9586 відвідувачів онлайн
8 584 52

За відповідь Росії довелося заплатити, але НАТО об’єднана як ніколи, - Байден

байден

Президент США Джо Байден заявив, що держави НАТО усвідомлювали ціну, яку їм доведеться заплатити за санкції проти Росії, але залишились об’єднаними.

Про це Байден заявив у Іспанії, куди прибув для участі у саміті НАТО, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

"Коли ми погодились, що будемо відповідати, ми визнали, що за це буде ціна для наших народів у контексті наших антиросійських санкцій, але люди об’єдналися", - сказав Байден.

За його словами, через понад чотири місяці війни Росії проти України "НАТО об’єднана більше, ніж будь-коли раніше", і НАТО "готова зустріти загрози російської агресії".

Байден назвав війну Путіна "найбільшим зловживанням влади з часів Другої світової війни", відзначивши, що вторгнення сталося попри невіру багатьох людей у це.

Топ коментарі
+9
Неужели заплатите, как Украина платит десятками тысяч жизней, которые дороже всех денежных масс на земле?
показати весь коментар
28.06.2022 21:29 Відповісти
+9
Респект,дядько Джо, спільними зусиллями знищимо московську орду,на нівець!!!))
показати весь коментар
28.06.2022 21:32 Відповісти
+8
.
показати весь коментар
28.06.2022 21:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Неужели заплатите, как Украина платит десятками тысяч жизней, которые дороже всех денежных масс на земле?
показати весь коментар
28.06.2022 21:29 Відповісти
nekoto uzhe spisal eti zhitja za novy asfalt
показати весь коментар
28.06.2022 21:31 Відповісти
..еще и на бутылку тебя насадят, сирожа
показати весь коментар
28.06.2022 21:34 Відповісти
не ризикуй нарватися на бан за образу модера форуму! Причому модера - т.зв. "порохобота", адекватного юзера тут.
Так що , якщо не розібрався - то вибачайся, моя тобі порада
показати весь коментар
28.06.2022 21:37 Відповісти
модера-порохобота с кацапським цифровим індексом, ага
показати весь коментар
28.06.2022 21:46 Відповісти
по секрету тобі скажу: нічого каспського там нема. А є FB-шне
показати весь коментар
28.06.2022 21:52 Відповісти
ПолиграфПолиграфович, скажи "абыр"
показати весь коментар
28.06.2022 21:38 Відповісти
я тебе прошу, не чіпай його, пробач, пройди мимо, він нормальний, в кожного з нас бувають заскоки
показати весь коментар
28.06.2022 21:39 Відповісти
які ще заскоки? зі мною все ок! але пред'являти претензії США та НАТО - це треба бути альтернативно обдарованим "порохоботом"
показати весь коментар
28.06.2022 21:42 Відповісти
а ти посиди за компом, з обов'язком вичитувати, в т.ч., як наші хлопці, люди гинуть, і реакцію пересічного юзера - сам зебілом станеш: "закройте небо"
показати весь коментар
28.06.2022 21:46 Відповісти
не треба нічого вичититувати - екосистема чудово саморегулюється
показати весь коментар
28.06.2022 21:48 Відповісти
ты настолько умный, что не знаешь значения слова "Полиграф", правда?
показати весь коментар
28.06.2022 21:41 Відповісти
На справді коли говорить артилерія санкціі це ніщо, треба вже усвідомити, що раша це не північна корея, це суміш більше 180 націй... нажаль не все так просто.
показати весь коментар
28.06.2022 21:29 Відповісти
у наты зашемление? пусть пальцы в жопу друг друг вставят
показати весь коментар
28.06.2022 21:31 Відповісти
tebe kacap - tochno vstavjat. v meste s shvabroi
показати весь коментар
28.06.2022 21:32 Відповісти
не ты, не я и тем более ни натовские педики сейчас погибаюб. это гибнут наши солдаты. так что заткни хлеборезку
показати весь коментар
28.06.2022 21:41 Відповісти
vashi rjuzke svinosabaki pustj padohnutj tam vse - rjuzke uberi svai lapi ot neskrepnovo gadzeta hvatit tut sratj.
показати весь коментар
28.06.2022 21:47 Відповісти
твои швейцарские солдаты погибают? ох как интересно
показати весь коментар
28.06.2022 21:50 Відповісти
зачем всем знать что ты мудак?
показати весь коментар
28.06.2022 21:58 Відповісти
набутылочник, а ну еще раз вскукарекни
показати весь коментар
29.06.2022 09:02 Відповісти
И главное, заплатила Украина, а не старый маразматик снявший санкции с "Северного потока".
показати весь коментар
28.06.2022 21:31 Відповісти
tak severnovo potoka 2 i tak nemae - shto eto pomenjalo ?
показати весь коментар
28.06.2022 21:33 Відповісти
Что *** поменяло? Ты *** не в курсе что происходит с 24.02 ?
показати весь коментар
28.06.2022 21:42 Відповісти
tak ti opredelis po nachalu severny potok 2 nnnado ili ne nnnado - potom delai vyseri
показати весь коментар
28.06.2022 21:48 Відповісти
Респект,дядько Джо, спільними зусиллями знищимо московську орду,на нівець!!!))
показати весь коментар
28.06.2022 21:32 Відповісти
«що вторгнення сталося попри невіру багатьох людей у це.»
Але ж в Україні хтось повинен був за посадою не смикати ромашку за пелюстки, граючись у вірю - не вірю, а керуватись наявними фактами і даними дружніх розвідок!
показати весь коментар
28.06.2022 21:34 Відповісти
ну це вже подій, що вже відбулися, не змінить.. головне не лоханутись знов наступного разу...
показати весь коментар
28.06.2022 21:53 Відповісти
Це був тонкий натяк на товсті обставини. Я маю на увазі нашого "боневтiка"
показати весь коментар
28.06.2022 21:56 Відповісти
Для того, щоб НАТО вступило у війну проти лептєстану, то потрібно юридично визнати на всіх міжнародних панелях (ООН, ОБСЄ, Євросоюз, і НАТО в т.ч.) і записати в установчих документах, що ця нині існуюча мокшанська ********* є тоталітарною, диктаторською, агресивною, фашиською і рашиською країною; що вона є країною-терористом і такою, яка не має права існувати в цивілізованому світі.
показати весь коментар
28.06.2022 21:34 Відповісти
e shvidshy variant - kacapi dolzhni pulnutj kuda to - ne tuda....
показати весь коментар
28.06.2022 21:38 Відповісти
з ***** станеться... Але це варіант непевний.
показати весь коментар
28.06.2022 21:49 Відповісти
.
показати весь коментар
28.06.2022 21:36 Відповісти
росіяни не слов'яни так - то. вони мордовська мокша ординська
показати весь коментар
28.06.2022 21:40 Відповісти
Не всі мокша,є ще ерзя!!!))
показати весь коментар
28.06.2022 22:00 Відповісти
Старый маразматик,хватит трепаться,дай лучше системы про.
Толку больше будет,чем от твоего "ля ля тополя"
показати весь коментар
28.06.2022 21:37 Відповісти
"Старый маразматик" сейчас послушает твой ****** - и положит тебе хер на воротник!

После чего остаток жизни ты проведешь на Колыме, валя лес для кацапов!
показати весь коментар
28.06.2022 21:44 Відповісти
Але якщо для вас він старий маразматик, то для нас він президент Америки. Системи про він уже дав і підписав про це указ. Якщо ви не читаєте новини, то нічого херню тут постити.
показати весь коментар
28.06.2022 22:00 Відповісти
НАТО захистять, а Україну - ну для збереження обличчя будуть по 4 хімарси раз в місяць давати, щоб не казали що взагалі кинули... а по суті... кидайтесь асфальтом
показати весь коментар
28.06.2022 21:42 Відповісти
PVO dast NASAMS oni ocen xorosyje,ecio nemci i francuzi po 6 samoxodnix ****** takze,tex sto polucili oni takze otlycnyje.1 nemeckaja ******a zdelajet tu ze rabotu kak 5 kacapskix
показати весь коментар
28.06.2022 21:56 Відповісти
Байден назвав війну Путіна "найбільшим зловживанням влади з часів Другої світової війни", відзначивши, що вторгнення сталося попри невіру багатьох людей у це.

Шефу своєму, "голубу миру", подзвони і запитай, якого біса він перезавантаження запускав, не встиг до влади прийти. І якого ви обоє в 2014 нюняли ?

Чому ж допустили всі разом, вумні-превумні, таке зловживання ?
показати весь коментар
28.06.2022 21:43 Відповісти
Пиз*ець, тобто Ви допустили розкрадання і розбродаж військоажвого потенціалу України, допустили створення олігархічної держави, сприймаєте корупцію як звичайне явище, дозволяли собі не ходити на вибори і т.д. а Байден винен?! Подякуйте, якби не ЗСУ, свідомі громадяни, Байден і союзники - ви б уже готувалися до нової реальності, і звичайно, що ніхто за нас робити нічого не буде, в тому числі здобувати незалежність. ( сам дуже сподіваюсь на таку дорогу, можливо ми поборемо війська союзників поруч з ЗСУ, та частково вони вже є - добровольці, спецпризначенці, агенти ЦРУ з розвід даними, інструктори і т.п.
показати весь коментар
28.06.2022 23:12 Відповісти
поборемо=побачимо ?
показати весь коментар
29.06.2022 03:02 Відповісти
Так))
показати весь коментар
29.06.2022 15:13 Відповісти
да уж...велика цена - зализа дать...и то? для даунов европейских (америкосы трохи подальше им как бы...там на другом берези озера хто то копья кидае)...а вот европе треба жопой шевелить в режиме ультра, а не на первой скорости...
показати весь коментар
28.06.2022 21:44 Відповісти
Так і є, нато підсилюється, воєнні бюджети збільшуються, західні країни об'єднались навколо США, росія викидається з західного ринку енергоресурсів, плюс дві нейтральні країни першого світу в нато. Ну і на закуску, турція погодилась на вступ фінляндії і швеції, це сигнал що скоро почнеться ще більший 3.14здец, дуже скоро нападуть білоруси, а китай нападе не тайвань.
показати весь коментар
28.06.2022 21:46 Відповісти
Пощастило нам із цим дідом
показати весь коментар
28.06.2022 21:49 Відповісти
Ты хотел *****-Трампа?
показати весь коментар
28.06.2022 21:51 Відповісти
Турция согласилась отменить вето (https://www.presidentti.fi/en/news/statement-by-president-the-republic-of-finland-sauli-niinisto-on-28-june-2022/) на вступление в НАТО Швеции и Финляндии

Канцелярия президента Эрдогана сообщила, что Швеция и Финляндия взяли на себя обязательство не поддерживать курдов.

Дорога в НАТО для финнов и шведов открыта.

Инсайдер UA (https://t.me/joinchat/AAAAAFCg99bpFf62A_f3yA)| Подписаться (https://t.me/joinchat/AAAAAFCg99bpFf62A_f3yA)
показати весь коментар
28.06.2022 21:50 Відповісти
Инсайдер UA - кацапский телеграм-канал
показати весь коментар
28.06.2022 21:54 Відповісти
Ідіть ви в жопу, патріоти херові. Деруть цю бідну країну на шматки, суки. Сидять і серуть , серуть серуть ...що мені робити з вами, *******, уб'юсь піду, нахрен
показати весь коментар
28.06.2022 22:01 Відповісти
Спочатку Європа «була об'єднана як ніколи», потім почали чудіть, кожний за своє. Тепер НАТО «об'єднане як ніколи». А хто на вас нападає? «Ми перевернем небо і землю»-4 ПЗРК із ракетами середньої дальності, щоб не пуляти по рашке. Тепер знов «об'єднані як ніколи проти російської агресії». Щось мені гізрозуміло, буде допомога чи ні? Може знов якійсь «мінськи домовленості»?
показати весь коментар
28.06.2022 23:17 Відповісти