10221 посетитель онлайн
9 964 82

Венгрия поддержала ускоренное вступление Украины в ЕС, - Сийярто

Венгрия поддержала ускоренное вступление Украины в ЕС, - Сийярто

Венгрия поддерживает инициативу восьми лидеров стран Европейского Союза начать переговоры с Украиной о членстве. Министр иностранных дел Петер Сийярто призвал Брюссель включить вопрос в повестку дня.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Венгрия поддерживает эту инициативу, и мы призываем Брюссель внести этот вопрос в повестку дня", - сказал Сийярто, имея в виду инициативу президентов трех стран Балтии, Польши, Чехии, Словакии, Болгарии и Словении.

Топ комментарии
+42
Поляки - красені.

Моравецький казав - я так мадьярам за Україну насую, що вони довго спокійні будуть...
показать весь комментарий
01.03.2022 13:41 Ответить
+40
Під чиїм прицілом він погодився?)
показать весь комментарий
01.03.2022 13:40 Ответить
+39
О ці щось знають) Вони ж весь час були проти України... А тут на ходу перевзулись)
показать весь комментарий
01.03.2022 13:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Під чиїм прицілом він погодився?)
показать весь комментарий
01.03.2022 13:40 Ответить
Моравецького - ПМ Польщі.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:41 Ответить
Неожиданно но очень вовремя
показать весь комментарий
01.03.2022 13:43 Ответить
Вибори та рейтинги важлиаіші. Зараз на подіях в Україні і Макрон переобереться і Сіярто хоче також. Нам це також на руку, вони можуть дати дозвіл на вступ України в ЄС. Дорого нам дається таке кандидатство... але приємно, що за згоду європейців заплатили ще й козломорді Ванюшки. Хоча б на щось корисне пішли їхні нікчемні життя. Ну і про гумус не забуваємо... хробакам банкет.
показать весь комментарий
01.03.2022 15:03 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=RKPaT5Mlin4&t=21s&ab_channel=24%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB Мама кадирівця-окупанта шукає сина серед загиблих в Україні
показать весь комментарий
01.03.2022 14:02 Ответить
люлэй от Сэма получил
показать весь комментарий
01.03.2022 13:43 Ответить
Люлей від Сема отримали Кіпр та Італія два дня тому.

А в відносинах з Угорщиною нас підтримує Польша.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:46 Ответить
в цей час засідає європарламент. онлайн виступ Зеленського пройшов під овації. зараз Стефанчукові дали слово
показать весь комментарий
01.03.2022 13:57 Ответить
блин у него приоритеты меняются каждые 4 часа.. пока дойдет до голосования он сьедет
показать весь комментарий
01.03.2022 14:09 Ответить
Якщо встигнемо до виборів в Угорщині, то не всьигне. Якщо відмовиться після виборів, то він політичний труп. Хоча, навіщо йому відмовлятися тепер в москаля не буде ресурсу підгодовувати Сіярта. Ця краля не дешева, це не Лукашенко і не Додон... ті сосуть майже задарма
показать весь комментарий
01.03.2022 15:05 Ответить
Населення Угорщини, це очевидно!
показать весь комментарий
01.03.2022 15:43 Ответить
О ці щось знають) Вони ж весь час були проти України... А тут на ходу перевзулись)
показать весь комментарий
01.03.2022 13:40 Ответить
Тоже так подумал.
показать весь комментарий
01.03.2022 14:13 Ответить
Присвячується всім захисникам України
https://www.youtube.com/watch?v=Yad2QtwH1hs&fbclid=IwAR2Wh6aCLqz0vwdHJGtw2V-1-COJSQpUqv7eni2s1GFH6GT99UNDIUBgblo https://www.youtube.com/watch?v=Yad2QtwH1hs
НАС НЕ ТАМ ВЕСНА ЗУСТРІЛА...
КОЖНЕ слово - доречне ******** подіям.
....
В чорні ночі нам не спати
Із тривогами своїми.
Всіх кривавих окупантів
Проженемо з України.

Ми не вийдем з того бою
Ми не станем на коліна.
Стали ми на смерть з тобою,
Щоб не вмерла Україна!
показать весь комментарий
01.03.2022 13:40 Ответить
І ще:
https://www.youtube.com/watch?v=tvs7tXKePnA
показать весь комментарий
01.03.2022 15:11 Ответить
Им пригрозили что выкинут из ЕС и НАТО?
показать весь комментарий
01.03.2022 13:40 Ответить
Нє... просто спонсор збанкрутував, а елітні хвойди ніщєбродам не дають... тепер ходитимуть під Зе... 🤣.
Лєнка зарівнує...
показать весь комментарий
01.03.2022 15:13 Ответить
Поляки - красені.

Моравецький казав - я так мадьярам за Україну насую, що вони довго спокійні будуть...
показать весь комментарий
01.03.2022 13:41 Ответить
Я их не понимаю. То они за, то они против. Мне иногда кажется что им время от времени раскалённую кочергу в жопу суют, чтоб делали все как надо.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:41 Ответить
Моравецький дотиснув...
показать весь комментарий
01.03.2022 13:42 Ответить
Ні, вони не можуть бути проти із-за закарпатських венгрів .
показать весь комментарий
01.03.2022 13:43 Ответить
Чи хто чипав ціх закарпатських мадьярів? Їх 15% в Закарпатті.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:48 Ответить
Да эти споры. уже будут не нужны с Венграми.все будут своими .Будет мир и спокойствие в ЕС!
показать весь комментарий
01.03.2022 13:54 Ответить
Прочитав "Я их не понимаю. То они за, то они против.".
Для позитиву. Старий анекдот часів СРСР:
Зайшов в ресторан студент, замовив 50г горілки і бутерброд (грошей нуль), сидить, роздивляється.
Дивиться - за сусіднім столиком сидить роботяга (премію отримав), пляшка коньяку, закусони різні.
Хм.... Підсідає студент до нього і каже "Б'ємося об заклад. На стакан коньяку. Я зараз встану -і бачиш там столик, поважна компанія? От до того лисого підійду, дам йому щигля і мені нічого не буде".
Роботязі скучно самому та й цікаво. "Давай"
Той підходить і б'є щигля:"Привіт, Міша!"
- вибачте -я не Міша
- ой вибачте, я помилився.
Сидять уже вдвох. Студент каже "наливаєш ще - я піду ще раз йому щигля дам і нічого не буде?"
- Давай
Той підходить і б'є щигля:"Привіт, Міша!"
- я ж говорив - я не Міша!
- ой вибачте, я забув.
Сидять уже весело, але мало. Студент каже "ставших пляшку - я піду і йому два щигля дам і нічого не буде?"
= та ну.. міліцію викличуть
- то мої проблеми
- ну давай - ставлю.
Той іде до столика, а чоловік уже озирається. Тільки замахнувся, той:
- я Міша, Міша;
- то ти Міша (щигля хрясь)
- то ти не Міша (щигля хрясь).

Так і Сіярто - то Міша, то не Міша.
показать весь комментарий
01.03.2022 15:30 Ответить
Ой як швидко переобувся )))
показать весь комментарий
01.03.2022 13:41 Ответить
Ну якщо вже ці погодилися...
показать весь комментарий
01.03.2022 13:42 Ответить
Браво Сиярто !!!!
показать весь комментарий
01.03.2022 13:42 Ответить
Браво Моравецький. Це - його робота.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:43 Ответить
Ви не розуміете , що Угорщина відстоює інтереси закарпатських венгрів , тому вони були забовьязані були дати згоду 😀, інакше їх не зрозуміли веннгри
показать весь комментарий
01.03.2022 13:46 Ответить
Він під наркотиками, або...
показать весь комментарий
01.03.2022 13:42 Ответить
Байден объяснил мадярам популярно =)
показать весь комментарий
01.03.2022 13:42 Ответить
"Russkiy ******** Siyarto- piydoysh ******!"
показать весь комментарий
01.03.2022 13:46 Ответить
Мабуть уже уявляє, як після вступу України до ЄС Мадярщина поступово лагідно поглине Закарпаття...
показать весь комментарий
01.03.2022 13:42 Ответить
Не розпалюйте ненавість. Ніхто мадьярів в Україні чипати не буде. Вони - громадяни України, якщо мають український паспорт.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:45 Ответить
Що це за маячня Вами написана? Де я писав про ненависть до мадярів? І чому цей покидьок, сіятро, проти вступу України до НАТО, але за вступ до ЄС? Ви не задумувалися?
показать весь комментарий
01.03.2022 13:47 Ответить
а куда закарпутці будуть контрабанду возити ? їм це не вигідно
показать весь комментарий
01.03.2022 13:49 Ответить
Ну звісно в Кітай
показать весь комментарий
01.03.2022 14:18 Ответить
Созрели мразючки мадьярские. бздуны давние. Почуяли что бункерному по любому капец мировой. Пора заборы перекрасить! Под барина иного. Всё правильно.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:43 Ответить
Так только вчера были против .Или они вспомнили шестидесятые года с окупацией Россией или им кто то дал под жопу.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:43 Ответить
Восстание в Венгрии -1956.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:45 Ответить
Вчора він не був проти вступу, лиш проти транзиту зброї... вночі отримав мощний сраковий оргазм... а Байден хоч і старий, але борозну Сіяртові трохи розтулив
показать весь комментарий
01.03.2022 15:16 Ответить
От народ дурний: Сіятро проти вступу України до НАТО так і залишився.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:43 Ответить
поки що,як бачьте рішення можуть мінятися і дуже швидко.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:53 Ответить

⚡️Reuters со ссылкой на источники: Компания Nord Stream 2 AG (оператор «Северного потока-2») рассматривает возможность банкротства из-за санкций.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:44 Ответить
ИМХО, пытаются разделять Украину в ЕС и НАТО. Мы, мол, против Украины в НАТО, но за Украину в ЕС.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:44 Ответить
Step by step 😀
показать весь комментарий
01.03.2022 13:47 Ответить
Зараз москаля на коліна поставлять, як в 90их. Так В 97му багато соц табору в НАТО проскочили, поки пяний дід козломордим танцював. Чекаємо нового Єльцина
показать весь комментарий
01.03.2022 15:18 Ответить
Мєдведєв - наступник?
показать весь комментарий
01.03.2022 15:53 Ответить
Вони подивились як наші хлопці утилізують русню і вирішили не жартувати з нами все вірно, логічно. Кому ще українська мова не подобається?
показать весь комментарий
01.03.2022 13:45 Ответить
Ну, если уже это чучело от ***** отвернулось, то у ***** действительно проблемы.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:46 Ответить
Маладец, головне результат. По не принципових питаннях з венграми домовимось, їхня громада в Закарпатті невелика, погоди не робить, тим більше зараз. Головне щоб вони помаленьку відходили від рахи.
А найголовніше щоб не шкодили.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:47 Ответить
Щось велике в лісі здохло
показать весь комментарий
01.03.2022 13:50 Ответить
Ще не здохло, а тільки подихає. "Руцький ведмідь".
показать весь комментарий
01.03.2022 14:35 Ответить
Кто то очень влиятельный провел в голове этого ************* "большую стирку",в смысле намылил голову,ну... вы понимаете.)))
показать весь комментарий
01.03.2022 13:50 Ответить
Лилия, Сиярто все годы скандалил с Украиной из-за закарпатцев .
Как он может выступать против принятия закарпатцев с Украиной в ЕС .
он в собственной ловушке 😀
показать весь комментарий
01.03.2022 13:53 Ответить
Софійко ,я ще вчора писала,що це "захистник" українських венгрів,щось дуже пручається щоб захищати свої нацменшинства. Я дуже рада ,що йолоп зрозумів відсітність логики у своєму упрямстві.А може йому допомогли прийти до тями,це вже не так важливо.Україна буде в ЕС.
показать весь комментарий
01.03.2022 14:05 Ответить
Может он сам начал доперать что Украина в ЕС и все споры просто отпадают.Все свои!)))
показать весь комментарий
01.03.2022 13:55 Ответить
Петер Сійярто побачив на фото горелого ивана и всзарся и поняв що таке УКРАIНСЬКА АРМIЯ👍
показать весь комментарий
01.03.2022 13:54 Ответить
Я думаю, що йому просто пояснили, що в разі пербування України в ЄС, права українських угорців будуть краще захищені. До того ж, після цієї війни весь політичний ландшафт у світі кардинально зміниться, у з'язку з тим, що припинить існування такий дестабілізуючий фактор як РФ.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:57 Ответить
Приємно здивована.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:58 Ответить
Коротко
Мордор повинен бути знищений
Слава Україні
Смерть москалям.
показать весь комментарий
01.03.2022 13:59 Ответить
Ого, вот это неждан. Тут или местное население ему напихало, либо Европа
показать весь комментарий
01.03.2022 14:00 Ответить
Хлопці з Закарпаття втомились башляти на кордоні. Проте, давайте не будемо про погане, це перемога 👍
показать весь комментарий
01.03.2022 15:23 Ответить
наверное,кто-то очень сильно повлиял...или венгры уже "переобулись" в предверии каких-то запланированных контр-поступков запада?
показать весь комментарий
01.03.2022 14:02 Ответить
Шо сі стало?
показать весь комментарий
01.03.2022 14:05 Ответить
Хтось сі всрало
показать весь комментарий
01.03.2022 14:21 Ответить
Кацапия Указ №273 от 28.05.2015. ПОТЕРИ ЛИЧНОГО СОСТАВА АРМИИ В МИРНОЕ ВРЕМЯ на роССии - ТЕПЕРЬ ГОСУДАРСТВЕННАЯ ТАЙНА. Хутин дополнил указ, который ранее распространялся только на военное время. За разглашение гос. тайны грозит до 7-ми лет тюрьмы.

=========================

Если бы в Украине не было бы значительных потерь военнослужащих и этого гнусного Указа не было бы. Черт с ним с указом, родители, жены предают. Сунули денег мятых в руки свиноматке, закопать помогли и ладно. Тут дело не в Указах - на роССии прогнило все.
показать весь комментарий
01.03.2022 14:06 Ответить
у них с 1-го февраля действует ГОСТ о массовых захоронениях..... будут скрепцов в братских могилах утилизировать, так что точное количество жмуров рафики узнают не скоро.....
показать весь комментарий
01.03.2022 14:13 Ответить
Лев Шлосберг - о мобильных крематориях в войсках // 01.03.2022

https://www.youtube.com/watch?v=15G7OHc9Ia0
показать весь комментарий
01.03.2022 14:15 Ответить
Сирло свою политику связывал с экономикой.....Может и пристыдили ,может чего пообещали ,но важно что переобулся..... А КАК БЫЛ ГАМНИСТЫМ ТОРГАШОМ ТАК И ОСТАЛСЯ.
показать весь комментарий
01.03.2022 14:08 Ответить
Мечется придурок - то к умным,то к красивым.
показать весь комментарий
01.03.2022 14:16 Ответить
Венграм тоже нужно чтоб с ними в союзниках была сильная нация, за которой они будут чувствовать безпоасность от РФ.
показать весь комментарий
01.03.2022 14:19 Ответить
Колись спостерігав за навчаннями угорських моряків на Дунаї, я прих*їв. Це реально армія НАТО без питань...
показать весь комментарий
01.03.2022 15:50 Ответить
СЛАВА УКРАИНЕ . ВЕНГРИЯ НАВЕРНОЕ ПОНЯЛА ЧТО КОГДА НАЧНЕТСЯ ВОССТАНОВЛЕНИЕ УКРАИНЫ , МОЖЕТ ОСТАТЬСЯ В СТОРОНЕ. ОТ ВСЕЙ ДУШИ ЖЕЛАЕМ УКРАИНЕ ПОБЕДЫ НАД ВРАГОМ. ДОБЕЙТЕ ЕЕ ДО КОНЦА. СЛАВА ГЕРОЯМ.
показать весь комментарий
01.03.2022 14:27 Ответить
Угорщина знов мріє про "вср" (венгерская социалистическая республика - кац.)! Україна заважає...
показать весь комментарий
01.03.2022 15:01 Ответить
Ні кордону між Угорщиною та Закарпаттям! Тут всі плачуть від щастя! Баньте ботів! Це чергова перемога Української дипломатії!
показать весь комментарий
01.03.2022 15:17 Ответить
Чому я був упевнений у цьому рішенні, пояснюю. Через місяць вибори в Угорщині де Орбан буде протистояти об'єднаній опозиції, яка значно більше підтримує Україну. Шанси згідно останніх опитувань приблизно 50/50 тож Орбану потрібно було десь взяти додаткових голосів. Як ви мабуть розумієте ідея єднання угорської нації це приблизно те саме, що для українців повернення Криму тож навіть сама думка про те, що кордон зникне призведе до тотальної ейфорії угорського населення! Інтереси співпали, це суто математика!
показать весь комментарий
01.03.2022 15:33 Ответить
Хороші новини, а Зеленський взагалі красава, фон дер Ляен та інші аж просльозилися. Чекаємо, що сьогодні скаже дядя СЕМ, бо вони тільки проснулися, може позволить якісь третій країні продати нам пару
MIM-104 Patriot
показать весь комментарий
01.03.2022 15:33 Ответить
95 квартал вміє грати, треба віддати належне (без жартів).
показать весь комментарий
01.03.2022 15:45 Ответить
видно обьяснили мадяру кого Украина может заменить в Европе
показать весь комментарий
01.03.2022 15:42 Ответить
сийярто ты уже понял ка если что надо за вступление в нато голосовать?
вот, а то вскроют вам там ваше газпромовское кодло
что вы получали годами
показать весь комментарий
01.03.2022 17:29 Ответить