8900 посетителей онлайн
1 978 39

Вероятность распространения обезьяньей оспы в Украине очень мала, - Кузин

віспа

По состоянию на сегодняшний день ни одного случая обезьяньей оспы на территории Украины не зафиксировано.

Об этом сообщил главный санитарный врач Игорь Кузин, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

"По состоянию на сегодняшний день в Украине случаев заболевания обезьяньей оспой нет. Для того, чтобы инфицироваться, нужен длительный контакт с больным человеком. И это довольно маловероятно, учитывая, что сейчас туристических маршрутов достаточно ограниченое количество", - пояснил он.

Топ комментарии
+10
показать весь комментарий
24.05.2022 11:43 Ответить
+6
Зато велика імовірність розікрасти допомогу ЕС на армію під шумок чергової "пандемії"
показать весь комментарий
24.05.2022 11:40 Ответить
+6
О вилізло, лайно.... Де дівся ковід після 24 лютого, не хочеш людям розповісти?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
помиляєтеся, мавп (особливо у владі) БЕЗЛІЧ
показать весь комментарий
24.05.2022 11:33 Ответить
Обезьяны уже захватили восток и юг❗П р о с н и т е с ь💥
показать весь комментарий
24.05.2022 11:36 Ответить
то не мавпи, то навіть не тварюки, немає для них слів(
показать весь комментарий
24.05.2022 11:39 Ответить
да и в киеве их навалом...
показать весь комментарий
24.05.2022 11:40 Ответить
показать весь комментарий
24.05.2022 11:43 Ответить
Инфа сотка?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:33 Ответить
Але "вакцини" вже закуплені і чекають
показать весь комментарий
24.05.2022 11:34 Ответить
А Шуфрич ?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:35 Ответить
А буряти?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:38 Ответить
Да ладно... Как насчет арахламидии?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:38 Ответить
А как на счет шашлычков?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:39 Ответить
коротше мийте руки, поливайте кип"ятком ягоди, фрукти і овочі, закривайте від мух продукти і посуд, перетирайте ручки дверей спиртом, можна навіть з милом умити продукти з магазину ті що упаковані. Йде війна, в полях купа трупів, за кожною мухою услідкувати неможливо, пильнуйте дітей. В Світі і крім мавп"ячої оспи повно небезпечних хвороб.
показать весь комментарий
24.05.2022 11:39 Ответить
Теж саме і я хотів написати.Просто мої думки прочитав!
Згоден! Елементарні правила гігієни ніхто не відміняв!

А TV України вже почало розганяти цю тему. Вони *******
пороти всіляку херню , обсосувати розмови про то як
миша в церкві обісралася!
показать весь комментарий
24.05.2022 13:05 Ответить
Зато велика імовірність розікрасти допомогу ЕС на армію під шумок чергової "пандемії"
показать весь комментарий
24.05.2022 11:40 Ответить
Так а шо - у Колі Катлєти бабки вже закінчуються по львівським кафешкам воювати з біфштксами,
у інших слуг також, це ж форс мажор, чи просто мажори.
показать весь комментарий
24.05.2022 11:46 Ответить
Хуже кацапских ымперских свиней заразы нет!
показать весь комментарий
24.05.2022 11:44 Ответить
кип"ятком - окропом, а так усе вірно

трупів москалів побільше, наших поменше (краще взагалі без наших...)
показать весь комментарий
24.05.2022 11:44 Ответить
Як що мавпяча віспа це нова назва БонеВтіка, то Україна вже захворіла давненько
показать весь комментарий
24.05.2022 11:44 Ответить
а я всё ждал, когда же они про оспу вспомнят. Все ж таки почти 40 лет прошло с тех пор, как поставили последнюю прививку от оспы, считай половина населения земного шара перед оспой не защищена. Ну вот и вспомнили).
показать весь комментарий
24.05.2022 11:47 Ответить
Моему брату нету 40, но у него есть прививка
показать весь комментарий
24.05.2022 11:59 Ответить
С 87 вроде прекратили прививать в связи с полным уничтожением заболевания. Точно не вспомню, но что-то около 40 лет, может 35
показать весь комментарий
24.05.2022 14:10 Ответить
О вилізло, лайно.... Де дівся ковід після 24 лютого, не хочеш людям розповісти?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:47 Ответить
Вчора знайома ходила до сімейного лікаря (Київ), лікар каже, що за тиждень вже 5 поклали у лікарню з ковідом.
показать весь комментарий
24.05.2022 12:31 Ответить
Кацапи - навіть не чашки Петрі, а ходячі унітази Петрі, ходячі субстрати для будь-яких вирісів - скільки вже товкуться в Україні. Який ще "потрібний тривалий контакт з хворою" нечистю?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:50 Ответить
*вірусів
показать весь комментарий
24.05.2022 11:53 Ответить
про короновирус тоже поначалу ржали....
показать весь комментарий
24.05.2022 11:53 Ответить
стоишь в очереди за курточкой?
показать весь комментарий
24.05.2022 11:59 Ответить
ПНХ со своим коронАвирусом
показать весь комментарий
24.05.2022 12:01 Ответить
Бігом надягай маску. І на дупу також, щоб посилити безпеку!
показать весь комментарий
24.05.2022 12:02 Ответить
Это тот, эпидемия которого 24 февраля закончилась во всём мире?

Все живут обычной жизнью - где твой коронавирус, баран?
показать весь комментарий
24.05.2022 12:07 Ответить
Они от него ещё осенью в 5-й раз побегут колоться.
показать весь комментарий
24.05.2022 12:33 Ответить
На жаль, не в усьому.
показать весь комментарий
25.05.2022 09:00 Ответить
Людям до 1977року народження нічого не загрожує.Вони щеплені від натуральної віспи і мають стійкий імунітет.Та й зробити вакцину- не проблема.Технологія є.
показать весь комментарий
24.05.2022 12:19 Ответить
Значить буде капець! Те саме чули від зелених про Коронавірус - "Нє напрягайтєсь!". І ще десь про щось подібне чув. Перед 24.02.22
показать весь комментарий
24.05.2022 12:38 Ответить
***** мала, в нас 73% популяції вже зе-макакі
показать весь комментарий
24.05.2022 13:54 Ответить
В Україні зараз більша біда: московська чума. Європі треба терміново приймати міри поки та зараза не розійшлась по світу.
показать весь комментарий
24.05.2022 14:51 Ответить
Судячи з неадекватних коментарів антиковідників то абізянья віспа вже лютує.
показать весь комментарий
25.05.2022 09:19 Ответить
Незрозумів... . А,земавпятник??? Ідеальне середвище для культивування будь,якої пошесті