6203 посетителя онлайн
15 640 28

Тысячи венгров требовали отставки Орбана

венгрия

Тысячи венгров, включая учителей и студентов, прошли в воскресенье через Будапешт в знак протеста против правительства, требуя повышения заработной платы для учителей и сдерживания инфляции.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Протестующие, двигаясь по мосту через Дунай, держали плакаты "Орбан, прочь!", "Без учителей нет будущего!"

Участники акции заявили, что правительство выплачивает мизерные зарплаты учителям, в то время как инфляция в Венгрии в сентябре превысила 20% и продолжает расти.

Топ комментарии
+42
Кацапское говно само не уходит, таких выносить нужно.
показать весь комментарий
24.10.2022 01:46 Ответить
+26
Тобто вони топлять за підвищення зарплат для себе, а не за проведення більш адекватної фінансової політики? Ммм, круто, надрукуйте більше бабла і роздацте їм. Вони будуть щасливі, але, спойлер: недовго.
показать весь комментарий
24.10.2022 02:28 Ответить
+22
Вереску Орбана "Путєнг, введі войска" ще не чутно?
показать весь комментарий
24.10.2022 03:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кацапское говно само не уходит, таких выносить нужно.
показать весь комментарий
24.10.2022 01:46 Ответить
на те воно і гівно
показать весь комментарий
24.10.2022 01:48 Ответить
Ооо, панєслась!
показать весь комментарий
24.10.2022 01:54 Ответить
До ср#ки то. Нікуди він сам не піде й такі протести йому до ср#ки.
показать весь комментарий
24.10.2022 02:17 Ответить
Тобто вони топлять за підвищення зарплат для себе, а не за проведення більш адекватної фінансової політики? Ммм, круто, надрукуйте більше бабла і роздацте їм. Вони будуть щасливі, але, спойлер: недовго.
показать весь комментарий
24.10.2022 02:28 Ответить
Мадяри євриків не друкують
показать весь комментарий
24.10.2022 07:59 Ответить
Флоріни друкують
показать весь комментарий
24.10.2022 08:18 Ответить
дефлоріни...
показать весь комментарий
24.10.2022 08:47 Ответить
а что им не нравится, газ же дешёвый?
показать весь комментарий
24.10.2022 02:50 Ответить
так газ дешевый для орбановской мафии - а те уже перепродают в тройне
показать весь комментарий
24.10.2022 03:00 Ответить
Вереску Орбана "Путєнг, введі войска" ще не чутно?
показать весь комментарий
24.10.2022 03:07 Ответить
"Без учителів немає майбутнього!"
Ага то ось навіщо їм угорські школи на Закарпатті щоб тим учителям ми зарплатню платили, хитрі мадяри
показать весь комментарий
24.10.2022 03:46 Ответить
Там було досить правильне гасло !
https://pbs.twimg.com/media/FfwxQxBX0AMChQz?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/FfxEYHMXEAIr5s7?format=jpg&name=large
показать весь комментарий
24.10.2022 04:06 Ответить
НЕХАЙ ВИХОДИТЬ БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ - ПУЙЛО ТОЧНО ВЖЕ НЕ ВВЕДЕ ТАНКИ...
показать весь комментарий
24.10.2022 05:48 Ответить
Я гадав, що вони вийшли із- за гнілої політики орбана, а вони лише за свого благополуччя. Скотиняки, хоча і це не погано.
показать весь комментарий
24.10.2022 05:54 Ответить
Орбана так просто не "взяти", ****** вони як узкіє- не здаються
показать весь комментарий
24.10.2022 06:37 Ответить
Тисячі угорців вимагали відставки Орбана - а чому не мільйони?
показать весь комментарий
24.10.2022 06:48 Ответить
Цыганва негодуетЪ
показать весь комментарий
24.10.2022 07:16 Ответить
Вони не цигани, вони ханти-мансі, мордва, мокша, ерзя та всілякі удмурти з комі та інші колоніальні народи недоімперії.
показать весь комментарий
24.10.2022 08:03 Ответить
Ну, это ещё что. Вот, даст Бог, этих зауральских полуциган-полумонголов, исключат из ЕС и НАТО, да Украина депортирует со своей территории в ********* всех с незаконно полученным паспортом *********, вот тогда и будет картина маслом.
показать весь комментарий
24.10.2022 07:36 Ответить
Там населення майже таке, як і в братній їм Кацапії - переважна більшість всцикається окропом від Орбана і його партії, як кацапи від *****.
Саме цікаве про ізбіратєлєй ************ дружка це те, що вся ця звиздота пережила совєцьку інтервенцію 1956 року і вони мали б знати на власній шкурі, хто такий гускій "брат".
показать весь комментарий
24.10.2022 07:57 Ответить
Як не сумно констатувати, але ми теж багато чого від москалів пережили, чого тільки голодомор нам коштував, але ...
показать весь комментарий
24.10.2022 09:21 Ответить
ЄС притримав субвенцію і "началось"
показать весь комментарий
24.10.2022 08:00 Ответить
Місцева вата захвилювалася за зниження свого рівня життя, а не за війну у неї під боком.
показать весь комментарий
24.10.2022 09:25 Ответить
******,так як вони назвали свою партію,краще не вигадаєш,В перекладі на українську *******.
показать весь комментарий
24.10.2022 10:29 Ответить


Орбан з Фiдес(Magyar Polgári Szövetség) - угорський громадянський союз.

багато полiтологiв наполягають, щоб
режим, встановлений в Угорщині віктором орбаном після перемоги його партії на парламентських виборах 2010 року, розглядався як «посткомуністична мафіозна держава».

показать весь комментарий
21.11.2022 05:20 Ответить
вiдсоткiв 40 населення не пiдтримують придурка з Фiдесу Орбана, купленого украiнським

бандюком Могiлевичем, який злив гебнi компромат з передачею Орбану ним грошей, та ще

бiльш
придуркуватих *******.

кремлядь добре тримае гниду Орбана за яйцi.


как венгр Орбан полюбил пуйла за деньги украинца Могилевича

https://antikor.com.ua/articles/150032-kak_vengr_orban_poljubil_putina_za_denjgi_mogilevicha

https://antikor.com.ua/foto/articles_foto/2017/02/03/150032.jpg
показать весь комментарий
21.11.2022 05:26 Ответить