8618 посетителей онлайн

Окружение Путина – "щенки", они даже не собаки. Запад должен показать сильную позицию, - Зеленский

лавров,путін

Президент Владимир Зеленский считает, что Запад не должен бояться Путина.

Об этом глава государства заявил в интервью ZDF, передает Цензор.НЕТ.

"Его окружение, "щенки". Они даже не собаки. Они просто "щенки". Каждый из них выпьет 50 грамм водки и кричит: "Мы завтра применим ядерное оружие". Это что такое вообще?" – подчеркнул президент.

Зеленский заявил, что Западу следует показать сильную позицию.

"Показывать только сильную. Если будет сильная позиция, они это будут чувствовать, то ничего они не будут применять. Никакое оружие. Он (Путин. - Ред.) будет бояться потерять свою власть. Его сожрет население. Он должен бояться. Не мы должны бояться, не Европа должна бояться", – добавил президент.

Топ комментарии
+13
показать весь комментарий
13.10.2022 16:22 Ответить
+11
що він меле?
показать весь комментарий
13.10.2022 16:08 Ответить
+11
Если окружение - щенки, то получается, что пуйло - **** !
показать весь комментарий
13.10.2022 16:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
що він меле?
показать весь комментарий
13.10.2022 16:08 Ответить
Хто? Лавроконяка? Чи Йоршик?))
показать весь комментарий
13.10.2022 16:10 Ответить
Також може бути)
показать весь комментарий
13.10.2022 16:15 Ответить
Вы имеете ввиду предателя из Омана? Мальдивы то каломойского тема
показать весь комментарий
13.10.2022 16:18 Ответить
Коваль , д'ерьмак Оманский
показать весь комментарий
13.10.2022 16:18 Ответить
А як же шашлики? Вже фсьо?
показать весь комментарий
13.10.2022 16:13 Ответить
Чому він дозволяє собі дорікати когось, коли сам з великої літери **********
показать весь комментарий
13.10.2022 18:27 Ответить
Щенок ассоциируется с милым потешным животным, а это глисты, ну на края опарыши
показать весь комментарий
13.10.2022 16:11 Ответить
Не, щенок в данном конкретном случае и есть щщщщенок. А детёныши собачек - это ути-пути, зяйки, лохматики, масики и лапушки)
показать весь комментарий
13.10.2022 16:13 Ответить
це цуценя так асоціюється швидше...а щенок більше асоціюється з молокососом дурним або з наглим зухвалим екзальтованим суб"єктом, який нападає бо вважає що противник слабший, а коли раптом виявляється що противник сильніший, получає по пиці і зі скавулінням залазить під шконку...
показать весь комментарий
13.10.2022 16:29 Ответить
я й*бану цапську шляпу з вусами згадую... КАНАЛЬЯ!!!
показать весь комментарий
13.10.2022 16:40 Ответить
А без шляпы оно такое себе...
Во Львове в том числе снимали этот сериал...
показать весь комментарий
13.10.2022 16:50 Ответить
Це не "щєнкі", це гієни, які ж при першій можливості сжеруть свого хазяїна.
показать весь комментарий
13.10.2022 16:59 Ответить
Uganda: Russia trained African Special Forces in action.
https://twitter.com/i/status/1580537625147908097
показать весь комментарий
13.10.2022 16:11 Ответить
зате кожний приземлився епічно
показать весь комментарий
13.10.2022 16:13 Ответить
https://twitter.com/i/status/1580226569594806273
показать весь комментарий
13.10.2022 16:14 Ответить
Знову повчає союзників?!
показать весь комментарий
13.10.2022 16:13 Ответить
Я здесь не согласен - лавров это 100% мерин.
показать весь комментарий
13.10.2022 16:15 Ответить
Без царя в голові це оточення -- ше на шось надієця .
показать весь комментарий
13.10.2022 16:18 Ответить
Если окружение - щенки, то получается, что пуйло - **** !
показать весь комментарий
13.10.2022 16:19 Ответить
отож бо й воно...)))))) тут не все так просто - є скритий зміст, який зрозумілий саме в зоні-кацапії...по суті це привселюдна пред"ява, на яку пуйло не може нічим відповісти крім терору...така заява не просто так зроблена....опущений пахан - не пахан...зеки-населення кацапії це вже розуміє а з опущенним паханом щось треба робити....
показать весь комментарий
13.10.2022 16:26 Ответить
новую серию "Слуга олигархов и россиянцев" так рано включили?
показать весь комментарий
13.10.2022 16:21 Ответить
ні ні все правильно "щенки" звучить більш презирливо і на зрозумілій кацапні мові з принизлвим змістом.....
слово цуценята Зеленський знає прекрасно так шо не треба тут кривлятись...
показать весь комментарий
13.10.2022 16:24 Ответить
Вы серьезно думаете,что это была достойная речь президента? Щенки, волки эта в рашке нормально для их аудитории но не для украинцев
показать весь комментарий
13.10.2022 16:54 Ответить
це не "речь" - це такий собі маленький точний випад на грані в сторону кацапії...саме тою мовою якраз яка зрозуміла в кацапії і саме на кацапську внутрішню аудиторію вона розрахована - "опущений пахан - не пахан", ми почуємо ще багато подібних випадів - і це хороша ідея бо до бидла кацапії саме так можна достукатись саме таку мову вони розуміють... тут по іншому просто ніяк, культурніше не зрозуміє глибинний народ

...у Зеленського нема вибору коли він хоче щоб його глибше зрозуміла кацапня - він деколи має саме так говорити і не тому що він такий некультурний (якраз навпаки така риторика суперечть його культурності і менталітету) а тому що це необхідно, в той час коли лавров і інша шобла є такою зеківською гопотою по суті і по іншому говорити не можуть і не вміють...

до речі заява в рамках розумного на відміну від наркоманських марень мєдвєдєва, лошаді, піздобензі і подібної шобли...
щось на зразок пассажу Байдена про "мясника"...
ну думаю ви зрозуміли, не треба тут утрірувати....
показать весь комментарий
13.10.2022 18:05 Ответить
Це він Медвєдєва затролив)))))))
показать весь комментарий
13.10.2022 16:22 Ответить
опустив кацапню Зеленський привселюдно - причому на їхній зеківській мові....
... уявляю як вони бісяться ....мабуть знову готуються якісь підленькі пакості робити...
... треба було замість слова "щенки" вжити "півні" на мою думку.....

це вдалий випад на мою думку - кацапія це зона, населення-зеки не будуть поважати опущенного пуйла - можливо самі його і приберуть, буде смута........
показать весь комментарий
13.10.2022 16:22 Ответить
«Щеня», це коли на коліна ставати. Найвеличніший забувся вже?
показать весь комментарий
13.10.2022 16:22 Ответить
показать весь комментарий
13.10.2022 16:22 Ответить
показать весь комментарий
13.10.2022 16:22 Ответить
В Ютубе сводка рашистов уничтожили 5700 танков зсу ,блин от чьих танков тогда драпают орки .
показать весь комментарий
13.10.2022 16:46 Ответить
Заголовок статті не відповідає змісту. Він не казав - оточення путіна, він казав - його оточення.
показать весь комментарий
13.10.2022 16:49 Ответить
Зачем вообще обижать собак такими сравнениями? Можно просто назвать их мелкими гнидами.
показать весь комментарий
13.10.2022 17:19 Ответить
Навіть при всій зневазі не повинен головна людина країни так висловлюватись. Моя думка, суб'єктивна
показать весь комментарий
13.10.2022 17:21 Ответить
Убейте эту суку и всех её щенков!
показать весь комментарий
13.10.2022 17:52 Ответить
tZE inform

@tZEinform

Оточення Путіна - "щенки", вони навіть не собаки. Зеленський Ой Вовочка ! Озирнись навколо - навколо тебе одні пацюки.
показать весь комментарий
13.10.2022 19:15 Ответить