8271 відвідувач онлайн
9 963 82

Угорщина підтримала прискорений вступ України до ЄС, - Сійярто

Угорщина підтримала прискорений вступ України до ЄС, - Сійярто

Угорщина підтримує ініціативу восьми лідерів стан Європейського Союзу почати переговори з Україною про членство. Міністр закордонних справ Петер Сійярто закликав Брюссель включити питання до порядку денного.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"Угорщина підтримує цю ініціативу, і ми закликаємо Брюссель внести це питання до порядку денного", - сказав Сійярто, маючи на увазі ініціативу президентів трьох країн Балтії, Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії та Словенії.

Топ коментарі
+42
Поляки - красені.

Моравецький казав - я так мадьярам за Україну насую, що вони довго спокійні будуть...
показати весь коментар
01.03.2022 13:41 Відповісти
+40
Під чиїм прицілом він погодився?)
показати весь коментар
01.03.2022 13:40 Відповісти
+39
О ці щось знають) Вони ж весь час були проти України... А тут на ходу перевзулись)
показати весь коментар
01.03.2022 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Під чиїм прицілом він погодився?)
показати весь коментар
01.03.2022 13:40 Відповісти
Моравецького - ПМ Польщі.
показати весь коментар
01.03.2022 13:41 Відповісти
Неожиданно но очень вовремя
показати весь коментар
01.03.2022 13:43 Відповісти
Вибори та рейтинги важлиаіші. Зараз на подіях в Україні і Макрон переобереться і Сіярто хоче також. Нам це також на руку, вони можуть дати дозвіл на вступ України в ЄС. Дорого нам дається таке кандидатство... але приємно, що за згоду європейців заплатили ще й козломорді Ванюшки. Хоча б на щось корисне пішли їхні нікчемні життя. Ну і про гумус не забуваємо... хробакам банкет.
показати весь коментар
01.03.2022 15:03 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=RKPaT5Mlin4&t=21s&ab_channel=24%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB Мама кадирівця-окупанта шукає сина серед загиблих в Україні
показати весь коментар
01.03.2022 14:02 Відповісти
люлэй от Сэма получил
показати весь коментар
01.03.2022 13:43 Відповісти
Люлей від Сема отримали Кіпр та Італія два дня тому.

А в відносинах з Угорщиною нас підтримує Польша.
показати весь коментар
01.03.2022 13:46 Відповісти
в цей час засідає європарламент. онлайн виступ Зеленського пройшов під овації. зараз Стефанчукові дали слово
показати весь коментар
01.03.2022 13:57 Відповісти
блин у него приоритеты меняются каждые 4 часа.. пока дойдет до голосования он сьедет
показати весь коментар
01.03.2022 14:09 Відповісти
Якщо встигнемо до виборів в Угорщині, то не всьигне. Якщо відмовиться після виборів, то він політичний труп. Хоча, навіщо йому відмовлятися тепер в москаля не буде ресурсу підгодовувати Сіярта. Ця краля не дешева, це не Лукашенко і не Додон... ті сосуть майже задарма
показати весь коментар
01.03.2022 15:05 Відповісти
Населення Угорщини, це очевидно!
показати весь коментар
01.03.2022 15:43 Відповісти
О ці щось знають) Вони ж весь час були проти України... А тут на ходу перевзулись)
показати весь коментар
01.03.2022 13:40 Відповісти
Тоже так подумал.
показати весь коментар
01.03.2022 14:13 Відповісти
Присвячується всім захисникам України
https://www.youtube.com/watch?v=Yad2QtwH1hs&fbclid=IwAR2Wh6aCLqz0vwdHJGtw2V-1-COJSQpUqv7eni2s1GFH6GT99UNDIUBgblo https://www.youtube.com/watch?v=Yad2QtwH1hs
НАС НЕ ТАМ ВЕСНА ЗУСТРІЛА...
КОЖНЕ слово - доречне ******** подіям.
....
В чорні ночі нам не спати
Із тривогами своїми.
Всіх кривавих окупантів
Проженемо з України.

Ми не вийдем з того бою
Ми не станем на коліна.
Стали ми на смерть з тобою,
Щоб не вмерла Україна!
показати весь коментар
01.03.2022 13:40 Відповісти
І ще:
https://www.youtube.com/watch?v=tvs7tXKePnA
показати весь коментар
01.03.2022 15:11 Відповісти
Им пригрозили что выкинут из ЕС и НАТО?
показати весь коментар
01.03.2022 13:40 Відповісти
Нє... просто спонсор збанкрутував, а елітні хвойди ніщєбродам не дають... тепер ходитимуть під Зе... 🤣.
Лєнка зарівнує...
показати весь коментар
01.03.2022 15:13 Відповісти
Поляки - красені.

Моравецький казав - я так мадьярам за Україну насую, що вони довго спокійні будуть...
показати весь коментар
01.03.2022 13:41 Відповісти
Я их не понимаю. То они за, то они против. Мне иногда кажется что им время от времени раскалённую кочергу в жопу суют, чтоб делали все как надо.
показати весь коментар
01.03.2022 13:41 Відповісти
Моравецький дотиснув...
показати весь коментар
01.03.2022 13:42 Відповісти
Ні, вони не можуть бути проти із-за закарпатських венгрів .
показати весь коментар
01.03.2022 13:43 Відповісти
Чи хто чипав ціх закарпатських мадьярів? Їх 15% в Закарпатті.
показати весь коментар
01.03.2022 13:48 Відповісти
Да эти споры. уже будут не нужны с Венграми.все будут своими .Будет мир и спокойствие в ЕС!
показати весь коментар
01.03.2022 13:54 Відповісти
Прочитав "Я их не понимаю. То они за, то они против.".
Для позитиву. Старий анекдот часів СРСР:
Зайшов в ресторан студент, замовив 50г горілки і бутерброд (грошей нуль), сидить, роздивляється.
Дивиться - за сусіднім столиком сидить роботяга (премію отримав), пляшка коньяку, закусони різні.
Хм.... Підсідає студент до нього і каже "Б'ємося об заклад. На стакан коньяку. Я зараз встану -і бачиш там столик, поважна компанія? От до того лисого підійду, дам йому щигля і мені нічого не буде".
Роботязі скучно самому та й цікаво. "Давай"
Той підходить і б'є щигля:"Привіт, Міша!"
- вибачте -я не Міша
- ой вибачте, я помилився.
Сидять уже вдвох. Студент каже "наливаєш ще - я піду ще раз йому щигля дам і нічого не буде?"
- Давай
Той підходить і б'є щигля:"Привіт, Міша!"
- я ж говорив - я не Міша!
- ой вибачте, я забув.
Сидять уже весело, але мало. Студент каже "ставших пляшку - я піду і йому два щигля дам і нічого не буде?"
= та ну.. міліцію викличуть
- то мої проблеми
- ну давай - ставлю.
Той іде до столика, а чоловік уже озирається. Тільки замахнувся, той:
- я Міша, Міша;
- то ти Міша (щигля хрясь)
- то ти не Міша (щигля хрясь).

Так і Сіярто - то Міша, то не Міша.
показати весь коментар
01.03.2022 15:30 Відповісти
Ой як швидко переобувся )))
показати весь коментар
01.03.2022 13:41 Відповісти
Ну якщо вже ці погодилися...
показати весь коментар
01.03.2022 13:42 Відповісти
Браво Сиярто !!!!
показати весь коментар
01.03.2022 13:42 Відповісти
Браво Моравецький. Це - його робота.
показати весь коментар
01.03.2022 13:43 Відповісти
Ви не розуміете , що Угорщина відстоює інтереси закарпатських венгрів , тому вони були забовьязані були дати згоду 😀, інакше їх не зрозуміли веннгри
показати весь коментар
01.03.2022 13:46 Відповісти
Він під наркотиками, або...
показати весь коментар
01.03.2022 13:42 Відповісти
Байден объяснил мадярам популярно =)
показати весь коментар
01.03.2022 13:42 Відповісти
"Russkiy ******** Siyarto- piydoysh ******!"
показати весь коментар
01.03.2022 13:46 Відповісти
Мабуть уже уявляє, як після вступу України до ЄС Мадярщина поступово лагідно поглине Закарпаття...
показати весь коментар
01.03.2022 13:42 Відповісти
Не розпалюйте ненавість. Ніхто мадьярів в Україні чипати не буде. Вони - громадяни України, якщо мають український паспорт.
показати весь коментар
01.03.2022 13:45 Відповісти
Що це за маячня Вами написана? Де я писав про ненависть до мадярів? І чому цей покидьок, сіятро, проти вступу України до НАТО, але за вступ до ЄС? Ви не задумувалися?
показати весь коментар
01.03.2022 13:47 Відповісти
а куда закарпутці будуть контрабанду возити ? їм це не вигідно
показати весь коментар
01.03.2022 13:49 Відповісти
Ну звісно в Кітай
показати весь коментар
01.03.2022 14:18 Відповісти
Созрели мразючки мадьярские. бздуны давние. Почуяли что бункерному по любому капец мировой. Пора заборы перекрасить! Под барина иного. Всё правильно.
показати весь коментар
01.03.2022 13:43 Відповісти
Так только вчера были против .Или они вспомнили шестидесятые года с окупацией Россией или им кто то дал под жопу.
показати весь коментар
01.03.2022 13:43 Відповісти
Восстание в Венгрии -1956.
показати весь коментар
01.03.2022 13:45 Відповісти
Вчора він не був проти вступу, лиш проти транзиту зброї... вночі отримав мощний сраковий оргазм... а Байден хоч і старий, але борозну Сіяртові трохи розтулив
показати весь коментар
01.03.2022 15:16 Відповісти
От народ дурний: Сіятро проти вступу України до НАТО так і залишився.
показати весь коментар
01.03.2022 13:43 Відповісти
поки що,як бачьте рішення можуть мінятися і дуже швидко.
показати весь коментар
01.03.2022 13:53 Відповісти

⚡️Reuters со ссылкой на источники: Компания Nord Stream 2 AG (оператор «Северного потока-2») рассматривает возможность банкротства из-за санкций.
показати весь коментар
01.03.2022 13:44 Відповісти
ИМХО, пытаются разделять Украину в ЕС и НАТО. Мы, мол, против Украины в НАТО, но за Украину в ЕС.
показати весь коментар
01.03.2022 13:44 Відповісти
Step by step 😀
показати весь коментар
01.03.2022 13:47 Відповісти
Зараз москаля на коліна поставлять, як в 90их. Так В 97му багато соц табору в НАТО проскочили, поки пяний дід козломордим танцював. Чекаємо нового Єльцина
показати весь коментар
01.03.2022 15:18 Відповісти
Мєдведєв - наступник?
показати весь коментар
01.03.2022 15:53 Відповісти
Вони подивились як наші хлопці утилізують русню і вирішили не жартувати з нами все вірно, логічно. Кому ще українська мова не подобається?
показати весь коментар
01.03.2022 13:45 Відповісти
Ну, если уже это чучело от ***** отвернулось, то у ***** действительно проблемы.
показати весь коментар
01.03.2022 13:46 Відповісти
Маладец, головне результат. По не принципових питаннях з венграми домовимось, їхня громада в Закарпатті невелика, погоди не робить, тим більше зараз. Головне щоб вони помаленьку відходили від рахи.
А найголовніше щоб не шкодили.
показати весь коментар
01.03.2022 13:47 Відповісти
Щось велике в лісі здохло
показати весь коментар
01.03.2022 13:50 Відповісти
Ще не здохло, а тільки подихає. "Руцький ведмідь".
показати весь коментар
01.03.2022 14:35 Відповісти
Кто то очень влиятельный провел в голове этого ************* "большую стирку",в смысле намылил голову,ну... вы понимаете.)))
показати весь коментар
01.03.2022 13:50 Відповісти
Лилия, Сиярто все годы скандалил с Украиной из-за закарпатцев .
Как он может выступать против принятия закарпатцев с Украиной в ЕС .
он в собственной ловушке 😀
показати весь коментар
01.03.2022 13:53 Відповісти
Софійко ,я ще вчора писала,що це "захистник" українських венгрів,щось дуже пручається щоб захищати свої нацменшинства. Я дуже рада ,що йолоп зрозумів відсітність логики у своєму упрямстві.А може йому допомогли прийти до тями,це вже не так важливо.Україна буде в ЕС.
показати весь коментар
01.03.2022 14:05 Відповісти
Может он сам начал доперать что Украина в ЕС и все споры просто отпадают.Все свои!)))
показати весь коментар
01.03.2022 13:55 Відповісти
Петер Сійярто побачив на фото горелого ивана и всзарся и поняв що таке УКРАIНСЬКА АРМIЯ👍
показати весь коментар
01.03.2022 13:54 Відповісти
Я думаю, що йому просто пояснили, що в разі пербування України в ЄС, права українських угорців будуть краще захищені. До того ж, після цієї війни весь політичний ландшафт у світі кардинально зміниться, у з'язку з тим, що припинить існування такий дестабілізуючий фактор як РФ.
показати весь коментар
01.03.2022 13:57 Відповісти
Приємно здивована.
показати весь коментар
01.03.2022 13:58 Відповісти
Коротко
Мордор повинен бути знищений
Слава Україні
Смерть москалям.
показати весь коментар
01.03.2022 13:59 Відповісти
Ого, вот это неждан. Тут или местное население ему напихало, либо Европа
показати весь коментар
01.03.2022 14:00 Відповісти
Хлопці з Закарпаття втомились башляти на кордоні. Проте, давайте не будемо про погане, це перемога 👍
показати весь коментар
01.03.2022 15:23 Відповісти
наверное,кто-то очень сильно повлиял...или венгры уже "переобулись" в предверии каких-то запланированных контр-поступков запада?
показати весь коментар
01.03.2022 14:02 Відповісти
Шо сі стало?
показати весь коментар
01.03.2022 14:05 Відповісти
Хтось сі всрало
показати весь коментар
01.03.2022 14:21 Відповісти
Кацапия Указ №273 от 28.05.2015. ПОТЕРИ ЛИЧНОГО СОСТАВА АРМИИ В МИРНОЕ ВРЕМЯ на роССии - ТЕПЕРЬ ГОСУДАРСТВЕННАЯ ТАЙНА. Хутин дополнил указ, который ранее распространялся только на военное время. За разглашение гос. тайны грозит до 7-ми лет тюрьмы.

=========================

Если бы в Украине не было бы значительных потерь военнослужащих и этого гнусного Указа не было бы. Черт с ним с указом, родители, жены предают. Сунули денег мятых в руки свиноматке, закопать помогли и ладно. Тут дело не в Указах - на роССии прогнило все.
показати весь коментар
01.03.2022 14:06 Відповісти
у них с 1-го февраля действует ГОСТ о массовых захоронениях..... будут скрепцов в братских могилах утилизировать, так что точное количество жмуров рафики узнают не скоро.....
показати весь коментар
01.03.2022 14:13 Відповісти
Лев Шлосберг - о мобильных крематориях в войсках // 01.03.2022

https://www.youtube.com/watch?v=15G7OHc9Ia0
показати весь коментар
01.03.2022 14:15 Відповісти
Сирло свою политику связывал с экономикой.....Может и пристыдили ,может чего пообещали ,но важно что переобулся..... А КАК БЫЛ ГАМНИСТЫМ ТОРГАШОМ ТАК И ОСТАЛСЯ.
показати весь коментар
01.03.2022 14:08 Відповісти
Мечется придурок - то к умным,то к красивым.
показати весь коментар
01.03.2022 14:16 Відповісти
Венграм тоже нужно чтоб с ними в союзниках была сильная нация, за которой они будут чувствовать безпоасность от РФ.
показати весь коментар
01.03.2022 14:19 Відповісти
Колись спостерігав за навчаннями угорських моряків на Дунаї, я прих*їв. Це реально армія НАТО без питань...
показати весь коментар
01.03.2022 15:50 Відповісти
СЛАВА УКРАИНЕ . ВЕНГРИЯ НАВЕРНОЕ ПОНЯЛА ЧТО КОГДА НАЧНЕТСЯ ВОССТАНОВЛЕНИЕ УКРАИНЫ , МОЖЕТ ОСТАТЬСЯ В СТОРОНЕ. ОТ ВСЕЙ ДУШИ ЖЕЛАЕМ УКРАИНЕ ПОБЕДЫ НАД ВРАГОМ. ДОБЕЙТЕ ЕЕ ДО КОНЦА. СЛАВА ГЕРОЯМ.
показати весь коментар
01.03.2022 14:27 Відповісти
Угорщина знов мріє про "вср" (венгерская социалистическая республика - кац.)! Україна заважає...
показати весь коментар
01.03.2022 15:01 Відповісти
Ні кордону між Угорщиною та Закарпаттям! Тут всі плачуть від щастя! Баньте ботів! Це чергова перемога Української дипломатії!
показати весь коментар
01.03.2022 15:17 Відповісти
Чому я був упевнений у цьому рішенні, пояснюю. Через місяць вибори в Угорщині де Орбан буде протистояти об'єднаній опозиції, яка значно більше підтримує Україну. Шанси згідно останніх опитувань приблизно 50/50 тож Орбану потрібно було десь взяти додаткових голосів. Як ви мабуть розумієте ідея єднання угорської нації це приблизно те саме, що для українців повернення Криму тож навіть сама думка про те, що кордон зникне призведе до тотальної ейфорії угорського населення! Інтереси співпали, це суто математика!
показати весь коментар
01.03.2022 15:33 Відповісти
Хороші новини, а Зеленський взагалі красава, фон дер Ляен та інші аж просльозилися. Чекаємо, що сьогодні скаже дядя СЕМ, бо вони тільки проснулися, може позволить якісь третій країні продати нам пару
MIM-104 Patriot
показати весь коментар
01.03.2022 15:33 Відповісти
95 квартал вміє грати, треба віддати належне (без жартів).
показати весь коментар
01.03.2022 15:45 Відповісти
видно обьяснили мадяру кого Украина может заменить в Европе
показати весь коментар
01.03.2022 15:42 Відповісти
сийярто ты уже понял ка если что надо за вступление в нато голосовать?
вот, а то вскроют вам там ваше газпромовское кодло
что вы получали годами
показати весь коментар
01.03.2022 17:29 Відповісти