7973 посетителя онлайн

РФ использует подлодки для ракетных ударов по Украине, - Братчук

подлодка

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает в своем телеграм-канале глава Общественного совета при Одесской ОГА - спикер председателя ОВА Сергей Братчук.

"Враг применяет по меньшей мере 4 подлодки в Черном море для нанесения ударов ракетами типа "Калибр" по территории Украины, а после гибели крейсера "Москва" стали использовать субмарины чаще.

Речь идет о российских подлодках проекта 877 "Палтус".

Пуск ракет производится с глубины до 50 метров, что не позволяет радарам и спутникам эффективно их фиксировать", - говорится в сообщении.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Россия разместила в Черном море два корабля с ракетами "Калибр"

Топ комментарии
+36
Балакуча пташка
@Mari76247454
·
51 хв
ПРОСТО ТАК, ЗАПРОСТО
Українська біженка гуляючи з дітьми по одному із центральних парків Лондона, зустріла Бориса Джонсона. Попросила сфотографуватися з ним та дякувала за допомогу Україні.
показать весь комментарий
23.04.2022 08:29 Ответить
+32
Якщо кацапи почали використовувати підводні човни, то їх чекає доля "курська", ніхто в них не буде стріляти, вони самі себе знищать. Практика про це давно каже. Було б непогано, коли ці човни випливши наверх, щоб взяти ракети, продукти і наша "Нептун" їх вцілила, але асфальт і бенівський помьот з телеканалу "1+1" далеко не літає, він засирає тільки мізки "хуже нє будєт", "какая разніца" "да паржьом".
показать весь комментарий
23.04.2022 08:21 Ответить
+26
О, прихильник "Беня-Зеля_Медведчук" не вкурсі, що весь "маскітний флот" ДБР заарештувала і перевіряла його технічні можливості і пошкодила декілька з них та донищили завод, на якому мали бути спущені на воду катера під "Нептун"? Пан не знають, що "зелені" чи правильніше "слуги" затопили наш флагман в Миколаєві? Пан не знають, що вони розмінували кримський перешейок, щоб ворожа армія за декілтька годин блокувала підхід до моря і одночасно окупувала Азовське море? Ось там "флот Порошенко", він на "штрафмайданчику" доблесної ДБР, бачите його немає, то використовуйте флот Зеленського чи Коломойського, Ви ж за це наголосували?
показать весь комментарий
23.04.2022 08:59 Ответить

Загрузка...