8791 посетитель онлайн
94 961 145

Во Львове раздаются мощные взрывы

львів

Во Львове раздаются взрывы, жителей города просят оставаться в укрытиях.

Об этом сообщил мэр Андрей Садовый, передает Цензор.НЕТ.

"Во Львове слышны взрывы. Все оставайтесь в укрытиях", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+48
Бо не існує Придністров'я, є суверенна держава Молдова і все і ми не можемо напасти на неї
показать весь комментарий
03.05.2022 20:43 Ответить
+46
уже часа 3 воздушная тревога... русня пуляет свои говноракеты, а мы боимся даже сраное приднестровье ********** вместе с росийской частью. Что это за игра в одну калитку? Слабый зе-президент, когда будешь решения принимать?
показать весь комментарий
03.05.2022 20:39 Ответить
+45
******** макрон пуйлом результат бомби
показать весь комментарий
03.05.2022 20:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
ще рано...треба щоб вони по ньому сьйбувались
показать весь комментарий
03.05.2022 21:05 Ответить
поки шо по ньому заходять
показать весь комментарий
03.05.2022 21:11 Ответить
Хтось мені пояснить долб...бізм цілий день польоти нашої авіації, коли почалась тривога всі сіли, не буду розкривати місце 15 хв літаку до напрямку прольота ракет до Львова....
і через годину прильоти.... причому є пілоти які досить непогано збивають крилаті ракети....

Б.... вони онлайн летіли..... в телеграм каналах всяких Трух скидали відео де пролітали ракети.... це реально повний..... Чого не можна було спробувати їх перехватити літаками....
Не знаю як на мене комусь треба дати по кашкету як мінімум підзатильник
показать весь комментарий
03.05.2022 21:00 Ответить
неможливо перехопити всі ракети,ви ж не знаєте скільки їх всього було випущено і в які цілі..
показать весь комментарий
03.05.2022 21:34 Ответить
Перехоплення статистичне
показать весь комментарий
03.05.2022 22:19 Ответить
Та я не спорю важка ціль але наприклад постійно на перехват злітає пара, то ж можна 2 пари виділити на чергування саме в ці дні тим більшеше що амери попереджали ще 2 дня назад про масований удар по залізницям...

Якщо вони втратили ракети з видимості через низьку висоту то ж можливо слідкувати за телеграмом де діляться відеом польоту ракет або взагалі бота зробити де люди будуть скидати геолокацію з відеом..
показать весь комментарий
03.05.2022 23:01 Ответить
тут треба чогось на кшталт спітфайра, а їх віддавна вже нема )

це якщо якомусь мудрагелеві дуже закортить збивати крилаті ракети за допомогою літаків
показать весь комментарий
03.05.2022 21:36 Ответить
в мої області всі збили саме літаками це так якимось мудрагелям для розвитку.....
показать весь комментарий
03.05.2022 22:49 Ответить
а область? какая?
показать весь комментарий
04.05.2022 08:32 Ответить
Надо дать ответ со орудий которое есиь ВСУ! СЛАВА ВСУ!
показать весь комментарий
03.05.2022 21:02 Ответить
Хоч би не по складах зі зброєю... Нею ще тварюк вбивать
показать весь комментарий
03.05.2022 21:03 Ответить
4 прилета, так у орков скоро ракеты закончатся
показать весь комментарий
03.05.2022 21:03 Ответить
Де це кляте пво? Ще *** скажіть, ракета летіла по траекторії, що збити не можна. За то на смартфон встигають зняти як летить!
показать весь комментарий
03.05.2022 21:04 Ответить
Пво? Може дороги?
показать весь комментарий
03.05.2022 21:17 Ответить
Я не розумію,чому ракети пролетіли через всю Україну, і не були збиті.Чи так було задумано.
показать весь комментарий
03.05.2022 21:04 Ответить
Идите жарить каклеты, от Львова до Белорус ии рукой подать.
показать весь комментарий
03.05.2022 21:21 Ответить
Просто мало маємо систем ППО.Що б добре прикрити такі великі простори країни потрібно в десять разів більше того,що є зараз.Якщо ракети на великій висоті летять то можна збити тільки системою С300(радіус дії 75км );С125-40км;Бук М1-32км.
показать весь комментарий
03.05.2022 21:27 Ответить
Мабуть роз'їбали все ж таки склади зі зброєю, яку так старанно дєрьмачок щільно поскридував в одному місці, слідкував, щоб майже не поступала на фронт, і координати на кремль скинув особисто А завтра підуть домовлятися і казати: все зброї тепер ніякої нема, ось так, здайомся.
показать весь комментарий
03.05.2022 21:08 Ответить
Чувак успокойся, сейчас никто не складирует оружие, тем более возле Львова…
показать весь комментарий
03.05.2022 21:13 Ответить
Никакой склад не раз@ли -электроподстанции две-садовой отписался
показать весь комментарий
03.05.2022 21:23 Ответить
Любите підтасовувати факти? Чи просто подобається шоколад?
показать весь комментарий
03.05.2022 22:42 Ответить
он любит асфальт
показать весь комментарий
04.05.2022 08:35 Ответить
Пока не начнут наносить ответные удары по территории России и Беларуси ничего не изменится. ***** понимает только силу. Нет ответки будут и дальше потихоньку уничтожать инфрастуктуру городов.
показать весь комментарий
03.05.2022 21:20 Ответить
Хто відповідає за те що ми не атакуємо сраний Крим?! Півтори години по всій Україні тривога! З десяток міст попадання ! Де ***** отвєтка, де ППО? Зелена гнида спеціально робить вигляд що Криму не існує? Зато довбані ракети звідти чудово існують! Зрівняти гадюшник Севастополь не те що з землею, з морем!!!! І буде спокій і Львову і Одесі і Долинський і Києву !!!
показать весь комментарий
03.05.2022 21:20 Ответить
Зелені гниди - ось вам відповідь абсолютно на всі питання.
показать весь комментарий
03.05.2022 21:33 Ответить
***...............ть в"їбало два рази. Над моїм будинком просвистіло дві!
показать весь комментарий
03.05.2022 21:25 Ответить
Левандівка...бачив сам...
показать весь комментарий
03.05.2022 21:40 Ответить
То наверное взрываются склады со всем западным оружием. Почему оно до сих пор на складах и кто дал координаты россиянам нужно спросить у Ермака. Он один заменяет 100 российских БТГ по эффективности работы в тылу Украины. В то время как Зеленский отвлекает остальных пафосными выступлениями в прямом эфире, он скорее не Президент а пресс секретарь Ермака. Медийный блогер по факту.
показать весь комментарий
03.05.2022 21:28 Ответить
Не пий більше бабусині ліки від глаукоми.
показать весь комментарий
03.05.2022 22:43 Ответить
Трансформатор так взриваться високовольтний там масла багато..... і чорний дим.. підстанцію долбанули
показать весь комментарий
03.05.2022 23:07 Ответить
Они целый день бьют по железнодорожке чтобы оружие тяжёлое к нам не поступило.
показать весь комментарий
04.05.2022 00:53 Ответить
чого доіпались до ППО...80 % збивають...
показать весь комментарий
03.05.2022 21:39 Ответить
**** , 80% сбили ? скільки ж їх тоді летіло ?
показать весь комментарий
03.05.2022 22:41 Ответить
збивають...а не збили наразі!
не кіпішуй...
показать весь комментарий
03.05.2022 23:00 Ответить
ну ніфіга собі...
де коменти...цензура чи модер заторможений
показать весь комментарий
03.05.2022 21:50 Ответить
ну так , як посміли холопи правду писати , та свіжепредставленний ?
показать весь комментарий
03.05.2022 22:45 Ответить
ну що ж , ординці самі просять

Щоб їх парад останнім був

вони всю Україну сьогодні обстріляли

Наша черга 9 травня один раз лупанути так

Щоб почули на Уралі .......
показать весь комментарий
03.05.2022 21:56 Ответить
На мирняк не упала? Обломки после ППО? Вот и хорошо. В поле просто 7млн вечнозелёных и упало. А 2млн за противоракетную ракету экономии
показать весь комментарий
03.05.2022 22:00 Ответить
Щось наше керівництво,нетой шлях торує
показать весь комментарий
03.05.2022 22:26 Ответить
Чи розгортаються нові частини та з'єднання??
показать весь комментарий
03.05.2022 22:29 Ответить
А сраный мост стоит. А руссотвари по нему ракеты в Крым прут... Нам, что, так сцыкотно?
показать весь комментарий
03.05.2022 22:34 Ответить
Чем ты его уничтожишь? Гневными комментами из цензора?
показать весь комментарий
03.05.2022 23:31 Ответить
У нас ещё нет ракет такой дальности.Нам чем его бомбить???Соплями?Будут ракеты и мост тогда достанем.
показать весь комментарий
04.05.2022 00:55 Ответить
Украина никогда не будет жечь нефтебазы , склады, заводы, мосты в раше - братья , пусть убивают наших детей и женщин, ну нельзя стрелять по территории раши. Если будет так дальше , то мы проиграем. Трусы всегда проигрывают. Мы проиграем с лучшими в мире воинами , сильнее и доблестнее нет в мире ,но они нас ухерачат не получая ничего в ответ. НУЖННО превратить их поганую жизнь в ужас , в Мариуполь , у них все должно гореть , по другому у на будут проблемы и мы перестанем себя уважать - будем тупо смотреть как нас убивают. Без потерь гражданского населения войн не бывает и не было - в раше тоже должны гибнуть гражданские и в Белгороде и в Москве , нужно забыть иллюзии. Враг всегда был хорошим - только мертвым. Мы издеваемся над своим народом- как только мы их будем бомбить - они по другому будут мыслить.
показать весь комментарий
04.05.2022 06:58 Ответить
не истери