11123 посетителя онлайн

Российские войска нанесли ракетный удар по аэродрому под Кропивницким.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на Telegram главы Кировоградской областной Военной администрации Андрея Райковича.

"Ракетами снова обстреляли Канатово. Враг бил так, что содрогался весь Кропивницкий и территории вокруг", - отметил он.

По его словам, область продолжает принимать беженцев, с начала войны их уже больше 43 тысяч.

Напомним, аэродром Канатово под Кропивницким уже был под обстрелами в начале марта.

Топ комментарии
+22
КАЦАПИ ПРИСТОСОВУТЬСЯ,ЗМІНЮЮТЬ ТАКТИКУ МОБІЛІЗУЮТЬСЯ,ЗГУРТОВУЮТЬСЯ НАВКОЛО ФЮРЕРА І ВПЕРТО ЙДУТЬ ДО СВОЄЇ МЕТИ-ЗНИЩИТИ УКРАЇНЦІВ ФІЗИЧНО. В ПОЛОН ВОНИ НЕ ЗДАЮТЬСЯ,НІЯКІ ВИНАГОРОДИ ,АГІТАЦІЯ ТА ВМОВЛЯННЯ НЕ ДІЮТЬ. ЗДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ВТРАТИВШИ БОЄЗДАТНІСТЬ ТА МОЖЛИВІСТЬ ВБИВАТИ НАС. ЦЕ ТРЕБА ВРЕШТІ ЗРОЗУМІТИ,УСВІДОМИТИ І НАПОЛЕГЛИВО ПРАЦЮВАТИ НА ЇХ ПОВНЕ ФІЗИЧНЕ ВИНИЩЕННЯ ПО ІНШОМУ НЕ БУДЕ. ВСЕ ВСЕРЙОЗ І НАДОВГО. МЕНШЕ ПРЕС КОНФЕРЕНЦІЙ І БІЛЬШЕ КАЦАПСЬКИХ ТРУПІВ ! СЛАВА УКРАЇНІ !
показать весь комментарий
12.03.2022 10:32 Ответить
+20
Я вже писав, що в такий табір з великою ймовірністю прилетить крилата ракета. Якщо його побудують, наприклад, до закінчення війни. Гарантовано прилетить, не сумнівайтесь. Тому я б краще їх усіх розстріляв, але то моя особиста думка. Ще цю наволоч годувати, коли в Маріуполі людям нема що їсти і вони в десятиградусні морози сидять у підвалах, а ця скотина годована і п'є гарячий чай з пиріжками...
показать весь комментарий
12.03.2022 10:39 Ответить
+16
не потрыбен нашим партнерам швидкий мир.
потрыбна знищена економыка рф.
а ми та наше життя ъм глибоко пох...й
показать весь комментарий
12.03.2022 10:37 Ответить

Загрузка...