лі Чен Рін, Леді Гага та Емма Уотсон. І щитають, що це більше похоже на іздєватєльство над главой государства россійскаго.Дід тоже щитає, шо це троллінг. Тільки не *****, а Леді Гаги. Відімо Time чогось сильно обідився на Леді Гагу, бо рішив унізіть її поставивши вище за неї в рейтінгу певічку Лі Чен Рін, а потом добив Гагу контрольним вистрелом в затилок, бо поставив перед нею, ще й городского сумасшедшого *****. Да, в Time работають циніки 80 лвл. Леді Гага наверняка рвйот і мечет. Дурачки в Росії так ніхренашечки і не поняли і простодушно купилися на ізвестіє, шо ***** велік і всємогущ та далеко обойшов по вліятєльності остальних політіков світу. Обама та Папа Римський ржуть і шлють главному редактору Time веселі смски.*****, як і всякий возомнівшій о сєбе хам, людей вокруг уже не бачить, він разговарює з богами. І, як бачимо, боги общаясь з *****м у вираженіях не стісняються. Так, морський бог Нептун явно сильно розгнівався на Рассєю-матушку і *****-батюшку, бо послє трагічної загибелі траулера "Дальний Восток", рішив спалить к чортовій матері цілий атомний подводний крейсєр "Орёл". При тому Нептун проявив гуманізм - крейсєр спалено, но ніхто не пострадав. Пострадала лише репутація *****, но кому вона нужна, ота дирява репутація. Реакція ***** легко прогнозіруєма - открите уголовне діло. Інтєресно, він собрався Нептуна арестовувать?Нептуна арестувать ***** не получається, то він взявся за малий і средній бізнес. Учора в Кремлі ***** клявся і божився, шо дуже любить малих і средніх бізнесменів. Готов їх на руках носить. Но вот регіональні власті - от де сволочі засєлі. Ужо царь-батюшка покаже тим регіональним ослушнікам.На самом дєлє ***** чхать хотів на малий і средній бізнес, йому нада скинуть баласт із государства і з государственних компаній. Які вже з чисто фінансових причин не в состоянії тягти на собі віз із мільйонами бездєльніков, свято убіждьонних, шо вони тяжко трудяться. А в условіях неодмінного падіння жизнєнного уровня ***** нада показать врагов. Враги є унутренні і внєшні.Європа - враг внєшній, а європейці сволочі і нєцівілізовані нєгадяї - горько посєтував *****-батюшка та нажалівся на Третій Європейський енергопакет. Який позбавив *****шу возможності шантажірувать Європу газовим пістолєтом. Із-за етого Росіі приходиться трудно, бо дєнєг багата Європа платить січас менше. Присутствовавші в залі представітєлі народа понімающе кивали головами. Дід тоже понімающе кивнув і шле авторам Третього енергопакету щирі вітання - хороша робота, хлопці.Тєм временєм ведомтсво Печальной лошаді із шкури пнеться, щоб обеспечить якомога більше іностранних лідєров на колорадськом шабаше в Москве 9 мая. Пока шо так получається, шо главним результатом усілій буде то, шо по Красній площі маршируватиме китайська армія. Яку вітатиме Сі Цзіньпінь. А ***** стоятиме дето рядишком, як і положено вассалу, який приймає синьора.Гораздо інтєреснєє не то, хто приїде в Москву 9 мая. Гораздо болєє впечатляющ список отказніков. То, шо ніхто із країн-победітєльніц до ***** не їде, це вже ясно. Но вчорашній отказ презідєнта Чорногорії їхати в Москву, а Чорногорія явно була в списку потенціальних участніков, наверняка поверг Печальну лошадь в отчаяніє. Так заканчуються дипломатичні кар'єри і тихий алкаш Андрюха Нєстєренко, який покашо занімає должность посла РФ в Чорногорії може начинать пакувать речі додому. А як було харашо - п'ять років Нєстєренко мирно бухав ракію та валявся в нєпотребном відє вулицями Подгоріце, визивая незлобиві насмішки прохожих. І тут коварний презідєнт Чорногорії Пилип Вуяновіч так подло оборвав оцю посольську іділію. В общем, Чорногорія усіліями російської діпломатії уверенно шарахнулась від русскаго міра, ***** остається безсило скрипіть зубами нащот слов'ян-предатєлєй.Но нє всє слов'яни предатєлі, тішить себе мислью *****. Бо є ще большой любітєль слівовіци Мілош Зєман, який пока шо ще займає кабінєт у Пражском градє. І собирається приїхать до ***** 9 мая. Тільки от херняякато случилася... Оказалося, шо в кошторисі видатків на таку командіровку чеського презідєнта грошей не передбачено... І правітєльство мусить отдєльно рішать - давати гроші Мілошу, чи нехай летить в Москву за свій щот, економкласом. Так заканчуються політичні кар'єри.Вообще, ***** так довго проказнічав, що під кінець свого правління став прокажонним. І заражає проказою всіх, хто коло нього вештається, тому неудівітєльно, шо прілічні політіки сахаються від ***** і держаться від нього подальше. А єслі і йдуть до нього в палату, то сугубо в силу служебних об'язанностєй, а потом проводять дезінфекцію детально інформіруя пресу і граждан про причини, які винудили їх до контакту з больним. Шото подобне розказує зараз і грецький прем'єр Ципрас, який сьогодні прибуває в Москву і захватив з собою велику сумку. Надіючись напакувати її пачками з хрустящими новенькими банктонатами євро. Но на публіку розказує всяку пургу про нєобходімость іскать взаімопоніманіє і Греція якоби готова стать связующим звеном між Западом і Востоком - в общем несе обичну ахінєю, коли політіку позарез нужні гроші. А положення Греції таке, шо раді дєнєг Ципрас готов не лише прилетіть 9 мая в Москву, но і сплясать на Красній площі сіртакі. А за отдєльну плату і калінку-малінку. Но по всій відімості дєнєг ***** не дасть, бо Греції нада багато, а в ***** нема станка, який печатає євро. Його станок печатає ісключітєльно рублі. Рублі Ципрасу даром не нужні, а значить ми вряд лі побачим на Красній площі сольний виступ гречеського плясуна.Гречеському плясуну прийдеться вернуться із Москви додому, в Європу, де його із скептичним прищуром ожидає бундесфрау Меркель. Яка строго спросить: - Ну шо, дєньгі привіз? Я тебе для чого в Москву отпускала? Твоя задача була вициганити в ***** побільше грошей і оплатить ними європейські кредіти. Понятно, шо в ***** з дєньгами нє очень, но і ти плохо старався. От зачем ти перед *****м гопака начав танцювать? Ти ж знаєш, шо від гопака ***** розстраюється і плаче... Не знав... Дуралєй. Ладно, іди работай і создавай коаліцію, як я тобі казала. І в слєдующий раз не випендрюйся. Тоже мнє, Фемістокл найшовся...Зберігаєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю і всіх полонених, продовжуєм допомагати Армії, ведем здоровий спосіб життя та читаєм repka.club.
показать весь комментарий
08.04.2015 12:51 Ответить

Загрузка...