10587 посетителей онлайн

За ответ России пришлось заплатить, но НАТО объединена как никогда, - Байден

байден

Президент США Джо Байден заявил, что государства НАТО отдавали себе отчет в цене, которую им придется заплатить за санкции против России, но остались объединенными.

Об этом Байден заявил в Испании, куда прибыл для участия в саммите НАТО, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Украинскую правду".

"Когда мы согласились, что будем отвечать, мы признали, что это будет цена для наших народов в контексте наших антироссийских санкций, но люди объединились", - сказал Байден.

По его словам, спустя более четырех месяцев войны России против Украины "НАТО объединена больше, чем когда-либо прежде", и НАТО "готова встретить угрозы российской агрессии".

Байден назвал войну Путина "величайшим злоупотреблением власти со времен Второй мировой войны", отметив, что вторжение произошло несмотря на неверие многих людей в это.

Топ комментарии
+9
Неужели заплатите, как Украина платит десятками тысяч жизней, которые дороже всех денежных масс на земле?
показать весь комментарий
28.06.2022 21:29 Ответить
+9
Респект,дядько Джо, спільними зусиллями знищимо московську орду,на нівець!!!))
показать весь комментарий
28.06.2022 21:32 Ответить
+8
.
показать весь комментарий
28.06.2022 21:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Неужели заплатите, как Украина платит десятками тысяч жизней, которые дороже всех денежных масс на земле?
показать весь комментарий
28.06.2022 21:29 Ответить
nekoto uzhe spisal eti zhitja za novy asfalt
показать весь комментарий
28.06.2022 21:31 Ответить
..еще и на бутылку тебя насадят, сирожа
показать весь комментарий
28.06.2022 21:34 Ответить
не ризикуй нарватися на бан за образу модера форуму! Причому модера - т.зв. "порохобота", адекватного юзера тут.
Так що , якщо не розібрався - то вибачайся, моя тобі порада
показать весь комментарий
28.06.2022 21:37 Ответить
модера-порохобота с кацапським цифровим індексом, ага
показать весь комментарий
28.06.2022 21:46 Ответить
по секрету тобі скажу: нічого каспського там нема. А є FB-шне
показать весь комментарий
28.06.2022 21:52 Ответить
ПолиграфПолиграфович, скажи "абыр"
показать весь комментарий
28.06.2022 21:38 Ответить
я тебе прошу, не чіпай його, пробач, пройди мимо, він нормальний, в кожного з нас бувають заскоки
показать весь комментарий
28.06.2022 21:39 Ответить
які ще заскоки? зі мною все ок! але пред'являти претензії США та НАТО - це треба бути альтернативно обдарованим "порохоботом"
показать весь комментарий
28.06.2022 21:42 Ответить
а ти посиди за компом, з обов'язком вичитувати, в т.ч., як наші хлопці, люди гинуть, і реакцію пересічного юзера - сам зебілом станеш: "закройте небо"
показать весь комментарий
28.06.2022 21:46 Ответить
не треба нічого вичититувати - екосистема чудово саморегулюється
показать весь комментарий
28.06.2022 21:48 Ответить
ты настолько умный, что не знаешь значения слова "Полиграф", правда?
показать весь комментарий
28.06.2022 21:41 Ответить
На справді коли говорить артилерія санкціі це ніщо, треба вже усвідомити, що раша це не північна корея, це суміш більше 180 націй... нажаль не все так просто.
показать весь комментарий
28.06.2022 21:29 Ответить
у наты зашемление? пусть пальцы в жопу друг друг вставят
показать весь комментарий
28.06.2022 21:31 Ответить
tebe kacap - tochno vstavjat. v meste s shvabroi
показать весь комментарий
28.06.2022 21:32 Ответить
не ты, не я и тем более ни натовские педики сейчас погибаюб. это гибнут наши солдаты. так что заткни хлеборезку
показать весь комментарий
28.06.2022 21:41 Ответить
vashi rjuzke svinosabaki pustj padohnutj tam vse - rjuzke uberi svai lapi ot neskrepnovo gadzeta hvatit tut sratj.
показать весь комментарий
28.06.2022 21:47 Ответить
твои швейцарские солдаты погибают? ох как интересно
показать весь комментарий
28.06.2022 21:50 Ответить
зачем всем знать что ты мудак?
показать весь комментарий
28.06.2022 21:58 Ответить
набутылочник, а ну еще раз вскукарекни
показать весь комментарий
29.06.2022 09:02 Ответить
И главное, заплатила Украина, а не старый маразматик снявший санкции с "Северного потока".
показать весь комментарий
28.06.2022 21:31 Ответить
tak severnovo potoka 2 i tak nemae - shto eto pomenjalo ?
показать весь комментарий
28.06.2022 21:33 Ответить
Что *** поменяло? Ты *** не в курсе что происходит с 24.02 ?
показать весь комментарий
28.06.2022 21:42 Ответить
tak ti opredelis po nachalu severny potok 2 nnnado ili ne nnnado - potom delai vyseri
показать весь комментарий
28.06.2022 21:48 Ответить
Респект,дядько Джо, спільними зусиллями знищимо московську орду,на нівець!!!))
показать весь комментарий
28.06.2022 21:32 Ответить
«що вторгнення сталося попри невіру багатьох людей у це.»
Але ж в Україні хтось повинен був за посадою не смикати ромашку за пелюстки, граючись у вірю - не вірю, а керуватись наявними фактами і даними дружніх розвідок!
показать весь комментарий
28.06.2022 21:34 Ответить
ну це вже подій, що вже відбулися, не змінить.. головне не лоханутись знов наступного разу...
показать весь комментарий
28.06.2022 21:53 Ответить
Це був тонкий натяк на товсті обставини. Я маю на увазі нашого "боневтiка"
показать весь комментарий
28.06.2022 21:56 Ответить
Для того, щоб НАТО вступило у війну проти лептєстану, то потрібно юридично визнати на всіх міжнародних панелях (ООН, ОБСЄ, Євросоюз, і НАТО в т.ч.) і записати в установчих документах, що ця нині існуюча мокшанська ********* є тоталітарною, диктаторською, агресивною, фашиською і рашиською країною; що вона є країною-терористом і такою, яка не має права існувати в цивілізованому світі.
показать весь комментарий
28.06.2022 21:34 Ответить
e shvidshy variant - kacapi dolzhni pulnutj kuda to - ne tuda....
показать весь комментарий
28.06.2022 21:38 Ответить
з ***** станеться... Але це варіант непевний.
показать весь комментарий
28.06.2022 21:49 Ответить
.
показать весь комментарий
28.06.2022 21:36 Ответить
росіяни не слов'яни так - то. вони мордовська мокша ординська
показать весь комментарий
28.06.2022 21:40 Ответить
Не всі мокша,є ще ерзя!!!))
показать весь комментарий
28.06.2022 22:00 Ответить
Старый маразматик,хватит трепаться,дай лучше системы про.
Толку больше будет,чем от твоего "ля ля тополя"
показать весь комментарий
28.06.2022 21:37 Ответить
"Старый маразматик" сейчас послушает твой ****** - и положит тебе хер на воротник!

После чего остаток жизни ты проведешь на Колыме, валя лес для кацапов!
показать весь комментарий
28.06.2022 21:44 Ответить
Але якщо для вас він старий маразматик, то для нас він президент Америки. Системи про він уже дав і підписав про це указ. Якщо ви не читаєте новини, то нічого херню тут постити.
показать весь комментарий
28.06.2022 22:00 Ответить
НАТО захистять, а Україну - ну для збереження обличчя будуть по 4 хімарси раз в місяць давати, щоб не казали що взагалі кинули... а по суті... кидайтесь асфальтом
показать весь комментарий
28.06.2022 21:42 Ответить
PVO dast NASAMS oni ocen xorosyje,ecio nemci i francuzi po 6 samoxodnix ****** takze,tex sto polucili oni takze otlycnyje.1 nemeckaja ******a zdelajet tu ze rabotu kak 5 kacapskix
показать весь комментарий
28.06.2022 21:56 Ответить
Байден назвав війну Путіна "найбільшим зловживанням влади з часів Другої світової війни", відзначивши, що вторгнення сталося попри невіру багатьох людей у це.

Шефу своєму, "голубу миру", подзвони і запитай, якого біса він перезавантаження запускав, не встиг до влади прийти. І якого ви обоє в 2014 нюняли ?

Чому ж допустили всі разом, вумні-превумні, таке зловживання ?
показать весь комментарий
28.06.2022 21:43 Ответить
Пиз*ець, тобто Ви допустили розкрадання і розбродаж військоажвого потенціалу України, допустили створення олігархічної держави, сприймаєте корупцію як звичайне явище, дозволяли собі не ходити на вибори і т.д. а Байден винен?! Подякуйте, якби не ЗСУ, свідомі громадяни, Байден і союзники - ви б уже готувалися до нової реальності, і звичайно, що ніхто за нас робити нічого не буде, в тому числі здобувати незалежність. ( сам дуже сподіваюсь на таку дорогу, можливо ми поборемо війська союзників поруч з ЗСУ, та частково вони вже є - добровольці, спецпризначенці, агенти ЦРУ з розвід даними, інструктори і т.п.
показать весь комментарий
28.06.2022 23:12 Ответить
поборемо=побачимо ?
показать весь комментарий
29.06.2022 03:02 Ответить
Так))
показать весь комментарий
29.06.2022 15:13 Ответить
да уж...велика цена - зализа дать...и то? для даунов европейских (америкосы трохи подальше им как бы...там на другом берези озера хто то копья кидае)...а вот европе треба жопой шевелить в режиме ультра, а не на первой скорости...
показать весь комментарий
28.06.2022 21:44 Ответить
Так і є, нато підсилюється, воєнні бюджети збільшуються, західні країни об'єднались навколо США, росія викидається з західного ринку енергоресурсів, плюс дві нейтральні країни першого світу в нато. Ну і на закуску, турція погодилась на вступ фінляндії і швеції, це сигнал що скоро почнеться ще більший 3.14здец, дуже скоро нападуть білоруси, а китай нападе не тайвань.
показать весь комментарий
28.06.2022 21:46 Ответить
Пощастило нам із цим дідом
показать весь комментарий
28.06.2022 21:49 Ответить
Ты хотел *****-Трампа?
показать весь комментарий
28.06.2022 21:51 Ответить
Турция согласилась отменить вето (https://www.presidentti.fi/en/news/statement-by-president-the-republic-of-finland-sauli-niinisto-on-28-june-2022/) на вступление в НАТО Швеции и Финляндии

Канцелярия президента Эрдогана сообщила, что Швеция и Финляндия взяли на себя обязательство не поддерживать курдов.

Дорога в НАТО для финнов и шведов открыта.

Инсайдер UA (https://t.me/joinchat/AAAAAFCg99bpFf62A_f3yA)| Подписаться (https://t.me/joinchat/AAAAAFCg99bpFf62A_f3yA)
показать весь комментарий
28.06.2022 21:50 Ответить
Инсайдер UA - кацапский телеграм-канал
показать весь комментарий
28.06.2022 21:54 Ответить
Ідіть ви в жопу, патріоти херові. Деруть цю бідну країну на шматки, суки. Сидять і серуть , серуть серуть ...що мені робити з вами, *******, уб'юсь піду, нахрен
показать весь комментарий
28.06.2022 22:01 Ответить
Спочатку Європа «була об'єднана як ніколи», потім почали чудіть, кожний за своє. Тепер НАТО «об'єднане як ніколи». А хто на вас нападає? «Ми перевернем небо і землю»-4 ПЗРК із ракетами середньої дальності, щоб не пуляти по рашке. Тепер знов «об'єднані як ніколи проти російської агресії». Щось мені гізрозуміло, буде допомога чи ні? Може знов якійсь «мінськи домовленості»?
показать весь комментарий
28.06.2022 23:17 Ответить