10342 посетителя онлайн

По меньшей мере 10 мощных взрывов раздалось в Николаеве, - Сенкевич

вибух

Во время воздушной тревоги в Николаеве снова раздались мощные взрывы, по меньшей мере, 10.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщил в телеграме городской голова Николаева Александр Сенкевич.

"Снова массированный обстрел Николаева. В городе раздаются мощные взрывы. Уже было слышно около 10".

Топ комментарии
+25
Зараз, під Н.Каховкою, продовжується детонація(уже дві гдини) БП. О 5й прилітіло,добре прилітіло.Це вам суки,сьгодня, за Миколаїв.

Слава ЗСУ!!
показать весь комментарий
18.07.2022 07:07 Ответить
+16
Гидота кацапська!
показать весь комментарий
18.07.2022 06:35 Ответить
+15
И если уж они куда начали долбить, то только уничтожение этих долбилок поможет
показать весь комментарий
18.07.2022 06:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гидота кацапська!
показать весь комментарий
18.07.2022 06:35 Ответить
Йди за кораблем.
показать весь комментарий
18.07.2022 07:14 Ответить
Ти дибіл.
показать весь комментарий
18.07.2022 07:25 Ответить
🖕
показать весь комментарий
18.07.2022 07:30 Ответить
Кожен день....
показать весь комментарий
18.07.2022 06:38 Ответить
😢😠
показать весь комментарий
18.07.2022 18:30 Ответить
Нічого від ППО про це? Недовго до цього деякі люди казали що Україні не потребні системи Patriot бо майже всі ракети вже збиваються без них.
показать весь комментарий
18.07.2022 06:39 Ответить
Это их стратегия, долбить в одно место, разрушить его полностью, захватить
показать весь комментарий
18.07.2022 06:40 Ответить
Якщо ціль знищити, то ця стратегія дає добрий результат, руїни захищати ми не будемо, тому відійдемо, а кацапи зайдуть, потім наступне на своєму шляху руйнуватимуть і так далі.
показать весь комментарий
18.07.2022 09:11 Ответить
Чого ви вирішили,що ми відійдемо навіть з руїн?
показать весь комментарий
18.07.2022 10:04 Ответить
Та это тот воин, который даже со своего дивана никуда не отступит.
показать весь комментарий
18.07.2022 13:42 Ответить
А ти вже у своїй будці на передовій?
показать весь комментарий
18.07.2022 16:16 Ответить
З життєвого досвіду
показать весь комментарий
18.07.2022 16:18 Ответить
И если уж они куда начали долбить, то только уничтожение этих долбилок поможет
показать весь комментарий
18.07.2022 06:46 Ответить
Хоть какую то более информацию могли бы уже дать, долбаные конспираторы?!
показать весь комментарий
18.07.2022 07:05 Ответить
Это типа сделать коректировку для врага?
показать весь комментарий
18.07.2022 07:15 Ответить
Типо русские такие тупые и не знают куда долбят ?
Какой век на дворе, что за идиотизм ?
Там херачить по заводам можно по Google карте, а кому-то до сих пор корректировщики мерещатся.
Типо создать новейшее вооружение они могу,та попасть в цель нет .... Ну хз
показать весь комментарий
18.07.2022 10:56 Ответить
Зараз, під Н.Каховкою, продовжується детонація(уже дві гдини) БП. О 5й прилітіло,добре прилітіло.Це вам суки,сьгодня, за Миколаїв.

Слава ЗСУ!!
показать весь комментарий
18.07.2022 07:07 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2022 08:16 Ответить
їх довбані "солдати" по унітазу не можуть трафити "мєтко", тому ніхто й не став для них заморочуватися, і вигрібні ями це мабуть їх прєдєл.
показать весь комментарий
18.07.2022 14:54 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2022 08:17 Ответить
Найбільше нацистів в Держдурі, туди і треба "стрелять метко и попадать точно"
показать весь комментарий
18.07.2022 08:38 Ответить
А колаборантів у Верховній Раді
показать весь комментарий
18.07.2022 09:15 Ответить
Пан мер, піднімайте питання про не ефективність дій ок 'південь', інакше від Миколаєва залишаться одні руїни, а звинувачувати будуть вас, як і мера Маріуполя! Ви обраний мешканцями на посаду, звільнити вас зелені гниди не зможуть!
показать весь комментарий
18.07.2022 12:16 Ответить
Навіщо, запитується, русскому міру звільняти причорномор'я від населення? Тому що мір гусский.
показать весь комментарий
18.07.2022 12:38 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2022 12:41 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2022 12:48 Ответить
вони ж Китаю мабуть купу бабла торчать, а чого вони їм раптом Сибір негласно уступили, за гарні очі? От звільнять від людей Південь України, а потім китайцям віддадуть, а х..лі, свого не шкода, а наше вони курви пошкодують? Тим більше що Китай типу признає нашу Суверенність і недоторканність кордонів, а типу і нє.
показать весь комментарий
18.07.2022 14:56 Ответить
Місце готується для інших прищурених.
показать весь комментарий
18.07.2022 15:40 Ответить