10489 посетителей онлайн
16 196 59

Кубраков оценил стоимость перехода на евроколею

залізниця

Министр инфраструктуры Александр Кубраков сказал, что перевод одной железнодорожной линии на стандарт ЕС будет стоить от 2 до 3 миллиардов долларов.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает Экономическая правда со ссылкой на FT.

И при этом, по его словам, требуются дополнительные инвестиции для увеличения пропускной способности на пограничных переходах.

Как сообщалось, Украина начнет поэтапное строительство узкой европейской колеи, чтобы соединить свою железную дорогу с европейской. Операционный директор Укрзализныци Вячеслав Еремин отмечал, что смена колеи – "это дорого, долго и сложно, но необходимо". По его словам, рассматриваются следующие этапы: Львов-Киев, Львов-Одесса, Львов-Кривой Рог.

Топ комментарии
+15
в порівнянні з тими коштами, котрі "зе" влада заасвальтувала для швидкого наступу рашиста- дрібниці
показать весь комментарий
04.06.2022 20:30 Ответить
+12
від 2х до 3х....кажи зразу 23
показать весь комментарий
04.06.2022 20:30 Ответить
+8
Це потрібно було робити ще з 14 року.
показать весь комментарий
04.06.2022 20:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а пофарбуй всі вокзали в рожевий .. дебіл
показать весь комментарий
04.06.2022 20:23 Ответить
Агов, фахівці! А чи можливо зробити гібридну колію з однією подвійною рейкою, щоб могли ходити й такі, й такі поїзди? На стрілках можна якось зробити?
показать весь комментарий
04.06.2022 20:24 Ответить
Вікіпедія - не фахівець, але в неї є https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BC%D1%96%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%8F суміщена колія / https://en.wikipedia.org/wiki/Dual_gauge dual gauge railway
показать весь комментарий
04.06.2022 20:40 Ответить
можна все, але чи доцільно?
рахувати треба, а не гаслами кидатися!
показать весь комментарий
04.06.2022 21:02 Ответить
зробити можна але це все одно що будувати нову колію. Виграшу ні в часі ні в грошах немає.
Якби я був міністром я би терміново проклав європейську колію до Києва з вантажними терміналами по крупних станціях на шляху. Це дало би можливість накрити більшу частину України вантажними операціями на вузькій колії. А вже потім планово, роками переходити на цю колію скрізь. Тут треба розуміти що проблема не вичерпується колією. Рухомий склад теж треба переобладнувати на цю ж колію. Я не знаю чи наш рухомий склад проходить по габариту на європейській колії. Якщо ні, то це мрак
показать весь комментарий
04.06.2022 21:14 Ответить
показать весь комментарий
04.06.2022 22:33 Ответить
Гладко било на бумагє да забилі про оврагі. На думку картинці показана колія з дерев'яними шпалами. Можна легко порахувати скільки їх треба і відповідно скільки треба зрубати дерев. Зараз колія на залізобетонних шпалах, а на них подібний номер не вийде - треба виготовляти нові шпали відповідної конструкції і перекладати колію. Це що стосується колії. А як у цьому випадку виглядає стрілочний перевод, я навіть не уявляю
показать весь комментарий
04.06.2022 23:52 Ответить
це так на вузькому мосту....за мостом картина інша...і її уявити можна
показать весь комментарий
05.06.2022 06:23 Ответить
Це потрібно було робити ще з 14 року.
показать весь комментарий
04.06.2022 20:26 Ответить
В 14 році державна казна була з"їдена риговськими пацюками
показать весь комментарий
04.06.2022 20:51 Ответить
не вгадав...ще із 91-го
показать весь комментарий
05.06.2022 06:00 Ответить
Навіщо, ми не транзитна держава в Європі. Британці, іспанці, фіни якось живуть.
показать весь комментарий
04.06.2022 20:26 Ответить
Ми не транзитна, але ми дуже зацікавлені в більш швидкий логістиці. А перехід з однієї колії на вужчу це час! Час, якого не вистачає.
показать весь комментарий
04.06.2022 20:53 Ответить
ну то зробити окрему колію для вантажних перевезень і підвести туди вантажні термінали. цього достатньо
показать весь комментарий
04.06.2022 22:55 Ответить
До чого тут Британія? 😟

До чого тут Іспанія, коли найкращі потяги там ходять саме по колії 1435 мм?
показать весь комментарий
04.06.2022 21:01 Ответить
від 2х до 3х....кажи зразу 23
показать весь комментарий
04.06.2022 20:30 Ответить
Ага, нефіговий такий відкатик він собі намалював у ярд баксів. 😁
показать весь комментарий
04.06.2022 21:22 Ответить
в порівнянні з тими коштами, котрі "зе" влада заасвальтувала для швидкого наступу рашиста- дрібниці
показать весь комментарий
04.06.2022 20:30 Ответить
Дороги поделали, давай в железку ударим. Бабло отобьем.
показать весь комментарий
04.06.2022 20:39 Ответить
а якщо трохи менше красти, то буде в 10 разів дешевше
показать весь комментарий
04.06.2022 20:42 Ответить
Я так понимаю, что старая колея, там где будет проложена узкая , будет демонтирована. Как при этом будут ходить популярные зимой в мирное время поезда напр. из Киева на Прикарпатье (Буковель)? С пересадками или сменой колесных пар? А как удобство пассажиров внутри страны? Или главное - уподобиться Европе для интуристов, а свои могут и потерпеть?
показать весь комментарий
04.06.2022 20:46 Ответить
1435 мм -- це не вузька колія.

Вона буде йти від Києва до Буковеля. Про яке переставляння пар Ви говорите?
показать весь комментарий
04.06.2022 21:02 Ответить
Из Украины от Мостиска до Пшемышля шло две колии. Одна европейская , а другая российская. До 1917 года часть Польши входила в
состав России, по этому и оставили в Польше этот участок.
показать весь комментарий
04.06.2022 20:47 Ответить
Немає ніякого пшемисля, є Перемишль! Ще раз Перемишль. Ти ж не називаєш Київ - кійов
показать весь комментарий
04.06.2022 21:05 Ответить
***** це треба під час війни?
показать весь комментарий
04.06.2022 20:48 Ответить
щоб не було такої ситуації, як зараз з зерном, звичайно треба мати вихід на порти євросоюзу...і у балтійському і у чорному морі..
євроколія з румунії до польщі через чернівці, франківськ,львів може вирішити цю проблему...її може збудувати євросоюз своїм коштом...
а україні залишиться збудувати вздовж неї термінали по накопиченню, збереженню і навантаженню товарів - зерна, рудного окатиша, металу та інше
показать весь комментарий
05.06.2022 06:19 Ответить
Дирижабли нью-васюки---франкфурт на Майне каждый полетят!
показать весь комментарий
04.06.2022 20:52 Ответить
А що робити з Метро та трамваем ? Там стара россійська.
показать весь комментарий
04.06.2022 20:53 Ответить
А нафіга трамваєм їздити у Берлін?!
показать весь комментарий
04.06.2022 21:14 Ответить
Кубраков, а що робить афганец Найем в ваших замах ? Людина без спец освіти , пистун одним реченням
Він гадить Українцям по закупці авто з нульовою растоможкою
Як давно він був нищим журналістом , а зараз їздить на джипах І ГАДИТЬ УКРАІНЦАМ


Найема у відставку , або самі ідіть у відставку разом з Найемом
показать весь комментарий
04.06.2022 20:55 Ответить
От не засне сволота, допоки схемку не виліпить! Просто як Бандюкович в ході дискусії про Еуроінтеґрацію України: "Як дасте 160млрд, то згодимося і "покриємо" всі ризики і виклики наших смердючих злодійських ненажерливих нещасних ніяких сутностей.
показать весь комментарий
04.06.2022 20:56 Ответить
Щось думається, що то навіть не Боневтік Ботут то вимислив, йому не дано...
показать весь комментарий
04.06.2022 20:59 Ответить
Далі курви будують "повітряні замки", та вспокойтеся нарешті, треба Рашку спочатку перемогти.
показать весь комментарий
04.06.2022 21:00 Ответить
Біля кацапського кордону неповинно бути не суміщених не кацапських ширин колії.
показать весь комментарий
04.06.2022 21:02 Ответить
Перехід на євроколію є життєво необхідним . Тільки повний дибіл чи кацапський диверсант може з цим непогоджуватись .
показать весь комментарий
04.06.2022 21:06 Ответить
Я не спец в этой области, но более широкая колея, по идее кажется более устойчивой при поворотах и вообще лучше для грузоперевозок.
С другой стороны, выбор сделан. И поэтому лучше это один раз пережить и не мучиться со старым парком вагонов с сомнительным качеством. Стандартизация тоже экономит кучу средств со временем. Тем более, что враг сосед останется, и никуда не денется, даже после Победы.
Поэтому важнее иметь единую транспортную систему с нашими друзьями, чем с врагом.
показать весь комментарий
04.06.2022 21:06 Ответить
"более устойчивой при поворотах" - при каких поворотах? там разница в 9 см, или 5,8%
показать весь комментарий
05.06.2022 01:37 Ответить
На 8,5 см, якщо точніше. До речі, рекорд швидкості для звичайних "залізок" встановлений саме на колії 1435 мм, у Франції: потяг розігнали до 574 км/год. Це до ремарки про стійкість.
показать весь комментарий
05.06.2022 01:43 Ответить
Если подряд поручить полякам или туркам, они скажут точную смету.
И дадут гарантию.
показать весь комментарий
04.06.2022 21:07 Ответить
турки пойдут вслед за рузским кораблем! они заняты - хомячат ворованное украинское зерно!
показать весь комментарий
05.06.2022 02:04 Ответить
туркам саме ніколи.

5 травня 2022, 13:21 https://minfin.com.ua/2022/05/05/84905337/ Читать на русском

Інфляція в Туреччині виросла до 70%

Річна інфляція в Туреччині виросла до 69,97%, перевищивши прогнози. Рекордний за двадцять років ріст цін спричинений російсько-української війною та подорожчанням енергоносіїв та сировини після обвалу ліри у 2021, https://www.reuters.com/world/middle-east/turkeys-inflation-surges-20-year-high-70-april-2022-05-05/ пише Reuters.(с)
показать весь комментарий
05.06.2022 14:13 Ответить
Якісь рагульні плани у зебілів. А якже центр Східної України? Логічно будувати дорогу Львів-Київ-Харків. Про кривий ріг я взагалі промовчу - це лютий треш. Львів - Дніпро з перспективою до українського Донецька. Так само має бути - Київ - Одеса- Сімферополь
показать весь комментарий
04.06.2022 21:12 Ответить
її навіть у київ пасажирів возити не треба...
а саме для металу, рудного окатиша та металу...
тобто в україні мають бути термінали де вантажитимуть ці товари для європи, та у балтійські дунайські порти, і зараз, поки така ситуація на чорнім морі..і на майбутнє
тобто до харкова її не треба також..зерно до терміналів в україні можна довезти так само, як довозять зараз
а з києва до сімферополя через одесу взагалі неможливо доїхати, навіть зараз
показать весь комментарий
05.06.2022 06:12 Ответить
Крок за кроком це треба зробити.
показать весь комментарий
04.06.2022 21:15 Ответить
Таааак, зє-кодло знову буде ******* гроші. "Павзросламу"
показать весь комментарий
04.06.2022 21:16 Ответить
Для держави - це невеликі гроші. А от прибуток в майбутньому буде суттєвий.
показать весь комментарий
04.06.2022 21:20 Ответить
Навіщо переходити на колії двохсотрічної давнини?
показать весь комментарий
04.06.2022 21:23 Ответить
Зросійщине прізвище.
показать весь комментарий
04.06.2022 21:30 Ответить
В первую очередь это вопрос безопасности.Если русня опять полезет в Украину с разных направлений, то в случае захвата ж/д узлов они спокойно поставят свои поезда и будут гонять ими из рашки оружие и боеприпасы.С узкоколейкой такое уже не прокатит.А вообще все ж/д колии соединенные с белорашкой и рашкой нужно демонтировать минимум на 50 километров вглубь.
показать весь комментарий
04.06.2022 22:07 Ответить
Саме так. А замість них зробити рокадну 1435-мм колію вздовж всього кордону, від Шацьких озер до Новоазовська. І не просту, а укріплену чимось. Щоб в разі нападу вздовж кордону можна було швидко переміщуватися.
показать весь комментарий
05.06.2022 01:45 Ответить
"однієї залізничної лінії"

"однієї" - это количество или в смысле "тільки залізничної лінії"?
показать весь комментарий
04.06.2022 22:40 Ответить
Це справді дороговартісне питання - перехід на європейську колію,(і немаленьке у часовому вимірі) а при наявному рівні корупції в УЗ його реалізація взагалі може вилитись у астрономічну суму і десятки років "великогокрадівництва".🤔 Але це важливе питання окрім економічного і логістичного для України має ще левову частину БЕЗПЕКОВОГО сенсу. Саме такі системні( як і від'єднання від єдиної енергосистеми з парашею )рішення є частиною того самого "європейського валу" - а не отой ганебний корупційний паркан сєні кроліка🤓. Незалежність від параші має бути ПОВНОЮ - в усіх вимірах: політичному, економічному, енергетичному та логістичному!
показать весь комментарий
04.06.2022 23:13 Ответить
Цей довбойоб взагалі повинен мовчати.
показать весь комментарий
04.06.2022 23:34 Ответить
ХЙНЯ ! АХМЕТОВ МОЖЕТ ЗАПЛАТИТЬ !)
показать весь комментарий
05.06.2022 03:06 Ответить
Если бы у нас была евроколея кацапы бы отсосоли использовать наши ЖД...вот что давно надо было менять.
показать весь комментарий
05.06.2022 08:55 Ответить
БРЕШЕТ! Гораздо на порядки дешевле и это окупится (надо преходить уже сейчас)!
показать весь комментарий
05.06.2022 08:58 Ответить
Баланс:
1. Перехід на євроколею-2 млрд.
2. Інщі витрати-1млрд.
Ітого: ...................4,5млрд.
показать весь комментарий
05.06.2022 11:36 Ответить