7191 посетитель онлайн

Премьер Израиля Лапид осудил массированный ракетный обстрел Украины Россией

лапід

Премьер-министр Израиля Яир Лапид осудил обстрел Украины российскими оккупантами.

Об этом он сообщил в Twitter, передает Цензор.НЕТ.

"Я решительно осуждаю нападения России на мирное население в Киеве и других городах Украины", – отметил глава израильского правительства.

Также он выразил соболезнования семьям погибших и украинскому народу.

Топ комментарии
+13
О! Дякую! Піду заряжу ваш "осуд" в неіснуючі ПРО!
показать весь комментарий
11.10.2022 12:22 Ответить
+8
Засидити чи висловити занепокоєння це вже як поставити лайк чи дизлайк.... І шо дитині, яка втратила вчора ще і матір робити з цим засудженням????
показать весь комментарий
11.10.2022 12:24 Ответить
+8
Ще один"міротворєц ". А як надавати беспілотники та технології кацапні то щось нічого не бентежить.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О! Дякую! Піду заряжу ваш "осуд" в неіснуючі ПРО!
показать весь комментарий
11.10.2022 12:22 Ответить
Добре, що хоч засудив, а то м1г би 1 промовчати.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:45 Ответить
прикро, бо не наголосив, що пишається розумом та накачаністю, найвплиВовішого євгея вЗесвіту! Та не передав привіт мамі Римі, що живе по сусідству...
показать весь комментарий
11.10.2022 13:02 Ответить
А толку⁉️Гитлера душили все вместе , а когда Гитлер № 2 уничтожает украинцев , как евреев , просто слова "осуждения "
показать весь комментарий
11.10.2022 13:39 Ответить
Засуджувати найлегше, от зброї дати...
показать весь комментарий
11.10.2022 12:24 Ответить
показать весь комментарий
11.10.2022 15:20 Ответить
Засидити чи висловити занепокоєння це вже як поставити лайк чи дизлайк.... І шо дитині, яка втратила вчора ще і матір робити з цим засудженням????
показать весь комментарий
11.10.2022 12:24 Ответить
може нарешті Ізраїль родить і почне помогати Україні?третина вихідці з української землі-як можна бути такими байдужими?
показать весь комментарий
11.10.2022 12:26 Ответить
Ще один"міротворєц ". А як надавати беспілотники та технології кацапні то щось нічого не бентежить.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:28 Ответить
"Террорист N1 резиновая жопа" разбушевался.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:28 Ответить
В них є антидронові рушниці .
показать весь комментарий
11.10.2022 12:29 Ответить
А пол года назад кто-то обещал взять Львов под защиту от ракет? И?
показать весь комментарий
11.10.2022 12:29 Ответить
ніяких емоцій, стрельнув - пішов далі.
ці кацапські тварі і твого і мого брата вбили і твою і мою сестру згвалтували і вбили.
ніяких емоцій, стрельнув - пішов далі....
показать весь комментарий
11.10.2022 12:30 Ответить
А этот новый хуже или лучше прошлого? Прошлый был вообще завербован чуть ли не в открытую.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:32 Ответить
Цей ще просто платіжку не получив з рашкі.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:40 Ответить
премьер Израиля засудив массованый обстрил Украины и подмигнул дорогому владимиру.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:32 Ответить
Пожалел еврей кобылу...оставив хвост да гриву! Дуже дякуэмо за співчуття, бажаємо і вам того ж!!!
показать весь комментарий
11.10.2022 12:34 Ответить
Ізраїль живе із постійними обстілами своїх місць вже багато років але побудував 4 поверхову про для захисту своїх громадян.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:56 Ответить
Ублюдки
показать весь комментарий
11.10.2022 12:39 Ответить
Оце вся користь від євреїв. Якщо ще раз на виборах в Україні ваша рука захоче поставити галочку в бюлетені напроти єврея, згадайте допомогу Ізраїлю, згадайте розмінований Чонгар і відрубайте собі ту руку.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:40 Ответить
Не путайте израильтян с евреями Украины. Не Израиль вам выбрал Зеленского и обогатил Коломойского. Вы это сделали сами. Имейте смелость взять на себя ответственность за собственные поступки. Чонгар вам израильский спецназ разминировал? - Сами справились. И кстати - на президентских выборах в израильском округе победил Порошенко. Хозяйке на заметку.
показать весь комментарий
11.10.2022 12:55 Ответить
а хіба, дописувач зверху написав не голосуйте за Ізраїльтян? То нахіба це обурення 73% шашличних ржунів, котрим гірше ж не буде є?
показать весь комментарий
11.10.2022 13:07 Ответить
"Прем'єр Ізраїлю Лапід засудив масований ракетний обстріл України Росією".
показать весь комментарий
11.10.2022 14:13 Ответить
У політиків тепер посилено вислови. Тепер вони говорять, що не просто там, як зазвичай, а "рішуче" засуджують. Тепер орки просто додолу очі опускають від сорому!
Мабуть в політиці є ще й нерішуче засудження тероризму. - У такому бруді, як політика, чого тільки не може бути! На те вона й політика, для того і політики
показать весь комментарий
11.10.2022 12:56 Ответить
Вже не знаю: танцювати чи співати, від таких "рішучих засуджень"...добре, що не промовчали та не подтримали...
показать весь комментарий
11.10.2022 13:02 Ответить
так і думав діло робити будуть США, Брітанія, Польща, Літва, Латвія, Норвеґія, Естонія ...
і ґоловне - ЗСУ!
а шо де якись кусок впаде? - буба підбере, сковтне.
зільоні хватають допомогу як піраньня.....
показать весь комментарий
11.10.2022 13:04 Ответить
"спайки" давай, осуждение можешь оставить себе!
показать весь комментарий
11.10.2022 13:26 Ответить
це навсе на що вони здатні
показать весь комментарий
11.10.2022 13:35 Ответить
а не пішов би ти нах, гнида прокремлівська.
показать весь комментарий
11.10.2022 13:43 Ответить
А помочь не?Или тоже косишь под генсека оон гутерриша?Такой же лошара шокированый как и тот.............................................
показать весь комментарий
11.10.2022 13:44 Ответить
це вже навіть невдобно якось... - так шо, ссюда самі налаштуетесь?
показать весь комментарий
11.10.2022 14:22 Ответить
я б не хаяв ісраель, най собі боком як хочуть.
а шо з вас рідні, любимі до сльоз сподобило на бубеня з як би них?
показать весь комментарий
11.10.2022 14:35 Ответить
The only proper way of condemning the russian terrorism is to supply the most advanced weapons that would allow to both protect the air space over Ukraine and destroy all invaders and their military equipment. Are you game, Israel?
показать весь комментарий
11.10.2022 14:36 Ответить
do you know there is many ways not to be moran and on Ukrainian site
do Ukranian?
показать весь комментарий
11.10.2022 14:45 Ответить
факін брайтоновскій опупіндер....
показать весь комментарий
11.10.2022 14:46 Ответить
need help? - ring the bell
показать весь комментарий
11.10.2022 15:08 Ответить
Лех тиздаен, бен зона, кус има шельха. Вас сколько просили помочь с Железным куполом, а вы все перед Рашкой ползали...
показать весь комментарий
11.10.2022 15:24 Ответить
Выборы через пару месяцев. У Лапида выиграть их шансов почти нет. Передачу оружия скорей всего надо будет обсуждать с Биби. Особенно хорошо пойдет если использовать хасидов как таран.
показать весь комментарий
11.10.2022 16:36 Ответить
Пускай Биби сначала объяснит украинцам свои регулярные манцы с кремлевской гнидой. Те же дидываевале в кипе и георгиевской тряпке на параде в москве.
показать весь комментарий
11.10.2022 16:46 Ответить
*******, дай ПВО просто.
показать весь комментарий
11.10.2022 23:04 Ответить
"Дай мне миллион! Я уйду прочь. Дай миллион! - Иди отсюда! Уйди! У тебя их много, миллиончиков! Дай один миллиончик!"
показать весь комментарий
12.10.2022 09:31 Ответить
Для офіційного Ізраїля відкрито засудити рф, це, здається, крок вперед.
показать весь комментарий
12.10.2022 00:47 Ответить