9611 посетитель онлайн
9 428 84

США: "Конкуренция, прозрачность и судебная реформа станут залогом восстановления Украины"

ермак

Посол США в Украине Бриджит Бринк встретилась с президентом Торговой палаты США в Украине Андреем Гундером.

Об этом она сообщила в Twitter, передает Цензор.НЕТ.

"Великолепная встреча с Andy Hunder, во время которой обсудили роль американских компаний в экономике Украины и поощрение Торговой палатой США инвестиций США в Украину. Мы сошлись на том, что конкуренция, прозрачность и судебная реформа станут залогом восстановления Украины", - подчеркнула дипломат.

Топ комментарии
+49
.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:15 Ответить
+44
.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:16 Ответить
+37
Нам не страшні московські воші, нам страшні ЗЕЛЕНІ гниди
показать весь комментарий
21.07.2022 11:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Досить фантазувати, пані Бріджит.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:04 Ответить
це правда, конкуренція, судова реформа і прозорість (відсутність договрняків) є запорукою розвидку будь-якої держави.
показать весь комментарий
21.07.2022 15:12 Ответить
Что было , то и будет , что делалось , то и будет делаться и нет ничего нового под солнцем . ( Книга Екклесиаста гл.1.9 )
показать весь комментарий
21.07.2022 15:33 Ответить
Хєр ти вгадав, посол Брінк
показать весь комментарий
21.07.2022 11:05 Ответить
Це жінка. Читай текст.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:16 Ответить
Шо за сексизм? Нехай буде жінка
показать весь комментарий
21.07.2022 11:57 Ответить
посліха
показать весь комментарий
21.07.2022 21:07 Ответить
Посолкиня
показать весь комментарий
21.07.2022 21:58 Ответить
засолка
показать весь комментарий
22.07.2022 00:02 Ответить
Піні посол жінка, але не вгадала то факт!
показать весь комментарий
21.07.2022 11:28 Ответить
хай би вже було "воно", щоб нiкого не ображати. Посло. Мене не бентежить що там у посла промiж нiг.
показать весь комментарий
22.07.2022 00:04 Ответить
Нам не страшні московські воші, нам страшні ЗЕЛЕНІ гниди
показать весь комментарий
21.07.2022 11:07 Ответить
не з Ермаками, Зеленськими і Коломойськими.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:09 Ответить
Это шутка , он что в квартале , семинар проходил
показать весь комментарий
21.07.2022 11:14 Ответить
.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:15 Ответить
ну то значить знаєте, хто так чи інакше нашу перемогу буде перетворювати на нашу поразку. Між іншім це не обов"язково на полі боя робити. арестович зараз нам почуття провини за ненависть до кацапів чіпляє, а там побєдобєсіє і все, зупу зварили, йдіть за ложками.
показать весь комментарий
21.07.2022 12:11 Ответить
не верю... много быдла у нас...
показать весь комментарий
21.07.2022 14:55 Ответить
та його всюди вистачає і завжди так було.
показать весь комментарий
21.07.2022 15:15 Ответить
"..їх будуть гамлесити..." не вірю. на 2х попередніх майданах такеж вангували . на цей раз так само буде. чомусь Сашка Білого (Музичко) всповнив то він по делу начав гамлесити всю ту ******* то аваков його застрелив нарід промовчав , тіпа все ок. от і маемо тещо маємо
показать весь комментарий
21.07.2022 15:39 Ответить
.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:16 Ответить
Корупція, кумівство та кругова порука ось запорука того що хрін вони кидали на вас і ваші рехформи
показать весь комментарий
21.07.2022 11:20 Ответить
а вона не для них то говорить а для нас, бо у нас джерело влади - народ, який би вже не був, але зовсім не Президент, він тільки представник волі народу. Якщо він зловживає своєю посадою і не працює на благо народу, обманює (він обіцяв своїм виборцям що на всі держпосади призначаться люди, яких вибере народ. Ви обирали єрмака? я ні) - йде за русскім кораблем.
показать весь комментарий
21.07.2022 15:18 Ответить
Джерело Влади, а сама народ знищує поліція та суди, факти зафіксовані, терористи повинні бути ліквідовані згідно до закону
показать весь комментарий
21.07.2022 16:30 Ответить
Послухати Брінка, то при зельоних Україна не відновиться.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:26 Ответить
Не "Брінка", а Брінк.
Американський посол в Україні - жінка.
Прізвище не відміняється.
показать весь комментарий
21.07.2022 16:24 Ответить
досить нюхати промiж нiг. Це посло.
показать весь комментарий
22.07.2022 00:07 Ответить
а як ви дивитесь на
95 квартал у життя??
показать весь комментарий
21.07.2022 11:29 Ответить
Дуже смiшно ! Пiсля виборiв вже попрiколувались , а зараз черга "консервованих" зрадникiв виконуе "Оманськi" забов*язанки "Першого верховного", але той цицку оманського сутенера не вiдпускае, сцикотно компромату !&!
показать весь комментарий
21.07.2022 14:52 Ответить
.
показать весь комментарий
21.07.2022 11:33 Ответить
ПІДСУМКИ ПРЕЗИДЕНСТВА Зе АКТОРА ЗА ТРИ РОКИ :

1) Розвал і деморалізація ЗСУ, повернення до радянського меню і монополізація постачання продуктів харчування до війська
2) Здача територій відвойованих ЗСУ расєянам (Розведення військ)
3) Наказ не відкривати вогонь у відповідь на обстріли частин ЗСУ сєпаратистами і російськими військами. Наказ про штрафи для ЗСУ за відкриття вогню у відповідь
4) Мовчазне спостерігання за смертю сержанта Журавля на полі бою і відсутність реакції
5) Навмисний провал программ озброєння ЗСУ і постачання у військо палива, знищення ракетної програми для ЗСУ
6) Не фінансування програм Тероборони прийнятих Порошено починаючи з весни 2019 го
7) Оголошення "винних" у справі вбивства Шеремета
8) Приватизування кримського каналу третіми особами для змоги подачі води у Крим
9) Зустріч з російськими чиновниками в Омані (Оманський офшор)
10) Видача російських найманців воювавших на Донбасі Кремлю, що є держзрадою - "Вагнергейт"
11) Заперечення існування операції СБУ по "вагнерівцям" і брехня про це через ЗМІ
12) Покривання діяльності відвертого агента Кремля - Єрамака
13) Скандал з вивезенням на продаж з України великої кількості медичних масок
14) Вивіз на продаж стратегічного запасу зерна з Держрезерву України за кордон
15) Спроба узяти під контроль КСУ (скандал з Тупицьким)
16) Розпродаж землі України зацікавленим кругам через "Ринок землі"
17) Знищення енергосистеми України (зупинка блоків АЕС)
18) Закупівля електроенергії у країни - агресора, у Росії і Білорусі - на 2021 рік владою Зеленського закуплено на 3 млрд $ електрики у Росії яка окупувала частину України
19) Запуск російського Північного Потоку 2 і ризик залишитись без грошей за транзит газу ГТС України
20) Проолігархічна політика, лобіювання інтересів Ахметова, Коломойського та низки олігархів
21) Підвищення комунальних платежів для населення (плата за транспортування газу)
22) Прийняття законів для олігархів за "відкат"
23) Більше 10 відпусток за 2 роки, (Порошенко - 1 відпустка за 5 років)
24) Зняття санкцій СБУ на в`їзд до України з низки російських діячів культури які незаконно відвідували окупований Росією Крим
25) Викрадення людини у сусідній країні (суддя Чаус) для свідчення проти Порошенко
26) Постійне покривання п яних ДТП за участю "Слуг Народу" (ДТП з Трухіним) і в зв язку з чим звільнення Авакова як голови МВС
27) Вбивство депутата Антона Полякова за його свідчення журналістам про гонорари від олігархів у Верховній Раді за "правильне" голосування для партії "Слуга народу"
28) Навмисний зрив антикорупційної реформи САП і підігравання Кремлю
29) Співпраця з людьми Януковича (Ренат Кузьмін, Андрій Портнов )
30) Офшори Зеленського і перекази отримані від Коломойського ще до 2019 року - Pandora Papers
31) Повістка п ятому президенту Петру Порошенку зі звинуваченням у держзраді і застава у 1 млрд гривень
32) Нові заяви Зеленського про бажання домовитись з Путіним з великою ймовірністю здачі національних інтересів України
33) Зняття мінних загороджень на кримському перешейку (Чонгар), російські війська зайшли в Україну з Криму як на парад. Захоплені міста Півдня України, Маріуполь у тому числі.
34) Видача Зеленським росіянам військових з полку Азов, ЗСУ, Нацполіції які обороняли Азовсталь в Маріуполі всередині травня 2022го. Все це він назвав "Порятунком наших захисників з Азовсталі".
СПИСОК ПОПОВНЮЄТЬСЯ
показать весь комментарий
21.07.2022 13:42 Ответить
Супротив США бочку катишь?.Ну-ну!
показать весь комментарий
21.07.2022 14:19 Ответить
Були притягнутi мишi i також турбулентнi тягловi потокi !?!
показать весь комментарий
21.07.2022 14:57 Ответить
Але хто це все зробить і головне, коли?
показать весь комментарий
21.07.2022 11:40 Ответить
показать весь комментарий
21.07.2022 11:40 Ответить
і воші і гниди і надоідливі мухи то все не є добре а до після віини ше треба дожити
показать весь комментарий
21.07.2022 11:54 Ответить
Замість перемоги буде мир, дружба, жуйка з Путлером. Постраждалою стороною буде НАТО, бо повірили Зелі.
показать весь комментарий
21.07.2022 14:09 Ответить
..а от ЦЯ зустріч двох цивілізованих людей на території України епохи Зеленського мені дуже до вподоби.. якщо хто не зрозумів..)
і тепер просто цікаво, чи не заведе новий женпрофурор Zупермена-Найвеличнішого справу на новИх "порохоботів" чи не підсуЙєтиться "гейське" ДБР Татарова-Дермака з цього приводу?
показать весь комментарий
21.07.2022 11:56 Ответить
Дбр - від заступника начвідлілу і вище на звільнення, без права працевлаштування до суду, прокуратури, МОУ, СБУ, правоохоронних органів
показать весь комментарий
21.07.2022 12:24 Ответить
І хто це буде робить? "Портнов,єрмак & Ко"?😊😁😂😂😂
показать весь комментарий
21.07.2022 12:46 Ответить
показать весь комментарий
21.07.2022 13:45 Ответить
Мабуть, на прохання Руслана Демченка.
показать весь комментарий
21.07.2022 23:32 Ответить
показать весь комментарий
21.07.2022 13:46 Ответить
показать весь комментарий
21.07.2022 13:48 Ответить
До чого тут фото Єрмака?
показать весь комментарий
21.07.2022 13:52 Ответить
це і дурнму розуміло, морда на фото залишиться нам замість івестицій
показать весь комментарий
21.07.2022 14:09 Ответить
Так он же свой нос везде сунет, без него и вода не освятется.
показать весь комментарий
21.07.2022 22:34 Ответить
показать весь комментарий
21.07.2022 13:58 Ответить
Причому тут фотографія зрадника? Показати що всі прагнення країни через нього накриються мідним тазом?
показать весь комментарий
21.07.2022 13:58 Ответить
дуже доречна. Редактор має почуття гумору =)
показать весь комментарий
21.07.2022 14:03 Ответить
Сколько Вовочке не виться, а Елдака придется сдать =)
показать весь комментарий
21.07.2022 14:02 Ответить
знову ж - якщо дЄрмак дозволить))
показать весь комментарий
21.07.2022 14:32 Ответить
З фоткою до статті блискучий тролінг!
Браво!
показать весь комментарий
21.07.2022 14:05 Ответить
У щурів літне недержаніє
показать весь комментарий
21.07.2022 14:05 Ответить
а кто на фото? будущий реформатор Украини?
показать весь комментарий
21.07.2022 14:09 Ответить
та ні - теперішній презЄдент))
показать весь комментарий
21.07.2022 14:30 Ответить
В марте перед выборами я на цензоре казав...Кучма йде на третью каденцию...Будет война... вы думали шут 95 квартала?
показать весь комментарий
21.07.2022 14:11 Ответить
Президентом Украины будет Мистер HIMARS...
Сто тонн..💯💙💪💛
показать весь комментарий
21.07.2022 14:15 Ответить
еге ж! якщо дЄрмак дозволить)))
показать весь комментарий
21.07.2022 14:29 Ответить
Коли бачу на фото завгоспа, то перша думка "морда просіт кірпіча")
Ну не може не бути зрадником завгосп, йому навіть косоворотка, а не вишиванка личить.
показать весь комментарий
21.07.2022 14:31 Ответить
ЕЩЁ бы очки зелёные с лохтората снять да вату из ушей вынуть тогда может что-то и получится
показать весь комментарий
21.07.2022 14:35 Ответить
Только кардинальная реформа ВСЕХ институтов госвласти (и в первую очередь ГРАЖДАНСТВА - гражданству нужно СООТВЕТВОВАТЬ, это не данность, его нужно ЗАСЛУЖИТЬ) могут стать залогом успеха Украины!
показать весь комментарий
21.07.2022 14:58 Ответить
от прям зараз)
показать весь комментарий
21.07.2022 15:19 Ответить
"Конкуренція, прозорість і судова реформа стануть запорукою відновлення України"
Це лише означає те, що за вітсутністю прозорості і судової реформи будь-які сподівання на відновлення України (та й будь-чого взгалі) будуть просто марними.
показать весь комментарий
21.07.2022 15:41 Ответить
Вся зелена верхівка,а особенно ця рожа на фото ЗРАДНИКИ.
показать весь комментарий
21.07.2022 16:35 Ответить
показать весь комментарий
21.07.2022 17:04 Ответить
А дєрьмак тут на фото взагалі до чого? Тіпа х...й ви вгадали,а не судова реформа,чи що?
показать весь комментарий
21.07.2022 18:16 Ответить
Він гарант для Путлера того що все буде у нас гаразд.
показать весь комментарий
21.07.2022 19:24 Ответить

«А ви,чєго здєсь делаєтє?»
З одного старого фільму.
показать весь комментарий
21.07.2022 18:23 Ответить
Адвокат рекетирів проведе судову реформу в Україні
показать весь комментарий
21.07.2022 18:27 Ответить
то як пирата найняти для ловлi пиратiв
показать весь комментарий
22.07.2022 00:15 Ответить
А это фото, это олицетворение конкуренции, прозорістi і судовой реформы, которые стануть запорукою відновлення України?
показать весь комментарий
21.07.2022 19:25 Ответить
В Україні таким фантазіям вже 17 років, 8 з яких з воєнними діями. Результатів 0.
показать весь комментарий
21.07.2022 19:40 Ответить
А рожа дерьмака тут причём ?
показать весь комментарий
21.07.2022 19:58 Ответить
Найкраща ілюстрація до "судової реформи".
показать весь комментарий
21.07.2022 20:18 Ответить
ніхто ЗЕрмаку і його 'акуратнаму' братку грошей не дасть! Так йому і передайте.
показать весь комментарий
21.07.2022 20:30 Ответить
Торговельна палата США- найбільша у світі некомерційна https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B7%D0%BC лобістська організація, що представляє інтереси багатьох ділових і торгових організацій. Не є органом https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%83%D1%80%D1%8F%D0%B4_%D0%A1%D0%A8%D0%90 федерального уряду Сполучених Штатів . Палата працює з політичними фахівцями, лобістами і адвокатами. Політично зазвичай вважається https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%BC консервативною організацією. Підтримують кандидатів від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%8F_%D0%A1%D0%A8%D0%90 Республіканської партії , хоча в декількох випадках, і консервативних https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%8F_%D0%A1%D0%A8%D0%90 демократів . Витрачає більше грошей на рік, ніж будь-яка інша лобістська організація у США.
показать весь комментарий
21.07.2022 21:27 Ответить
Хаха 3 раза
показать весь комментарий
21.07.2022 22:05 Ответить
Ага , у меня только одна просьба к власти , отпустите людей , дайте спокойно выехать кто хочет , а дальше ******* как хотите . На следующих выборах, ну если они будут , выберут все равно Зеленского . Он такой, мудрый нарид
показать весь комментарий
21.07.2022 22:18 Ответить
В военное время больше власти у военных.
показать весь комментарий
21.07.2022 22:22 Ответить
это ты у кого сейчас просишь?
показать весь комментарий
21.07.2022 22:39 Ответить
Присвоїти Єрмаку звання генерала - і переможемо!
показать весь комментарий
22.07.2022 00:28 Ответить
Вірую, що найвеличніший політик ********** це Зеленський і Єрмак - пророк його.
показать весь комментарий
22.07.2022 01:53 Ответить