7694 відвідувача онлайн
4 017 28

Окупанти відкрили новий морг у Маріуполі, - Андрющенко

морг

Новозбудований морг має площу 7000 кв.м.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив у Telegram радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Він зазначив, що морг має площу сім тисяч квадратних метрів. Радник міського голови має "дві версії" - навіщо в окупованому місті новий морг.

"В мене немає відповіді нащо. Окрім — готуються до нашого наступу. Бо інша, більш логічна - дуже страшна. Рівень смертності в Маріуполі зберігається надвеликим. В середньому від "природних причин" на 130 тис. населення щотижня гине щонайменше 140-150 людей", - розповів Андрющенко.

Він порівняв смертність зі періодом епідемії коронавірусу: "Кількість в п'ять-шість разів більше, аніж під час спалаху COVID-19 до цієї фази війни".

На його думку, навіть за такої великої кількості померлих в місті "це морг на всю Донецьку область".

Топ коментарі
+12
маріпуль, а скажи мені, навіщо типадло десятиліттями тянув на мою батьківщину русий мір, навіщо тобі було вибирати в нардепи 2019 новінського. от і в господа є почуття гумору. нате вам крематорій
показати весь коментар
20.10.2022 20:51 Відповісти
+9
Маріуполь - це страшна рана на тілі України. Коли скинемо окупантів - світ вразиться злочинам, які там були скоєні. І продовжують відбуватися. Я сам із Маріуполя.
А збудували морг, бо самі жахаються з того, що створили. Навіть такі тварюки, як росіяни.
показати весь коментар
20.10.2022 21:00 Відповісти
+5
Тобто Маріуполь - це не 500 тис. різних людей, це один розум, єдина думка, погляд, світогляд. Так?
показати весь коментар
20.10.2022 20:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
маріпуль, а скажи мені, навіщо типадло десятиліттями тянув на мою батьківщину русий мір, навіщо тобі було вибирати в нардепи 2019 новінського. от і в господа є почуття гумору. нате вам крематорій
показати весь коментар
20.10.2022 20:51 Відповісти
Тобто Маріуполь - це не 500 тис. різних людей, це один розум, єдина думка, погляд, світогляд. Так?
показати весь коментар
20.10.2022 20:55 Відповісти
Новинський міг би залишитися у своєму Мухосранську. Може, теж би став депутатом.
показати весь коментар
20.10.2022 20:55 Відповісти
Таваріщ малхасян виконує в Україні завдання особисто пуйла. З цією метою він і прибув в Україну. Свою місію малхасян ше не завершив, тож поки залишається в країні. Нажаль.
показати весь коментар
20.10.2022 21:06 Відповісти
Я просто помовчав би. Маріуполь ВЖЕ заплатив. Не треба зловтішатися більше. Моє рідне місто. І за моїми оцінками там уже загинуло понад 100 тисяч цивільних. Так, багато було "вати". Але все вже сплачено.
показати весь коментар
20.10.2022 20:57 Відповісти
так то Маріупіль, а не ахмєтов в депутати суку православную просунув? ахмєтов - олігарх і звісно мав важелі як провести потрібну йому людину туде де йому треба. То ж запитання до ахмєтова скеровуйте, навіщо ахмєтов тягнув у Маріупіль тягнув до України русскій мир.
показати весь коментар
20.10.2022 22:35 Відповісти
***** завали. Буча тоже новинского выбирала?
показати весь коментар
20.10.2022 23:06 Відповісти
Да-да, все рівно, шо сказати жертві гвалтівника:,, Маріуполь, сама винна, бо наділа куценьеу спідничку"
показати весь коментар
21.10.2022 02:51 Відповісти
хороша спроба, товарісч чєкіст
показати весь коментар
21.10.2022 08:49 Відповісти
А говорили, що вони нічого не будують !
показати весь коментар
20.10.2022 20:53 Відповісти
думаю, більша частина того моргу- крематорій

бо тридцять ескаваторних траншей з тілами вбитих українців, після звільнення ЗСУ Маріуполя від раші можуть ексгумувати та показати світу, що ж такеє руській мір
показати весь коментар
20.10.2022 20:57 Відповісти
піднімайте тривогу в Товаристві захисту прав тварин, - зверчата голодуватимуть
показати весь коментар
20.10.2022 23:45 Відповісти
Готуються тварини кацапськи. Хай щастить вам до пекла. Слава Україні Польщі США Канади Великий Британії та всім хто нас підтримує !!! Смерть москві та москалям !!!
показати весь коментар
20.10.2022 20:58 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002191032134
показати весь коментар
20.10.2022 20:59 Відповісти
Маріуполь - це страшна рана на тілі України. Коли скинемо окупантів - світ вразиться злочинам, які там були скоєні. І продовжують відбуватися. Я сам із Маріуполя.
А збудували морг, бо самі жахаються з того, що створили. Навіть такі тварюки, як росіяни.
показати весь коментар
20.10.2022 21:00 Відповісти
який ще коронавірус, куди ж він так швидко дівся..)
показати весь коментар
20.10.2022 21:06 Відповісти
Нормальні люди і країни відкривають національні парки, готелі, басейни, підприемства та спускають кораблі і подимають літаки, а рускій мир нічого не може зробити самостійно якщо не вкраде якісь технології та комплектуючі і будує морги та крематорії.
показати весь коментар
20.10.2022 21:13 Відповісти
https://rus.azattyq.org/a/32091671.html Российские вандалы снесли памятник жертвам Голодомора в Мариуполе под предлогом, что Голодомора в Украине не было.
показати весь коментар
20.10.2022 21:17 Відповісти
так вони тому так і всираються пам"ять про злочини свої затерти, бо прийдеться ще й за Голодомор репарації виплачувати, бо цей злочин не має терміну давності.
показати весь коментар
20.10.2022 22:38 Відповісти
В сообщении ошибка. На Рублёвке новый морг открыли