4786 посетителей онлайн
4 019 28

Оккупанты открыли новый морг в Мариуполе, - Андрющенко

морг

Новый морг имеет площадь 7000 кв. м.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил в Telegram советник городского головы Мариуполя Петр Андрющенко.

Он отметил, что морг имеет площадь в семь тысяч квадратных метров. Советник городского головы имеет две версии, зачем в оккупированном городе новый морг.

"У меня нет ответа зачем. Разве что, готовятся к нашему наступлению. Потому что другой, более логичный - очень страшный. Уровень смертности в Мариуполе сохраняется сверхбольшим. В среднем от "естественных причин" на 130 тыс. населения еженедельно умирает по меньшей мере 140-150 человек" , – рассказал Андрющенко.

Он сравнил смертность с периодом эпидемии коронавируса: "Количество в пять-шесть раз больше, чем во время вспышки COVID-19 до этой фазы войны".

По его мнению, даже при столь большом количестве умерших в городе "это морг на всю Донецкую область".

Топ комментарии
+12
маріпуль, а скажи мені, навіщо типадло десятиліттями тянув на мою батьківщину русий мір, навіщо тобі було вибирати в нардепи 2019 новінського. от і в господа є почуття гумору. нате вам крематорій
показать весь комментарий
20.10.2022 20:51 Ответить
+9
Маріуполь - це страшна рана на тілі України. Коли скинемо окупантів - світ вразиться злочинам, які там були скоєні. І продовжують відбуватися. Я сам із Маріуполя.
А збудували морг, бо самі жахаються з того, що створили. Навіть такі тварюки, як росіяни.
показать весь комментарий
20.10.2022 21:00 Ответить
+5
Тобто Маріуполь - це не 500 тис. різних людей, це один розум, єдина думка, погляд, світогляд. Так?
показать весь комментарий
20.10.2022 20:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
маріпуль, а скажи мені, навіщо типадло десятиліттями тянув на мою батьківщину русий мір, навіщо тобі було вибирати в нардепи 2019 новінського. от і в господа є почуття гумору. нате вам крематорій
показать весь комментарий
20.10.2022 20:51 Ответить
Тобто Маріуполь - це не 500 тис. різних людей, це один розум, єдина думка, погляд, світогляд. Так?
показать весь комментарий
20.10.2022 20:55 Ответить
Новинський міг би залишитися у своєму Мухосранську. Може, теж би став депутатом.
показать весь комментарий
20.10.2022 20:55 Ответить
Таваріщ малхасян виконує в Україні завдання особисто пуйла. З цією метою він і прибув в Україну. Свою місію малхасян ше не завершив, тож поки залишається в країні. Нажаль.
показать весь комментарий
20.10.2022 21:06 Ответить
Я просто помовчав би. Маріуполь ВЖЕ заплатив. Не треба зловтішатися більше. Моє рідне місто. І за моїми оцінками там уже загинуло понад 100 тисяч цивільних. Так, багато було "вати". Але все вже сплачено.
показать весь комментарий
20.10.2022 20:57 Ответить
так то Маріупіль, а не ахмєтов в депутати суку православную просунув? ахмєтов - олігарх і звісно мав важелі як провести потрібну йому людину туде де йому треба. То ж запитання до ахмєтова скеровуйте, навіщо ахмєтов тягнув у Маріупіль тягнув до України русскій мир.
показать весь комментарий
20.10.2022 22:35 Ответить
***** завали. Буча тоже новинского выбирала?
показать весь комментарий
20.10.2022 23:06 Ответить
Да-да, все рівно, шо сказати жертві гвалтівника:,, Маріуполь, сама винна, бо наділа куценьеу спідничку"
показать весь комментарий
21.10.2022 02:51 Ответить
хороша спроба, товарісч чєкіст
показать весь комментарий
21.10.2022 08:49 Ответить
А говорили, що вони нічого не будують !
показать весь комментарий
20.10.2022 20:53 Ответить
думаю, більша частина того моргу- крематорій

бо тридцять ескаваторних траншей з тілами вбитих українців, після звільнення ЗСУ Маріуполя від раші можуть ексгумувати та показати світу, що ж такеє руській мір
показать весь комментарий
20.10.2022 20:57 Ответить
піднімайте тривогу в Товаристві захисту прав тварин, - зверчата голодуватимуть
показать весь комментарий
20.10.2022 23:45 Ответить
Готуються тварини кацапськи. Хай щастить вам до пекла. Слава Україні Польщі США Канади Великий Британії та всім хто нас підтримує !!! Смерть москві та москалям !!!
показать весь комментарий
20.10.2022 20:58 Ответить
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002191032134
показать весь комментарий
20.10.2022 20:59 Ответить
Маріуполь - це страшна рана на тілі України. Коли скинемо окупантів - світ вразиться злочинам, які там були скоєні. І продовжують відбуватися. Я сам із Маріуполя.
А збудували морг, бо самі жахаються з того, що створили. Навіть такі тварюки, як росіяни.
показать весь комментарий
20.10.2022 21:00 Ответить
який ще коронавірус, куди ж він так швидко дівся..)
показать весь комментарий
20.10.2022 21:06 Ответить
Нормальні люди і країни відкривають національні парки, готелі, басейни, підприемства та спускають кораблі і подимають літаки, а рускій мир нічого не може зробити самостійно якщо не вкраде якісь технології та комплектуючі і будує морги та крематорії.
показать весь комментарий
20.10.2022 21:13 Ответить
https://rus.azattyq.org/a/32091671.html Российские вандалы снесли памятник жертвам Голодомора в Мариуполе под предлогом, что Голодомора в Украине не было.
показать весь комментарий
20.10.2022 21:17 Ответить
так вони тому так і всираються пам"ять про злочини свої затерти, бо прийдеться ще й за Голодомор репарації виплачувати, бо цей злочин не має терміну давності.
показать весь комментарий
20.10.2022 22:38 Ответить
В сообщении ошибка. На Рублёвке новый морг открыли